Spišské Vlachy – MFK Zvolen | 0:1 (kon.) | | | Tvrdošín – Košice | 0:4 (kon.) | | | Lok. Košice – Trenčín | 1:2 (kon.) |
Bytča – Kremnička | 0:0 (odl.) | | | Ružomberok-Černová – B. Bystrica | 1:4 (kon.) | | | Medzev – L. Mikuláš | 0:1 (kon.) |
Sereď – Myjava | 1:0 (kon.) | | | Močenok – Dunajská Streda | 0:2 (kon.) | | | Horná Nitra – Senica | 0:1 (kon.) |
Rusko – Azerbajdžan | 4:0 (kon.) | | | Ukrajina – Moldavsko | 1:0 (kon.) | | | Lotyšsko – Arménsko | 2:0 (kon.) |
Dánsko – Turecko | 1:2 (kon.) | | | Česko – USA | 0:1 (kon.) | | | Nemecko – Argentína | 2:4 (kon.) |
Írsko – Omán | 2:0 (kon.) | | | Anglicko – Nórsko | 1:0 (kon.) |
Azerbajdžan – Izrael | 3:0 (kon.) | | | Lotyšsko – Chorvátsko | 1:3 (kon.) | | | Slovinsko – Andorra | 5:0 (kon.) |
Estónsko – Bulharsko | 2:2 (kon.) | | | Dánsko – Rusko | 4:2 (kon.) | | | Island – Arménsko | 4:0 (kon.) |
Villarreal – Celtic | 4:2 (kon.) |
Slovensko U19 – Gruzínsko U19 | 1:0 (kon.) |
Štěchovice – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) | | | Žižkov – Slavia | 2:1 (kon.) |
koniec
ŠKF Sereď
1:0
(0:0)
Spartak Myjava
Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím Spartak Myjava. Viac informácií tu.
Góly:
52. Ciprys (vla.)
Rozhodca: Martin Dohál – Branislav Hancko, Dušan Petríček
Diváci:
Nepremenená penalta:
ŠKF Sereď:
Štefan Senecký – Marek Gajdošík – Róbert Scherhaufer – Roman Tarek – Rastislav Bakala – Tomáš Varhaník – Richard Hulák – Martin Jurica – Peter Petráš (C) – Lukáš Janič – Stanislav Velický
Náhradníci: Kamil Vaško, Tomáš Hanzel, Marcel Chynoradský, Roman Čejtei, Matej Loduha, Lukáš Jamroškovič
Tréner:
Spartak Myjava: Tomáš Belic – Peter Jánošík – Jakub Kastelovič – Štefan Pekár – Martin Černáček (C) – Marek Kuzma – Radoslav Ciprys – Denis Duga – Tomáš Marček – Erik Daniel – Peter Sládek
Náhradníci: Lukáš Urminský, Ivan Múdry, Roman Častulín, Frederik Bilovský, Tomáš Bruško, Arnold Šimonek, Denis Švec
Tréner:
Náhradníci: Kamil Vaško, Tomáš Hanzel, Marcel Chynoradský, Roman Čejtei, Matej Loduha, Lukáš Jamroškovič
Tréner:
Spartak Myjava: Tomáš Belic – Peter Jánošík – Jakub Kastelovič – Štefan Pekár – Martin Černáček (C) – Marek Kuzma – Radoslav Ciprys – Denis Duga – Tomáš Marček – Erik Daniel – Peter Sládek
Náhradníci: Lukáš Urminský, Ivan Múdry, Roman Častulín, Frederik Bilovský, Tomáš Bruško, Arnold Šimonek, Denis Švec
Tréner:
Rozhodca: Martin Dohál – Branislav Hancko, Dušan Petríček
Diváci:
Ondrej Katreniak