Jekaterinburg – Novokuzneck 2:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Ufa – D. Moskva 2:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Chabarovsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Togliatti 3:0 (kon.)
Čerepovec – Nižnekamsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Dinamo Minsk 1:2 (po pr.) | Helsinki – Viťaz 3:4 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 4:3 (kon.) | Riga – A. Mytišči 4:2 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
2:4 (2:0, 0:3, 0:1)
Dynamo Moskva
Utorok 23.09.2014, 15:00KHL

56:36
    Konstantin Volkov dostáva 2 minúty za hákovanie. Ufa má veľkú príležitosť na vyrovnanie.

47:33
    Ivan Lekomcev dostáva 2 minúty za podrazenie.

39:43
    Dmitrij Makarov dostáva 2 minúty za úder kolenom. Pred koncom druhej časti je už ešte presilovka pre Dinamo Moskva.

33:57
    Lekomcev dostáva 2 minúty za sekanie.

26:10
    Maxim Solovjov dostáva 2 minúty za hákovanie.

15:54
    Ufa ide do troch. Mereškin dostal 2 minúty za hákovanie. Šanca pre Moskvu na zníženie je rázom vyššia.

15:09
    Sjomin dostáva 2 minúty za hákovanie a tak bude hrať Dinamo v početnej výhode. Šanca na zníženie.

03:35
    Ďalšie vylúčenie na strane Ufy. Domáci hrali v šestici a tak sa musia opäť brániť. Trest si odsedí Makarov.

01:19
    Denis Tolpeko dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a tak budú hrať hostia presilovku.

Martin Platko

Góly a asistencie: 7. Makarov (Sjomin, Kutuzov), 12. Glukov (Stepanov, Slepyšev) – 22. Tereščenko (Derljuk, Korjagin), 29. Tereščenko (Babenko), 38. Gorovikov (Daugavinš, Pestuško), 60. Volkov (Jalasvaara)

HC Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Koval) – Lekomcev, Kutuzov, Višnevskij, Heikkinen, Zubarev, Kolcov, Bodrov – Hartikainen, Sjomin, Makarov – Tolpeko, Chlystov, Mereskin – Skačov, Kajgorodov, Pihlstrom – Slepyšev, Glukov, Stepanov.
    Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Jalasvaara, Solovjov, Novák, Višnevskij, Korjagin, Mironov, Derljuk – Daugaviňš, Gorovikov, Pestuško – Cvetkov, Volkov, Karsums – Babenko, Glazačev, Tereščenko – Kokarev, Pestunov, Mosaljov.

Rozhodca: Gašilov, Hoffman – Misjurev, Raming.