Spišské Vlachy – MFK Zvolen 0:1 (kon.) | Tvrdošín – Košice 0:4 (kon.) | Lok. Košice – Trenčín 1:2 (kon.)
Bytča – Kremnička 0:0 (odl.) | Ružomberok-Černová – B. Bystrica 1:4 (kon.) | Medzev – L. Mikuláš 0:1 (kon.)
Sereď – Myjava 1:0 (kon.) | Močenok – Dunajská Streda 0:2 (kon.) | Horná Nitra – Senica 0:1 (kon.)
FC Baník Horná Nitra
0:1 (0:1)
FK Senica
Streda 03.09.2014, 18:00 • Meststký futbalový štadión Prievidza • Slovenský pohár - Slovnaft cup

V druhom polčase sa už na výsledku nič nezmenilo a tak hosťujúca Senica vyhráva najtesnejším rozdielom 1:0 a postupuje do ďalšieho kola Slovnaft Cup-u.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších prenosoch zo športových podujatí. (20:14:42)

90+2

90
    Dnešné stretnutie sleduje 1772 divákov.

90
    Žltú kartu dostáva v samom závere aj prvý hosťujúci hráč, brankár Michal Šulla.

90
    Domáci hráč, Andrej Turančík, je potrestaný žltou kartou.

90
    Senica strieda: Odchádza Filip Hlohovský, prichádza Vitor Gava Anselmo.

82
    Domáci Juraj Pekár dostáva žltú kartu.

77
    Horná Nitra strieda: Odchádza Dávid Belanec, prichádza Vladimír Drozd.

73
    Domáci Lukáš Sluka je v dnešnom zápase prvým hráčom, ktorý vidí žltú kartu.

71
    Senica strieda: Odchádza Denis Ventúra, prichádza Lukáš Opiela.

70
    Horná Nitra strieda: Odchádza Juraj Viktory, prichádza Dominik Obžera.

46
    Senica nastúpila do druhého polčasu s jednou zmenou. Miesto Tomáša Majtána bude hrať v druhom dejstve Jakub Kosorin.

46

Po úvodnom dejstve vyhráva favorizovaná Senica nad Hornou Nitrou 1:0. Zatiaľ jediný gól stretnutia zaznamenal hosťujúci Petr Pavlík.

45+2

37
    Senica dala gól!
    PETR PAVLÍK otvára skóre dnešného zápasu a Záhoráci vyhrávajú 1:0!

1

-32

FC Baník Horná Nitra: Lacko – Kaman, Švolík, Pekár, Sluka, Belanec, Oškrobaný, Belák, Viktory, A. Turančík, Belanec

Náhradníci: Drozd, Svitek, Kamdem, Obžera, D. Turančík, Čaládik, Gramblička

FK Senica: Šulla – Pavlík, Kóňa, Filípek, Majtán, Hlohovský, Pillár, Kalabiška, Hušek, Ventúra, Piroska

Náhradníci: Kubica, Otrísal, Komara, Anselmo, Opiela, Kosorin, Královič

Rozhodca: Ježík – R. Sluk, M. Sluk.

Domáca Horná Nitra začala svoju pohárovú púť už v prvom kole, keď nastúpila na pôde tímu FK Junior Kanianka. O postupujúcom rozhodol Dávid Belanec, ktorý skóroval v 36. minúte a hostia zvíťazili 1:0.

V druhom kole sa už Baník predstavil na domácej pôde v zápase proti Šuranom. V 62. minúte otvoril skóre stretnutia Ivan Belák a dve minúty pred koncom riadneho hracieho času, zvýšil Lukáš Kaman náskok domáceho tímu na konečných 2:0.

Predchádzajúce zápasy v Slovnaft Cup-e:

FK Junior Kanianka – FC Baník Horná Nitra 0:1
    FC Baník Horná Nitra – ŠK Šurany 2:0

Favoritom dnešného duelu je hosťujúca Senica. Záhoráci vstúpili do tohtoročnej edície pohárovej súťaže v druhom kole. Svoje sily si zmerali s domácim Gabčíkovom. Skóre stretnutia otvoril Petr Pavlík, následne dvakrát presne namieril aj Tomáš Majtán. V druhom polčase znížil na rozdiel troch gólov domáci Michal Kósa, no posledné slovo mali hostia, keď Tomáš Majtán skompletizoval svoj hetrik a Senica zvíťazila 4:1.