Poprad – Michalovce 11:1 (kon.) | Trnava – SHK Hodonín 2:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 1:4 (kon.)
Litvínov – Vladivostok 7:3 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:1 (kon.) | Sparta Praha – Liberec 3:0 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (kon.) | Ženeva – Slavia 0:3 (kon.) | Kladno – Jihlava 1:3 (kon.)
Vsetín – Břeclav 4:3 (1:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Děčín – Řisuty 5:4 (kon.) | Pardubice – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
SK Kadaň
cz Štvrtok 14.08.2014, 18:00Prípravný zápas

Děkuji vám za pozornost a přeji vám hezký zbytek večera. (20:05:18)

Domácí hokejisté šli dvakrát do vedení, ale hosté dokázali stav vždy srovnat. Díky častému vyloučení domácích se dostali do vedení, které si dokázali udržet. Třetí třetina gól nepřinesla, a tak vítězí Kadaň 3:2.

60:00

59:36
    Hosté vstřelili branku, ta však není uznána, protože byla dosažena vysokou holí.

58:34
    Domácí se stále ženou do útoku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58
    Slovan se dostal před bránou do větší šance, Mouček však chytá.

56:35
    Kadaň se při přečíslení 3 na 2 do větší šance nedostala.

55:50
    Nyní bylo k vidění několik šancí na obou stranách.

53:39
    Lehnertovu další střelu Volke chytá.

53:19
    Lehnert trefil tyč!

52:40
    Domácí se nemohou dostat u obranného pásma.

51:50
    Zakázané uvolnění Kadaně.

51:39
    Domácí nedokázali využít ani tuto přesilovou hru.

50:58
    Chlouba je zpátky na ledě.

50:43
    Jeden z hostujících hráčů zlomil hůl. Nakonec je to Novák, který si odjíždí pro novou hokejku na střídačku.

50:15
    Menší potyčka na brankovišti hostujícího týmu.

49:55
    Holomkovu pruskou střelu od modré Mouček vyrazil.

49:40
    Kadaň jde znovu do tří. Za sekání je vyloučen Müller (KAD).

49:23
    Hosté zatím dobře brání.

48:49
    Máme tu další vyloučení na straně hostů. Za nedovolené bránění je vyloučen Chlouba (KAD).

47:35

47:28
    Puk je v ochranné síti. Bude se vhazovat po pravici Moučka.

47:04
    Mouček prudkou střelu Černého pouze vyrazil.

45:35
    Hosté jdou do tří. Opalek (KAD) vyloučen za napadení.

45:07
    Ani střela Kolafy neskončila v bráně.

44:55
    Mouček střelu chytá.

44:12
    Přesilovou hru si zahrají také domácí. Za sekání je vyloučen Pavlas (KAD).

42:42
    Kadaň se vlastní chybou dostala pryč z útočného pásma.

42:07
    Hosté netrefili prázdnou bránu.

41:45
    Domácí jdou do tří. Vladimír Brož (UNL) vyloučen na 2+10 za vražení na hrazení.

41:25
    Kadaň si zahraje opět přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen Martin Baránek (UNL).

40:50
    Gengel vyslal lehkou střelu na bránu, s kterou si Mouček poradil.

40:22
    Vhazování po levici Volkeho.

40:01

Oba týmy už krouží na ledové ploše.

Domácí šli po šesti minutách opět do vedení, ale Kadaň se díky častému vyloučení domácích hráčů dostala do tlaku, z kterého těžila dva góly. Do poslední části půjde za vedení 3:2. Třetí třetina začne přibližně v 19:31.

Kadaň právě vstřelila branku!
    Střela JANA MÜLLERA golfem z mezikruží skončila až za zády domácího brankáře, který měl zakrytý výhled. Asistence: Martin Mazanec, Roman Chlouba

37:55
    Domácí dobře napadají.

37:36
    Domácí jdou do tří. Na trestnou lavici usedne za hákování Vágner.(UNL)

36:52
    Budínský (UNL) vyloučen za sekání.

36:52
    Budínský se dostal do samostatného úniku. Mířil mezi betony, které si Mouček pohlídal.

36:43
    Hraje se na obou stranách, ani jeden tým se nedostává do větší šance.

35:23
    Nepřesná Baránkova přihrávka v útočném pásmu skončila až u vlastního brankáře.

34:27
    Domácí po delší době vystřelili na hostujícího brankáře, ten si se střelou Pořického poradil.

33:05
    Volke si musel poradit s další střelou.

32:20
    Domácí v plném počtu. Kadaň se díky dvěma přesilovým hrám dostala do tlaku.

31:50
    Volke musel vyrazit další střelu, kterou nyní vypálil Pavlas.

31:06
    Volke kryje tečovanou střelu Jíry.

30:41
    Domácí vyhazují přes celé hřiště.

30:07
    Hosté budou hrát opět přesilovku. Brož vyloučen za hákování.

30:06
    Několik dobrých střel na bránu hostujících hráčů.

28:55
    ŠIMON SZATHMARY nejprve mířil vedle. U druhé střely už se nemýlil. Asistence: Petrik Huňady

28:27
    Martin Vágner (UNL) vyloučen za napadení.

27:35
    Střela Lehnerta těsně nad.

27:16
    Volke raději přikryl puk u své levé tyčky.

26:45
    Kadaňský bek Mazanec vyzkoušel Volkeho.

26:39
    Volke si po delší době připsal zákrok. Domácí kotel vyvolává jeho jméno.

25:33
    Ústí n/L právě vstřelilo branku!
    Ústečtí několikrát vystřelili na bránu. Puk za brankovou čáru nakonec dostal z těsné blízkosti JAROSLAV ROUBÍK. Asistence: Martin Vágner, Tomáš Rod

24:45
    Vágner pouze nahodil na bránu.

24:28
    Další zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

24:10
    V posledních chvílích mají puk stále domácí.

21:25
    Domácí hrají dnes už po druhé 5 na 3. První přesilovka se jim podařila využít. Nyní se usadili v útočném pásmu.

20:53
    Černý vyslal střelu do tyče.

20:34
    Na trestnou lavici putuje Mazanec (KAD) za sevření puku.

20:01

Ústečtí začnou druhou třetinu přesilovou hrou.

Hráči nastupují na ledovou plochu.

V páté minutě šli domácí díky gólu Markulince do vedení. V druhé části zápasu Kadaň vyrovnala hru a necelou minutu před koncem se dočkala vyrovnání. Po první třetině je tak stav 1:1. Další třetina začne přibližně v 18:44.

20:00

19:56
    Trefný (KAD) usedá na trestnou lavici za nedovolené bránění.

19:42
    Kadaň se zaslouženě dočkala vyrovnávacího gólu.

19:30
    Z blízka dotlačil puk za Volkeho záda LUKÁŠ NOVÁK. Asistence:Daniel Lehnert, Jakub Novák.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:50
    Roubík zavezl puk do útočné třetiny, ale záhy o něj domácí přišli.

18:20
    Další střela, tentokrát z druhé strany.

17:37
    Volke vyráží střelu svým pravým betonem.

17:03
    K vidění nejsou zatím vidět žádné větší šance.

16:22
    Na ledě zůstal ležet po jednom ze soubojů ústecký hráč

16:17
    Vhazování před Volkem.

16:08
    Přesto, že je Kadaň často v útočném pásmu, nevytváří si větší šance.

15:17
    Markulinec zpět na ledě. Ústí v plném počtu.

14:49
    Kadaň rozehraje krátkou přesilovku.

14:15
    Puk mají na hokejkách domácí.

13:19
    Kadaň se dostala i ve svém oslabení před ústeckou branku. Hra se srovnává. Na trestnou lavici usedá Markulinec (UNL) za nedovolené bránění.

12:47
    Pavlas (KAD) vyloučen za podražení.

12:40
    Lehnert vystřelil na bránu. Volke vyráží. Domácí hrají v plném počtu.

12:24
    Kadaň kombinuje v útočném pásmu.

11:34
    Kadaňským se nedaří usadit v útočném pásmu. Začínají opět od svého brankáře.

11:11
    Ústeckým se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

10:40
    Tomáš Rod (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

10:25
    Ústečtí ostřelují hostujícího brankáře ze všech stran.

09:47
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

08:53
    Berlev střílel těsně vedle.

08:33
    Volke ukryl puk v lapačce. Bude se vhazovat po jeho pravici.

08:21
    Kadaňští zakládají akci ze svého obranného pásma.

08:11
    Mouček zůstává v permanenci ústeckých střelců. Ale zatím svůj tým drží.

07:42
    Roubík vystřelil z pravé strany na bránu. Mouček v pohodě chytá.

06:58
    Vhazovat se bude po levici Moučka.

06:49

06:16
    Kadaňští ujeli při svém oslabení 2 na jednoho. Berlevova střela šla nad bránu.

05:56
    Domácí jsou stále v útočném pásmu.

04:59
    Po vyhraném vhazování z mezikruží vystřelil LADISLAV GENGEL a puk do brány prošel pod betonem. Asistence: Petr Přeučil

04:50
    Ústečtí vyhráli vhazování.

04:45
    Ústí si zahraje přesilovku 5 na 3. Lukáš Novák je vyloučen na dvě minuty za podražení.

04:09
    Petr Jíra se dostal v oslabení až k zakončení. Jeho střelu Volke vyráží.

03:30
    Roman Chlouba (KAD) vyloučen na dvě minuty za hákování.

02:59
    Hammerbauerova střela z levého kruhu skončila v ochranné síti.

02:29
    Ústečtí se dopustili icingu. Vhazovat se bude před Volkem.

02:10
    Vhazování v útočném pásmu Slovanu.

01:30
    Hosté z Kadaně jsou v úvodu utkání aktivnější.

00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kosina)- Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Zdvořáček, Trončinský- Budínský, Roubík, Rod, Merta, Figl, Markulinec, Gengel, Vávra, Přeučil, Baránek, Pořický, Suchan

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Mastalirský)- Mazanec, Tejnor, Pavlas, Dubeň, Trefný, Szathmary- Dobrovolný, Opalek, Müller, Chlouba, Jíra, J. Novák, L. Novák, Lehnert, Huňady, Berlev, Halas, Hammerbauer, Hejcman, Paleček.

SK Kadaň má odehrané už čtyři zápasy. Na svém ledě přivítali hráči postupně tři celky. Vítězství si připsali pouze proti MHL Karlovy Vary, které porazili těsně 2:1. Poté museli skousnout porážku nejprve od Ústí a následně i od Litoměřic. Poslední zápas odehráli v úterý na ledě Benátek, které dokázali porazit 3:1. Nejlepší osobní statistiky má zatím Jakub Novák, který se trefil do černého ve třech zápasech.

HC Slovan Ústí nad Labem má za sebou teprve dva přípravné zápasy. V prvním porazili ústečtí hokejisté svého dnešního soupeře z Kadaně 3:1. V tom druhém padli na svém ledě s Chomutovem až po samostatných nájezdech 2:3. Zápas byl vyrovnaný, ale ani jeden z trojice Roubík, Tůma a Kloz nedokázal proměnit svůj samostatný nájezd. Nejvíce se daří Jakubovi Pořickému, který prozatím vede tabulku kanadského bodování. K jedné přesné trefě přidal dvě asistence.

Vítám vás u přenosu z přípravného utkání mezi HC Slovan Ústí nad Labem a SK Kadaň. Tyto dva týmy se už spolu v rámci letošní letní přípravy potkaly. Před necelými deseti dny odcestovali Ústečáci do nedaleké Kadaně. Po dvou třetinách vedli 2:0, Kadaňští na začátku třetí třetiny snížili na rozdíl jedné branky, ale další trefu přidali opět žlutomodří. První vzájemný zápas tedy vyhráli hosté z Ústí nad Labem 3:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Góly a asistencie: 5. Gengel (Přeučil), 26. Roubík (Vágner, Rod) – 20. Novák (Lehnert, Novák), 29. Szathmary (Huňady), 39. Müller (Mazanec, Chlouba)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kosina)- Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Zdvořáček, Trončinský- Budínský, Roubík, Rod, Merta, Faigl, Markulinec, Gengel, Vávra, Přeučil, Baránek, Pořický, Suchan
    SK Kadaň: Mouček (Mastalirský)- Mazanec, Tejnor, Pavlas, Dubeň, Trefný, Szathmary- Dobrovolný, Opalek, Müller, Chlouba, Jíra, J. Novák, L. Novák, Lehnert, Huňady, Berlev, Halas, Hammerbauer, Hejcman, Paleček