P.H.K. 3b Prešov – Nowy Targ 5:0 (kon.) | Nové Zámky – Orange 20 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – David Servis 5:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:5 (4:2, 1:1, 0:2)
HC David Servis Č. Budějovice
cz Streda 03.09.2014, 19:00 • ZS Jana Marka • Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Gába, Fogl – Zich, Popelka, Kotaška, Šanda, Kořínek, Procházka, Kohút, Tržil, Chmel – Mazanec, Tomšík, Šperger, Kotrla, Voříšek, Skokan, Milotinský, Dvořák, Kasalý, Jasanský, Brabec, Lazorišák.

HC David Servis Č. Budějovice: Kučera, Kafka – Vomela, Zika, Mrázek, Tupý, Cikán, Čížek, Šulčík, Suchánek, Nedorost, Janda, Pražák, Mrázek, Mikeš, Sumerauer, Michel.

Týmy již krouží po ledě.

V brance hostů Josef Kučera, v té hradecké David Gába.

00:01

00:20
    Lazorišák nabil v brejku dvou na jendoho navrátilci Filipu Kasalému, který švihem vyprášil betony Josefa Kučery.

01:09
    Kořínek po kombinaci Voříška se Špergerem pálil od modré, Kučera zasáhl vyrážečkou. Poté hosté v ofsajdu.

01:44
    S Mikešovou ranou z dálky neměl Gába problém a lapil ji do lapačky.

02:06
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Petr Zich dvě minuty za podražení Suchánka.

02:47
    Voříšek vyvezl, ale hosté se již vracejí do útoku.

03:20
    Tupého nahození po několika tečích skákalo po hradecké brankové konstrukci. Vhazuje se po levici brankáře Vajgaru.

03:27
    David Servis právě vstřelil branku!
    Tomáš Tupý pálil od modré a teč DAVIDA JANDY do protipohybu brankáře otevírá dnešní účet zápasu. Asistence Tomáš Tupý.

03:56
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Domácí rychle odpověděli, když Kučera neudržel puk u své pravé tyče a JINDŘICH KOTRLA měl lehkou práci uklidit puk do prázdné brány. Asistence Jakub Kořínek a Zdeněk Šperger.

04:31
    Faul na Jasanského, Lukáš Vomela dvě minuty, podražení.

04:59
    Vajgar drží pásmo.

05:35
    Lazorišák v dobré pozici promáchnul.

06:08
    Vajgar bude hrát 23 vteřin proti trojici hostů, Ondřej Cikán dvě minuty za vražení na hrazení.

06:38
    David Servis ve čtyřech.

06:53
    PETR ZICH čistým průstřelem od modré posílá hradecké barvy do vedení. Ota Lazorišák má asistenci za vyhrané buly, a Filip Kasalý za přiťuknutí na modrou čáru.

07:54
    Přestřelka pokračuje, ROMAN ŠULČÍK se jako buldok prodral přes hradeckou obranu a s pomocí tyče poslal puk za Gábu. Asistence Čížek.

08:35
    Kučera přerušil přihrávku Lazorišáka před bránu, kde byl Kasalý.

11:34
    Hradecká obrana pod tlakem, Šulčíkova formace měla slušnou převahu, a hradecká obrana jen tak tak, že odolala.

12:44
    Martin Brabec v ofsajdu.

13:59
    Josef Mazanec před Kučerou, ten se štěstím ze vzduchu lapil bekendový pokus hradeckého forvarda.

15:00
    Třetí hradecká formace se vydala svižně do útoku, Michal Milotinský se zbavil budějovického beka, našel přesně hůl ONDŘEJE JASANSKÉHO, který zamířil přesně nad vyrážečku Josefa Kučery. Asistence Michal Milotinský.

16:23
    Šperger v těsném ofsajdu.

17:38
    Petr Zich nahodil puk před branku z rohu kluziště, odkud uklidil puk do branky MICHAL MILOTINSKÝ. Asistence Petr Zich a Martin Brabec.

18:18
    Na druhé straně prověřil ranou z kruhu Gábu Sumerauer.

18:45
    Šperger téměř sám před Kučerou, ale skákavý puk do branky nenasměroval.

18:55
    Ivo Kotaška dvě minuty za nedovolené bránění.

19:03
    Martin Brabec navíc dvě minuty za zdržování hry. Hosté hrají skoro dvě minuty pět na tři.

19:43
    Procházka vypíchl do středního pásma.

20:00

První třetina přinesla hned šest branek. David Servis vedl, Vajgar dokázal otočit, ale hosté z Budějovic srovnal na 2:2. Pak už pálil ostrými jen Vajgar a po první dvacetiminutovce vede 4:2. David Servis vstoupí do druhé třetiny dvojnásobnou přesilovkou v trvání 55 vteřin. Druhá třetina startuje cca v 19.46.

20:01

20:57
    David Servis v pěti tlačí, Roman Šulčík střílel z úhlu, ale Gába byl velmi pozorný.

21:08

22:01
    Marek Dvořák při svém prvním střídání měl šanci na holi, ale Kučerův beton nepřekonal.

23:02
    Hostující Michel byl na vteřinku sám před Gábou, ale ani tentokrát nekapituloval.

23:59
    David Gába viděl dalekonosnou střelu Tomáše Tupého a zkrotil ji do své náruče.

24:39
    Luboš Voříšek nepřekonal ležícího Kučeru. Hradecký forvard chtěl forhendem zamést puk do brány, ale v cestě mu stál připravený levý beton hostujícího brankáře.

26:22
    Samostatný únik Romana Šulčíka, Gába udržel s vypětím sil puk před brankovou čarou. Hostující forvard se zlobí, že nebyl pískán faul.

27:10
    Voříšek na druhé straně marně hledal skulinku mezi Kučerovými betony.

27:54
    Daniel Mikeš dvě minuty za sekání.

28:02
    Nedorost s Kotaškou na trestných lavicích, pokračuje se pět na čtyři. Domácí zadák dostal dvě minuty za nafilmovaný pád, hostující forvard za hákování.

29:16
    Kořínek si pěkně nabrusil na pas Oty Lazorišáka, Kučera byl na svém místě.

29:59
    Oba týmy jsou kompletní.

29:59
    DAVID JANDA se natlačil před Gábu a překonal jeho rozklek a zasunul puk do branky. Asistence František Mrázek a Tomáš Tupý.

31:02
    Faul loktem v podání Daniela Mikeše. Vajgar si zahraje klasickou přesilovku pět na čtyři.

31:51
    Šandovo nahození vytěsnil Kučera do ochranné sítě.

33:04
    Hosté kompletní, v přesilovce nic moc nepředvedl a naopak František Mrázek spálil hostující samostatný nájezd.

33:50
    Po Brabcově zakončení se vhazuje v obranné třetině David Servisu.

34:16
    Rudolf Suchánek dvě minuty za sekání.

34:38
    Síly na ledě se srovnaní, Jakub Kořínek čtyři minuty za vysokou hůl.

36:17

36:25
    A mají před sebou více jak dvě minuty přesilové hry.

37:05
    Procházka po skrumáži vyhazuje.

38:48
    Jakub Kořínek ujel z trestné lavice, před Kučerou ještě předal nalevo od sebe ZDEŇKU ŠPERGEROVI, který nedal Kučerovi šanci. Asistence Jakub Kořínek a Martin Brabec.

39:27
    Hradecké snažení hatí nepřesná rána Roberta Procházky.

40:00

David Servis v prostřední třetině nejdříve snížil, ale Vajgar si vzal dvoubrankové vedení zpět, když se prosadil Zdeněk Šperger. Třetí třetina odstartuje cca ve 20:36.

40:01

40:47
    Icing Vajgaru. V brance domácích došlo ke změně, Gábu střídá Fogl.

41:14
    FRANTIŠEK MRÁZEK se nacpal před brankáře Vajgaru a chladnokrevně mezi betony zakonči. Bez asistence.

42:32
    Nedorost trefil tyčku a Martin Brabec putuje za předcházející faul na dvě minuty na trestnou lavici, konkrétně za podražení.

43:33
    Šulčík trefil Foglovo rameno.

44:03
    David Servis v úmyslném ofsajdu.

44:24
    Fogl včas sklapl betony, musel schytat ještě několik dorážek po odpískání od Davida Jandy s Nedorostem.

44:30
    Lukáš Vomela si sjel z modré, ale Fogla neprostřelil.

44:33

45:06
    A další faul Vajgaru, Tomáš Tržil dvě minuty za držení spoluhráče.

45:59
    Jasanský s Milotinským byli blízko brance při vlastním oslabení, hostující obrana však se štěstím odolala.

46:45
    Lazorišákova nepřesná teč.

47:06

48:23
    Po icingu se vše vrací před Josefa Kučeru.

48:47
    Jasanský hledal před brankou Milotinského, leč marně.

49:32
    Fogl přerušil před blížícím se Nedorostem.

52:23
    Vajgar si zahraje přesilovou hru, David Janda dvě minuty za sekání Michala Milotinského.

53:10
    Hosté vyhazují, předtím do boční konstrukce pálil Josef Mazanec a Tomáš Tržil také střílel nepřesně.

53:53
    Kotaška od modré do Kučery.

54:21
    Faul Vajgaru, vysokou holí, dvě vteřiny před návratem Jandy se provinil Tomáš Kohút.