Novokuzneck – Barys 2:5 (kon.) | Novosibirsk – Omsk 3:5 (kon.) | Čeljabinsk – Helsinki 1:2 (kon.)
Togliatti – Petrohrad 2:4 (kon.) | Jaroslavľ – Metallurg Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Nižnekamsk – Riga 2:3 (kon.)
Viťaz – Jekaterinburg 6:1 (kon.) | D. Moskva – Kazaň 3:2 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
6:1 (0:1, 1:0, 5:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
Sobota 13.09.2014, 15:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Dobrý deň vítam Vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu ďalšieho kola Kontinentálnej hokejovej ligy v ktorom domáci Viťaz Podolsk privíta Avtomobilist Jekaterinburg. Zápas začína o 15:00 hod.

Po malej prestávke sa nám KHL opäť vracia na scénu. Viťaz Podolsk sa po troch odohratých dueloch nachádza zatiaľ na 12. mieste v tabuľke ZÁPADNEJ konferencie. Domáci majú na svojom konte len tri body po tom, čo dokázali vo svojom poslednom zápase vyhrať na ľade silnej Astany pekným výsledkom 2:0. Avtomobilist Jekaterinburg je na tom o niečo lepšie. Mužstvo hrajúce vo VÝCHODNEJ konferencii má na svojom konte po už štyroch odohratých dueloch presne štyri body. Plné tri body získali víťazstvom nad mužstvom menom Medveščak Záhreb, ktoré prehralo tesne 3:2. Ďalší bod získali víťazstvom po samostatných nájazdoch nad klubom menom Mytišči, ktorému podľahli nakoniec 3:4sn.

V tomto zápase osobne favorita nemám, a tak by som volil stávku X – remíza. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si spolu s nami zápas medzi mužstvami Viťaz Podolsk a Avtomobilist Jekaterinburg. Dúfam, že budeme svedkami kvalitného hokeja!

Viťaz Podolsk: Saterri (Saprykin)- Porseland, Grebeškov, Berdjukov, Vereščagin, Golovkov, Selezňjov, Buchanko, Kudinov- Horák, Kempe, Cyganov- Soloduchin, Koroljov, Kokšarov- Kousal, Afinogenov, Vyglazov- Zjazov, Šackij, Makejev

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Lobanov)- Viklund, Lepistö, Metljuk, Megalinskij, Trjamkin, Antonov, Žuravljov, Postnikov- Simakov, Petružálek, Brule- Lazarev, Krysanov, Bumagin- Lapenkov, Jemelejev, Lewandowski- Golyšev, Komarov, Arkalov

Rozhodca: Kadyrov, Komarov- Strelcov, Tarasov.

00:01

00:36
    Domáci od začiatku stretnutie lepším mužstvom. Prvá strela v tomto dueli letela priamo do Kovářovej náruče.

1:34
    Opäť musel brankár hostí zasahovať. Tentoraz po tvrdej strele od modrej, ktorú vyslal Buchanko!

2:18
    Lazarev to skúsil z pravej strany, no jeho strela švihom letela priamo do lapačky pozorného Sarriho.

3:26
    Jekaterinburg dal gól!
    IGOR JEMELEJEV sa stáva prvým strelcom v dnešnom dueli. Domáci zaspali v obrannej činnosti, čo využil Jemelejev, ktorý nedal žiadnu šancu Saterrimu v bráne domácich. Asistencie si pripisujú Jevgenij Lapenkov a Eduard Lewandowski.

4:20
    Nasleduje prvé vylúčenie v dnešnom zápase. Za hákovanie si ide na dve minúty oddýchnuť Mario Kempe.

5:18
    Domáci sa zatiaľ veľmi dobre bránia a nedovoľujú Jekaterinburgu navýšiť svoje vedenie.

6:23
    Domáci v plnom počte. Táto presilovka hosťujúcim vôbec nevychádzala, a tak sa môže Podolsk snažiť o vyrovnanie.

7:05
    Bumagin to skúsil príklepom, no pozorný Saterri chytá.

9:36
    Igor Golovkov oslabuje svoje mužstvo na dve minúty za hákovanie.

9:48
    Počet hráčov na ľade sa nám vyrovná. Za hákovanie si ide sadnúť Anton Lazarev.

11:50
    Obe mužstvá sú už v plnej sile.

12:05
    Opäť sa bude vylučovať. Tentoraz sa previnil seknutím Anton Krysanov, ktorý dostáva dve minúty.

14:26
    Dnes sa hrá zatiaľ prevažne defenzívny hokej. Brankári veľa práce zatiaľ nemajú.

15:45
    Nikitu Komarovovi dosáva dve minúty za hákovanie.

17:11
    Obrovská šanca pre domácich vyrovnať v závere 1. tretiny skóre stretnutia. Za seknutie si ide sadnúť na dve minúty Alexander Simakov, a tak majú domáci skrátenú presilovku 5 proti 3!

18:46
    Kovář v tomto momente ako na strelnici. Na jeho bránu letí jedna strela za druhou, no ani Zjazov nedokázal nájsť správnu cestu za jeho chrbát.

19:14
    Hostia v plnom počte. Do konca prvej tretiny ostávajú posledné sekundy.

20:00

20:01

20:51
    Za seknutie si ide sadnúť na dve minúty v úvode druhej tretiny Roman Horák.

22:52
    Domáci v plnom počte.

24:38
    Za hákovanie dostáva dve minúty Ayrat Ziazov.

25:11
    Sily na ľade sa nám opäť vyrovnajú. Za faul na Romana Horáka putuje na trestnú lavicu Lepistö.

26:16
    Nasleduje nám ďalšie vylúčenie. Striedačka domáceho mužstva inkasuje dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

26:36
    A znovu sa ide vylučovať. Tentoraz si trest odpyká Igor Jemelejev. Na malú chvíľu sa nám bude hrať 3 proti 3. Potom bude nasledovať skrátená presilovka domáceho celku.

29:27
    Viťaz Podolsk usadený pred Kovářom, no žiadnu vážnejšiu strelu domáci nedokázali vyslať,a tak stále prehrávajú 0:1.

31:35
    Viťaz Podolsk dal gól!
    VJAČESLAV SOLODUCHIN postavil domácich fanúšikov na nohy po tom, čo vyše po polovici stretnutia vyrovnáva skóre zápasu na 1:1. Asistoval mu Anton Koroljov.

32:44
    Zjazov dnes po druhý raz oslabuje domácich. Tentoraz sa previnil držaním.

40:00

40:01

41:38
    Český útočník, ktorý nesie meno ROBERT KOUSAL posiela domácich do tesného vedenia 2:1. Asistencie si pripisujú Maxim Afinogenov, Nikita Vyglazov.

42:23
    Nezhoda na domácej striedačke sa končí vylúčením za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

44:30

44:40
    Domácim vyšiel nástup do tretej časti hry, čo teraz potvrdil aj ROMAN HORÁK, ktorý posiela svoje mužstvo do dvojgólového vedenia. Asistencie: Dmitrij Cyganov, Matias Porseland.

45:31
    Ďalší gól domácich, ktorý úplne šokovali Jekaterinburg. ANTON KOROLJOV zvyšuje vedenie domácich už na 4:1!!! Asistovali mu: Vjačeslav Soloduchin, Jurij Kokšarov.

45:31
    Jakuba Kováře vyháňa z bránky Jevgenij Lobanov, ktorý nemá pred sebou príjemné minúty v bráne Avtomobilistu Jekaterinburgu.

48:15
    Aj tretí krát putuje na trestnú lavicu Zjazov, ktorý sa previnil nedovoleným zákrokom.

49:32
    Jurij Kokšarov dostáva dve minúty a posiela domácich do veľkej nevýhody. Hostia majú presilovku 5 proti 3!

49:32
    V tomto momente je na ľade zaujímavá situácia. Tréner hostí odvoláva Lobanova z bránky, a tak hrajú hostia šiesti proti trom! Podarí sa im ešte zdramatizovať stretnutie?

50:46
    Lobanov a aj Zjazov už na ľade. Domáci zrejme prečkali to najhoršie.

52:58
    Sedem minút pred záverečnou sirénou je už zrejme definitívne o víťazovi v dnešnom stretnutí rozhodnuté. Na 5:1 upravuje stav stretnutia JURIJ KOKŠAROV! Asistencie: Anton Koroljov, Denis Grebeškov.

55:12
    Domáci hráč menom NIKITA ŠACKIJ zvyšuje na 6:1. Domáci hokejisti ale aj fanúšikovia sa bavia hokejom. Asistovali: Roman Kudinov, Georgij Berdjukov.

57:29
    Dnešné stretnutie sleduje 4000 divákov.

60:00
    Koniec zápasu. (17:24:13)

Michal Štetina

Góly a asistencie: 32. Soloduchin (Koroljov), 42. Kousal (Afinogenov, Vyglazov), 45. Horák (Cyganov, Porseland), 46. Koroljov (Soloduchin, Kokšarov), 53. Kokšarov (Koroljov, Grebeškov), 56. Berdjukov (Kudinov, Berdjukov) – 4. Jemelejev (Lapenkov, Lewandowski)

Viťaz Moskovská oblasť: Saterri (Saprykin)- Porseland, Grebeškov, Berdjukov, Vereščagin, Golovkov, Selezňjov, Buchanko, Kudinov- Horák, Kempe, Cyganov- Soloduchin, Koroljov, Kokšarov- Kousal, Afinogenov, Vyglazov- Zjazov, Šackij, Makejev

Rozhodca: Kadyrov, Komarov- Strelcov, Tarasov