SC Freiburg
2:2 (1:1)
Hertha BSC
Piatok 19.09.2014, 20:30 • MAGE SOLAR Stadion (Freiburg) • Nemecká Bundesliga

To bolo z dnešného zápasu naozaj všetko, konečný výsledok je 2:2 a treba poznamenať, že remíza dnešnému zápasu svedčala asi najviac. V druhom polčase vedenie na stranu Freiburgu strhol Klaus, no v nadstavenom čase parádnou strelou vyrovnal Ronny.

Po dnešnom zápase sa obidva tímy bodovo dotiahnu na Wolfsburg, ten čaká v nedeľu súboj na domácej pôde proti Bayeru Leverkusen.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem Vám pekný zvyšok večera. (22:29:26)

90+8

90+8
    Na center z priameho kopu si najvyššie vyskočil Krmaš, jeho zakončenie hlavou ale letí tesne mimo ľavej žrde! Tak to je naozaj infarktový záver.

90+7
    Ale to ešte nemusí byť všetko, Rozhodca nechal rozohrať domácemu tímu ešte jednu útočnú akciu po ktorej získavajú priamy kop!
    RONNY - 2:2

90+6
    Hertha dala gól! Verte tomu alebo nie, RONNY HEBERSON ďalším gólom z priameho kopu keď prestrelil múr tiel pred sebou v 6 minúte nadstaveného času vyrovnáva skóre na 2:2! Ronnyho dnes budú spoluhráči určite nosiť na rukách.

90+5
    Ronny si už chystá loptu, Heitinga ešte provokuje domáceho gólmana, pred bránu sa už chystá aj brankár hostí Kraft.

90+4
    Ronny sa mohol stať absolútnym hrdinom hostí, jeho delovku z hranice pokutového územia však perfektne zneškodnil Bürki. Predtým bol ale pískaný faul, takže Hertha získava priamy kop z podobnej pozície ako pred chvíľou jeho súper.

90+3
    Ten zahrával Schmid, ale mieril nad. Hostia budú mať na vyrovnanie necelých 60 sekúnd.

90+2
    Naopak udrieť mohol domáci tím, Frantz dostal výbornú prihrávku do behu, tesne pred pokutovým územím ho zboku doslova zostrelil Schulz, ktorý za svoj zákrok vidí červenú kartu, navyše Freiburg získava v posledných minútach priamy kop z ideálnej pozície.

90+1
    V nich sa Freiburg úspešne bráni, nedovolí súperovi udržať sa na jeho útočnej polovici, vyzerá to tak, že to domáci tím už zvládne.

90+1
    Štvrtý rozhodca nám signalizuje, že nad rámec riadneho hracieho času sa budú hrať ešte extra 4 minúty.

90
    Kempf poslal do šestnástky súpera dobrú loptu, na tú si brúsili zuby aj Guédé aj Klaus, Schulz bol ale proti a loptu odkopol do bezpečia.

89
    Domáci tím strieda posledný krát v zápase, z ihriska odíde Darida, naopak opačným smerom vyštartoval čerstvý Höfler.

88
    Tam sa presunul aj Stocker, ktorý pekným centrom hľadal Kaloua, ten si vo vzduchu pomohol rukami, čo neušlo pozornosti hlavného rozhodcu, ktorý píska faul.

87
    Mujdža pekne vysúval Schmida, toho v poslednej chvíli zastavil Stocker. Ten poslal loptu Kraftovi, ktorý ju okamžite poslal na súperovu polovicu.

86
    Hostia to pre zmenu skúšali dlhou nakopávanou loptou, tá ale neslávila úspech, lopta skončila za čiarou, vhadzovať bude Günter.