Poprad – Michalovce 11:1 (kon.) | Trnava – SHK Hodonín 2:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 1:4 (kon.)
Litvínov – Vladivostok 7:3 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:1 (kon.) | Sparta Praha – Liberec 3:0 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (kon.) | Ženeva – Slavia 0:3 (kon.) | Kladno – Jihlava 1:3 (kon.)
Vsetín – Břeclav 4:3 (1:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Děčín – Řisuty 5:4 (kon.) | Pardubice – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
SK Kadaň
cz Štvrtok 14.08.2014, 18:00Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítám vás u přenosu z přípravného utkání mezi HC Slovan Ústí nad Labem a SK Kadaň. Tyto dva týmy se už spolu v rámci letošní letní přípravy potkaly. Před necelými deseti dny odcestovali Ústečáci do nedaleké Kadaně. Po dvou třetinách vedli 2:0, Kadaňští na začátku třetí třetiny snížili na rozdíl jedné branky, ale další trefu přidali opět žlutomodří. První vzájemný zápas tedy vyhráli hosté z Ústí nad Labem 3:1.

HC Slovan Ústí nad Labem má za sebou teprve dva přípravné zápasy. V prvním porazili ústečtí hokejisté svého dnešního soupeře z Kadaně 3:1. V tom druhém padli na svém ledě s Chomutovem až po samostatných nájezdech 2:3. Zápas byl vyrovnaný, ale ani jeden z trojice Roubík, Tůma a Kloz nedokázal proměnit svůj samostatný nájezd. Nejvíce se daří Jakubovi Pořickému, který prozatím vede tabulku kanadského bodování. K jedné přesné trefě přidal dvě asistence.

SK Kadaň má odehrané už čtyři zápasy. Na svém ledě přivítali hráči postupně tři celky. Vítězství si připsali pouze proti MHL Karlovy Vary, které porazili těsně 2:1. Poté museli skousnout porážku nejprve od Ústí a následně i od Litoměřic. Poslední zápas odehráli v úterý na ledě Benátek, které dokázali porazit 3:1. Nejlepší osobní statistiky má zatím Jakub Novák, který se trefil do černého ve třech zápasech.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kosina)- Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Zdvořáček, Trončinský- Budínský, Roubík, Rod, Merta, Figl, Markulinec, Gengel, Vávra, Přeučil, Baránek, Pořický, Suchan

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Mastalirský)- Mazanec, Tejnor, Pavlas, Dubeň, Trefný, Szathmary- Dobrovolný, Opalek, Müller, Chlouba, Jíra, J. Novák, L. Novák, Lehnert, Huňady, Berlev, Halas, Hammerbauer, Hejcman, Paleček.

00:01

01:30
    Hosté z Kadaně jsou v úvodu utkání aktivnější.

02:10
    Vhazování v útočném pásmu Slovanu.

02:29
    Ústečtí se dopustili icingu. Vhazovat se bude před Volkem.

02:59
    Hammerbauerova střela z levého kruhu skončila v ochranné síti.

03:30
    Roman Chlouba (KAD) vyloučen na dvě minuty za hákování.

04:09
    Petr Jíra se dostal v oslabení až k zakončení. Jeho střelu Volke vyráží.

04:45
    Ústí si zahraje přesilovku 5 na 3. Lukáš Novák je vyloučen na dvě minuty za podražení.

04:50
    Ústečtí vyhráli vhazování.

04:59
    Ústí n/L právě vstřelilo branku!
    Po vyhraném vhazování z mezikruží vystřelil LADISLAV GENGEL a puk do brány prošel pod betonem. Asistence: Petr Přeučil

05:56
    Domácí jsou stále v útočném pásmu.

06:16
    Kadaňští ujeli při svém oslabení 2 na jednoho. Berlevova střela šla nad bránu.

06:49

06:58
    Vhazovat se bude po levici Moučka.

07:42
    Roubík vystřelil z pravé strany na bránu. Mouček v pohodě chytá.

08:11
    Mouček zůstává v permanenci ústeckých střelců. Ale zatím svůj tým drží.

08:21
    Kadaňští zakládají akci ze svého obranného pásma.

08:33
    Volke ukryl puk v lapačce. Bude se vhazovat po jeho pravici.

08:53
    Berlev střílel těsně vedle.

09:47
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

10:25
    Ústečtí ostřelují hostujícího brankáře ze všech stran.

10:40
    Tomáš Rod (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

11:11
    Ústeckým se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

11:34
    Kadaňským se nedaří usadit v útočném pásmu. Začínají opět od svého brankáře.

12:24
    Kadaň kombinuje v útočném pásmu.

12:40
    Lehnert vystřelil na bránu. Volke vyráží. Domácí hrají v plném počtu.

12:47
    Pavlas (KAD) vyloučen za podražení.

13:19
    Kadaň se dostala i ve svém oslabení před ústeckou branku. Hra se srovnává. Na trestnou lavici usedá Markulinec (UNL) za nedovolené bránění.

14:15
    Puk mají na hokejkách domácí.

14:49
    Kadaň rozehraje krátkou přesilovku.

15:17
    Markulinec zpět na ledě. Ústí v plném počtu.

16:08
    Přesto, že je Kadaň často v útočném pásmu, nevytváří si větší šance.

16:17
    Vhazování před Volkem.

16:22
    Na ledě zůstal ležet po jednom ze soubojů ústecký hráč

17:03
    K vidění nejsou zatím vidět žádné větší šance.

17:37
    Volke vyráží střelu svým pravým betonem.

18:20
    Další střela, tentokrát z druhé strany.

18:50
    Roubík zavezl puk do útočné třetiny, ale záhy o něj domácí přišli.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:30
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Z blízka dotlačil puk za Volkeho záda LUKÁŠ NOVÁK. Asistence:Daniel Lehnert, Jakub Novák.

19:42
    Kadaň se zaslouženě dočkala vyrovnávacího gólu.

19:56
    Trefný (KAD) usedá na trestnou lavici za nedovolené bránění.

20:00

V páté minutě šli domácí díky gólu Markulince do vedení. V druhé části zápasu Kadaň vyrovnala hru a necelou minutu před koncem se dočkala vyrovnání. Po první třetině je tak stav 1:1. Další třetina začne přibližně v 18:44.

Hráči nastupují na ledovou plochu.

Ústečtí začnou druhou třetinu přesilovou hrou.

20:01

20:34
    Na trestnou lavici putuje Mazanec (KAD) za sevření puku.

20:53
    Černý vyslal střelu do tyče.

21:25
    Domácí hrají dnes už po druhé 5 na 3. První přesilovka se jim podařila využít. Nyní se usadili v útočném pásmu.

24:10
    V posledních chvílích mají puk stále domácí.

24:28
    Další zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

24:45
    Vágner pouze nahodil na bránu.

25:33
    Ústečtí několikrát vystřelili na bránu. Puk za brankovou čáru nakonec dostal z těsné blízkosti JAROSLAV ROUBÍK. Asistence: Martin Vágner, Tomáš Rod

26:39
    Volke si po delší době připsal zákrok. Domácí kotel vyvolává jeho jméno.

26:45
    Kadaňský bek Mazanec vyzkoušel Volkeho.

27:16
    Volke raději přikryl puk u své levé tyčky.

27:35
    Střela Lehnerta těsně nad.

28:27
    Martin Vágner (UNL) vyloučen za napadení.

28:55
    ŠIMON SZATHMARY nejprve mířil vedle. U druhé střely už se nemýlil. Asistence: Petrik Huňady

30:06
    Několik dobrých střel na bránu hostujících hráčů.

30:07
    Hosté budou hrát opět přesilovku. Brož vyloučen za hákování.

30:41
    Domácí vyhazují přes celé hřiště.

31:06
    Volke kryje tečovanou střelu Jíry.

31:50
    Volke musel vyrazit další střelu, kterou nyní vypálil Pavlas.

32:20
    Domácí v plném počtu. Kadaň se díky dvěma přesilovým hrám dostala do tlaku.

33:05
    Volke si musel poradit s další střelou.

34:27
    Domácí po delší době vystřelili na hostujícího brankáře, ten si se střelou Pořického poradil.

35:23
    Nepřesná Baránkova přihrávka v útočném pásmu skončila až u vlastního brankáře.

36:43
    Hraje se na obou stranách, ani jeden tým se nedostává do větší šance.

36:52
    Budínský se dostal do samostatného úniku. Mířil mezi betony, které si Mouček pohlídal.

36:52
    Budínský (UNL) vyloučen za sekání.

37:36
    Domácí jdou do tří. Na trestnou lavici usedne za hákování Vágner.(UNL)

37:55
    Domácí dobře napadají.

38:45
    Střela JANA MÜLLERA golfem z mezikruží skončila až za zády domácího brankáře, který měl zakrytý výhled. Asistence: Martin Mazanec, Roman Chlouba

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:35
    Domácí zbytek oslabení ubránili.

39:43

40:00

Domácí šli po šesti minutách opět do vedení, ale Kadaň se díky častému vyloučení domácích hráčů dostala do tlaku, z kterého těžila dva góly. Do poslední části půjde za vedení 3:2. Třetí třetina začne přibližně v 19:31.

Oba týmy už krouží na ledové ploše.

40:01

40:22
    Vhazování po levici Volkeho.

40:50
    Gengel vyslal lehkou střelu na bránu, s kterou si Mouček poradil.

41:25
    Kadaň si zahraje opět přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen Martin Baránek (UNL).

41:45
    Domácí jdou do tří. Vladimír Brož (UNL) vyloučen na 2+10 za vražení na hrazení.

42:07
    Hosté netrefili prázdnou bránu.

42:42
    Kadaň se vlastní chybou dostala pryč z útočného pásma.