Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Helsinki 1:2 (po pr.) | Togliatti – Riga 3:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Soči – Jekaterinburg 6:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
Lokomotiv Jaroslavľ
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)
Ak Bars Kazaň
Pondelok 15.09.2014, 17:00 • Aréna-2000-Lokomotiv Jaroslavľ • KHL
    MöLLER - 2:3

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím AK Bars Kazaň.
    Rozhodujúci nájazd premenil Oscar Möller.

61:13
    Oddychový čas domácich, ktorí mobilizujú svoje sily....

61:13
    Svitov dostal dve minúty za držanie, presilová hra domácich je tu.
    KARTAJEV - 2:2

27:47
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Kručinin dokonale pomiešal hlavy obrane hostí, okolo pravého kruhu prešiel s pukom na bránkovú čiaru, puk poslal pred bránku na hokejku VLADISLAVA KARTAJEVA, ktorý poľahky puk usmernil do siete. Asistencie: Alexej Kručinin a Emil Garipov.

24:48
    Denisov dostal dve minúty za krosček, domáci majú možnosť vyrovnať.

22:38
    Za faul kolenom dostal dve minúty Pajgin, domáci majú výhodu presilovej hry o jedného muža.
    AZEVEDO - 1:2

17:52
    Bars Kazaň dala gól!
    JUSTIN AZEVEDO dostal puk za chrbát obrany domácich, premiešal pukom, položil si na ľad Kolesnika a po ľade cez kľučku mu poslal puk do siete. Asistencie: Vladimír Denisov a Jakov Rylov.

10:33
    Nikulin vylúčený na dve minúty za seknutie, presilovú hru si zahrá domáci tím.
    PLATT - 1:1

09:31
    Pekná akcia domácich, puk prešiel popred bránku hostí, na konci akcie stal GEOFF PLATT, ktorý puk poslal za chrbát Nilssona. Asistencie: Sergej Koňkov a Sergej Plotnikov.

07:36
    Nikulin dostal dve minúty za držanie.
    MIRNOV - 0:1

06:54
    IGOR MIRNOV spoza kruhov vystrelil a otvoril účet dnešného zápasu. Asistencie: Jevgenij Medvedev a Arťom LUKOJANOV.

05:07
    Gorochov za podrazenie odišiel na dve minúty von, podarí sa mu tam vydržať?

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 10. Platt (Koňkov, Plotnikov), 28. Kartajev (Kručinin, Garipov) – 7. Mirnov (Medvedev, Lukojanov), 18. Azevedo (Denisov, Rylov), rozh. náj. Möller

Lokomotiv Jaroslavľ: Kolesnik Sanford) – Kronwall, Jakovlev, Holøs, Martynov, Ľubuškin, Gorochov (C), Koňkov, Višnevskij (A) – Plotnikov, Averin, Apalkov – Thörnberg, Novotný (A), Kručinin – Musatov, Platt, Kapustin – Kartajev, Galimov, Korškov
    Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Pajgin, Heshka, Kornejev, Nikulin (A), Rylov, Denisov, Musin, Medvedev (A) – S. Kosticyn, Malychyn, Mirnov – Lukojanov, Svitov (C), Obuchov – Bodrov, Azevedo, Petrov – Möller, Burmistrov, Varnakov

Rozhodca: Bukin, Hasilov – Fatejev, Šichanov

Diváci: 8.837