Karabach – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Limassol – Zürich 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Villarreal 1:1 (kon.)
Brugge – Turín 0:0 (kon.) | Kodaň – Helsinki 2:0 (kon.) | Partizan – Tottenham 0:0 (kon.)
Besiktas – Asteras 1:1 (kon.) | Salzburg – Celtic 2:2 (kon.) | D. Záhreb – Giurgiu 5:1 (kon.)
Eindhoven – Praia 1:0 (kon.) | Panathinaikos – FK Dinamo Moskva 1:2 (kon.) | Dnipropetrovsk – Inter 0:1 (kon.)
Liége – Rijeka 2:0 (kon.) | Sevilla – Feyenoord 2:0 (kon.) | Everton – Wolfsburg 4:1 (kon.)
Lille – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | YB Bern – Slovan Bratislava 5:0 (kon.) | Neapol – Sparta Praha 3:1 (kon.)
FCSB – Aalborg 6:0 (kon.) | Rio Ave – D.Kyjev 0:3 (kon.) | Fiorentina – Guingamp 3:0 (kon.)
Solún – Minsk 6:1 (kon.) | Met. Charkov – Trabzonspor 1:2 (kon.) | Légia Varšava – Lokeren 1:0 (kon.)
PAOK Solún
6:1 (4:0)
Dinamo Minsk
Štvrtok 18.09.2014, 21:05 • Stadio Toumbas (Thessaloníki) • Európska liga

Je dobojované, Solún dnes víťazí 6:1 a Minsk je tak druhým bieloruským tímom, ktorý v európskej súťaži druhý deň po sebe inkasuje 6 gólov v jednom zápase. Okrem vlastného gólu Nikolića sa až trikrát presadil Athanasiadis, po jednom góle pridali aj Papadopoulos a Tzandaris. Samotný Nikolić zaznamenal aspoň čestný úspech, keď v 79. minúte znižoval na 1:5. Inak Solún takmer celý čas zápas kontroloval a tak dnes zaslúžene zvíťazil.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia. (22:58:07)

90+2

90+2
    Domáci hráči ešte vyskúšali signál, na konci ktorého bol Tziolis, jeho strela z voleja ale mieri mimo.

90+1
    V nadstavenom čase ešte predsa len uvidíme priamy kop pre Solún, po nepeknom faule Nikolića, ten zaň kľudne mohol vidieť žltú kartu, no zrejme pomohlo aj to, že okamžite svojho protihráča ratoval a pomohol mu vstať.

90+1
    Napokon to budú ešte extra 2 minúty navyše.

90
    Začala sa nám posledná minúta riadnej hracej doby, uvidíme, koľko minút navyše nechajú rozhodcovia bieloruský tím trápiť sa.
    TZANDARIS - 6:1

89
    PAOK dal gól! Sprvu to nevyzeralo, že by sa mal hráčom vydariť, následne však Papadopoulos našiel na pravom krídle úplne voľného THEOFANISA TZANDARISA, ktorý sám zoči voči Gutorovi nezaváhal a zvyšuje zrejme na konečných 6:1.

88
    V závere druhého polčasu ešte budú mať domáci hráč možnosť na zvýšenie svojho skóre, získavajú totiž priamy kop.

87
    Posledné striedanie v zápase znamená, že zápas sa predčasne končí pre Udodjiho, toho vystrieda Rassadkin.

86
    Zápas sa očividne už len dohráva, sem tam domáci hráči podniknú menší útok, tie im v posledných minútach ale nevychádzajú.

85
    Na ten si ale budú musieť počkať ešte minimálne 5 minút, Adamović sa medzitým ocitol v ďalšom ofsajde. Na tie je to momentálne 1:6.

84
    Tentoraz sa domáci hráči do útoku vôbec neponáhľajú, loptu si vymieňajú len pred vlastným pokutovým územím a vyčkávajú na koniec zápasu.

83
    Tzandaris sa ešte pokúšal o nejaký ten útok, na ľavom krídle mu ale lopta ušla za postrannú čiaru a tak vhadzovať bude súper.

81
    Hra aj naďalej pokračuje pred šestnástkou Solúnu, domáci hráči od gólu Papadopoulosa púšťajú súpera až nebezpečne blízko brány, čo sa im už raz vypomstilo.

80
    Hostia a prebudili príliš neskoro, sám si loptu potiahol až do šestnástky Stasevich, ten však už zakončoval z pomerne ťažkého uhla a aj preto trafil iba bočnú sieť.
    NIKOLIć - 5:1

79
    FC Dinamo Minsk dáva gól! Ako blesk z čistého neba prichádza gól do siete Solúnu! Na pravej strane loptu získal NEMANJA NIKOLIĆ , ten si Glykosa položil na zem a pohodlne zakončil do prázdnej brány. Ten tak aspoň odčinil vlastný gól z prvého polčasu.

78
    Jeden faul strieda druhý, hra sa tak pomerne často prerušuje, takže príliš oku lahodiaci futbal teraz nesledujeme.

77
    Šľapák v strede ihriska tentoraz inkasoval Adamović, ten sa zo zeme zdvíha len ťažko, navyše s bolestivou grimasou na tvári.

Andrej Marienka

Góly: 4. Nikolić (vla.), 11. Athanasiadis, 16. Athanasiadis, 28. Athanasiadis, 50. Papadopoulos, 89. Tzandaris – 79. Nikolić

Karty:   31. Simović (DMN), 66. Nikolić (DMN)   63. Simović (DMN)

PAOK Solún: Glykos – Raţ, Katsikas, Miguel Vitor, Skondras – Tziolis – Kaçe, Tzandaris – Mak, Athanasiadis, Salpingidis
    Náhradníci: Giakoumis – Spyropoulos, Pozatzidis, Martens, Kitsiou, Papadopoulos, Golasa

Dinamo Minsk: Gutor – Veretilo, Bangura, Palitsevich, Karpovich – Simović – Nikolić, Voronkov – Stasevich, Dja Djedjé, Udodji
    Náhradníci: Ignatovich – Molosh, Rassadkin, Diomandé, Figueredo, Kontsevoy, Adamović

Rozhodca: Gestranius – Heininen, Alakare (všetci FIN)