Waasland-Beveren – Liége 0:2 (kon.) | Brugge – Kortrijk 5:0 (kon.) | Lokeren – Mechelen 3:2 (kon.)
Club Bruggy KV
5:0 (1:0)
KV Kortrijk
cz Nedeľa 21.09.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

81
    Poslední dnešní střídání uzavírá odchod Gedoze, místo kterého se na poslední minuty do hry zapojí Fernando.

75
    Domácí střídají a odchází čerstvý střelec branky Vazquez, místo něhož nastupuje Storm.

65
    Hosté střídají, odcházejí Matton s Chevalierem, které střídají Van Loo s Diereckxem.

56
    Club Brugge střídá, odchází autor vstřelené branky, Oularé, kterého nahrazuje Izquierdo.

46
    Do druhé půle přichází hosté s jednou změnou, na trávníku už nenajdeme Ulense, ale Mulema.