Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Helsinki 1:2 (po pr.) | Togliatti – Riga 3:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Kazaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Viťaz – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Soči – Jekaterinburg 6:3 (kon.)
Metallurg Novokuzneck
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Avangard Omsk
Pondelok 15.09.2014, 14:00KHL

59:21
    Vylúčenie Omsk. Zbytočný útočný faul Kuľaša, ktorý si za sekanie odsedí dve minúty.

45:16
    Vylúčenie Novokuzeck. 2 minúty pre Garifulina, ktorý nestíhal Paršinovi a stiahol ho k ľadu hokejkou.

41:06
    Vylúčenie Novokuzneck. 2 minúty si na trestnej lavici posedí Kaprizov, ktorý odpyká trest za hráčsku lavicu.

38:41
    Vylúčenie Novokuzneck. 2 minúty si odsedí Zotov za držanie. Obranca domácich najskôr veľmi dobre strieľal, no potom nestačil na rýchleho Sobotku, ktorého stiahol k ľadu.

37:18
    Vylúčenie Omsk. 2 minúty dostáva Jevgenij Mozer za sekanie.

28:41
    Rozhodcovia tentoraz vylučujú na druhej strane. 2 minúty dostáva Sergej Širokov. Útočník hostí si navyše odsedí aj 10-minútový trest za nešportové správanie.

26:34
    Sobotka dosiahol gól, ktorý nakoniec nebol uznaný. Je tu však ďalšie vylúčenie domácich a dlhá presilovka Avangardu o dvoch hráčov.

25:50
    Zdalo sa, že domáci budú hrať v pätici, ale vylúčený bol aj Kuklev, takže krátka presilovka hostí o dvoch hráčov.

24:00
    Vylúčenie Novokuzneck. 2 minúty dostal Belochovstikov.

19:09
    Vylúčenie Omsk. 2 minúty si odsedí dnes už druhýkrát Denis Kuľaš.

12:45
    Vylúčenie Novokuzneck. 2 minúty za podrazenie dostal Malinovskij.

04:37
    Vylúčenie Omsk. Rozhodcovia nasadil veľmi prísny meter. Ďalšie dve minúty za podrazenie pre Kuľaša.