Eisbären – Zlín 3:4 (3:4 po s.n.) | Tappara – Bern 3:5 (kon.) | Vítkovice – Zug 2:5 (kon.)
SønderjyskE – Skellefteå 1:4 (kon.) | Košice – Kärpät 1:2 (kon.) | Kölner Haie – Liberec 1:4 (kon.)
Vienna – Vålerenga 2:1 (kon.) | Ingolstadt – SaiPa 4:1 (kon.) | Krefeld – IFK Helsinky 3:5 (kon.)
Zürich – Färjestad 2:3 (po pr.) | Ženeva – Villach 4:2 (kon.) | Briançon – Frölunda 1:7 (kon.)
Fribourg – Eisbären 6:3 (kon.) | Třinec – Stavanger 4:5 (kon.)
Vienna Capitals
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Vålerenga Ishockey
cz Sobota 23.08.2014, 17:45 • Albert Schütz Eishalle • Liga majstrov

56:46
    Gratton byl za svůj únik potrestán naražením na hrazení, za které si jde sednout Knutsen.

52:13
    Vyloučen hostující Broems za hákování. Vídeň má příležitost přiklonit skóre na svou stranu.

30:58
    Rozhodčí začínají ztrácet kontrolu nad utkáním. Domácí Lakos dostává 2+2 minuty za hrubost, Knutsen pouze dvě minuty, také za hrubost. Hosté tedy hrají přesilovku.

30:36
    Po menší pěstní výměně názorů jsou vyloučeni Lindström a Peter.

28:41
    Smolné vyloučené pro Vålerengu. Braeck dostává dvě minuty za zdržování hry, poté co vyhodil puk mimo kluziště.

25:43
    Capitals si zahrají opět přesilovku pět na tři. Ask je vyloučen za úder loktem.

24:52
    Hostující Lyngset vyloučen za krosček.

15:10
    Domácí Watkins dostává dvě minuty za zbytečné podražení soupeře. Vålerenga má dobrou příležitost ke změně skóre.

09:15
    Lyngset dostává dvě minuty za hrubost. Další šance pro domácí Capitals.

02:03
    Další vyloučení na straně hostů. V jasné šanci byl podražen Rotter, za což bude pykat Hilt Jorgensen. Hráči Vídně mají minutovou přesilovku pět na tři.

01:13
    Máme tu ihned první vyloučení. Hostující kapitán Csiszar je vyloučen za hákování.

Slavomír Jansa

Góly a asistencie: 30. MacArthur (Rotter, Iberer), 54. MacArthur (Rotter, Iberer) – 33. Bröms (Bonsaksen, Johansen)

Vienna Capitals: Kickert (Zaba) – Iberer, Carson, Fraser, Schlacher, Klimbacher, Peter, Hackl, Lakos – Fischer, Watkins, Ferland, Foucault, Gratton, Jessiman, MacArthur, Naglich, Rotter, Puschnik, Schiechl, Hartl.
    Vålerenga Ishockey: Søberg (Jensen) – Bonsaksen, Braeck, Csiszar, Follestad Johansen, Hilt Joergensen, Lyngset – Karterud, Ask, Stene, Knutsen, Broems, Lindstrom, Juell, Hoel, Gunnarson, Salsten.

Rozhodca: Polák (CZE), Trilar (SUI) – Hribar (SUI), Smeibidlo (SUI)