Omsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Barys – Viťaz 0:2 (kon.) | Jekaterinburg – A. Mytišči 3:4 (0:1 po s.n.)
Metallurg Magnitogorsk – Záhreb 6:0 (kon.) | Ufa – Vladivostok 6:4 (kon.) | Čerepovec – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.)
Kazaň – HC Slovan 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (kon.)
CSKA Moskva
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Streda 10.09.2014, 17:30KHL

Je dobojované! Domáce CSKA Moskva si už svoje vedenie podržal, navyše v úvode poslednej tretiny ho poistil gólom Billins a po víťazstve 2:0 nad Traktorom Čeljabinsk si pripisuje tri body do tabuľke Západnej konferencie. (19:46:46)

60:00

59:30
    Zápas sa už len dohráva, domáci sa držia počas presilovky v útočnom pásme.

58:55
    Katičev je vylúčený za držanie.

58:46
    Galimov nepustila za seba ani strelu Glinkina spoza obrancu. Dnes by si už mohol udržať čisté konto.

57:55
    Moskovčania sa sústredia už prevažne na defenzívu. Hrať musia hostia, ktorí prehrávajú o dva góly, ale ich snaha neprináša ovocie.

56:34
    Hrá sa už v plnom počte na oboch stranách. Domácich už len viac ako tri minúty delia od víťazstva.

55:25
    Čeljabinsk už hrá presilovku vo forme 5 na 4, domáci sa zatiaľ dokážu brániť.

54:34
    Denisov inkasuje dvojminútový trest za hákovanie a je tu presilovka Traktoru 4 na 3.

53:20
    Lenže presilovka hostí sa končí po hákovaní Stanislava Čistova.

53:13
    Grigorenko dostáva 2 minúty za hákovanie.

52:58
    Už sa hrá v plnom počte. Kosticyn a Prochorkin sú na ľade.

51:40
    Pri hre 4 na 4 sledujeme veľa nepresností na oboch stranách a veru nič zaujímavé sa nedeje.

50:58
    Je tu menšia potýčka medzi dvoma hráčmi, ktorej predchádzali fauly. Prochorkin dostáva 2 minúty za sekanie a Kosticyn 2 minúty za držanie.

50:01
    Tretina čislo tri sa dostáva do druhej polovice, Ljubimov preveril od modrej Fokina.

49:40
    Hrá sa zo strany na stranu, ale hráči Čeljabinsku neprodukujú nejaké nebezpečné strely. Všetky dokáže obrana CSKA poctivo blokovať.

48:35
    Teraz podľa všetkého Muršak nastrelil brvno! Diváci si už mysleli, že to je gól, keďže sa v bránkovisku rozsvietilo svetlo ako po góle.

47:45
    Moskva má všetko pod kontrolou a aj pri vedení 2:0 sa pokúša o rýchle kontry. Hostia už musia aj riskovať.