Wozniacka – Rybáriková 2:0 (kon.) | Pavľučenkovová – Cibulková 2:0 (kon.)
Šafářová – Williams 2:1 (kon.) | Hantuchová – Makarovová 0:2 (kon.)
Azarenková – Strýcová 0:0 (zruš.) | Barthelová – Strýcová 0:2 (kon.)
0
3 3
Utorok 12.08.2014, 01:08WTA Cincinnati - Cincinnati Open (tvrdý povrch)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 23:30.

Príjemný večer všetkým fanúšikom kvalitného ženského tenistu. V americkom Cincinnati sa rozbieha WTA turnaj na tvrdom povrchu aj so slovenskou účasťou. V prvom kole si Dominika Cibulková zmeria sily s Anastasiou Pavljučenkovou.

Začiatok zápasu sa podľa všetkého opäť posunie, keďže pred chvíľou začalo pomerne husto pršať.

V Cincinnati sa počasie konečne umúdrilo, dobrovoľníci vysušili kurt a oba tenistky už prišli zo šatní, aby absolvovali krátku rozcvičku.

0:0

0-15
    Cibulková vstupuje do zápasu krásnym winnerom z bekhendu.

15-15
    Následne však neodhadla dĺžku svojho forhendu a je to po 15.

15-30
    Pavljučenková mala odkrytú stranu kurtu,ale bekhend umiestnila len do autu.

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Slovenka spravila nevynútenú chybu z krížneho forhendu.

40-30
    Ruska vytiahla kvalitný return a Cibulková bude čeliť prvému brejkbolu!

1:0
    Žiaľ, Anastasia Pavljučenková prešla na sieť a umným volejom premenila prvý brejkbol, čím vzala Cibulkovej servis. 1:0.

0-15
    Cibulková odštartovala príjem dôrazným returnom a pripísala si dôležitý fiftín.

15-15
    Aj teraz bol return slovenskej tenistky nádejný, ale následný forhend už zastavila sieť.

15-30
    Po druhom podaní Pavljučenkovej udrela Cibulková víťazným returnom z forhendu.

30-30
    Pavljučenková dorovnáva víťazným forhendom k bočnej čiare.

30-40
    Veľmi náročný, ale úspešný bekhend prináša Cibulkovej prvý brejkbol!

1:1
    Ruska sa dopustila prvej dvojchyby a tak pomohla Dominike Cibulkovej získať späť stratené podanie. 1:1.

0-15
    Druhý servis v prvom sete zahájila Dominika trpezlivou hrou vo výmene a fiftínom.

0-30
    Hneď na to obojručným bekhendom po čiare zvyšuje na 0:30.

15-30
    Pavljučenková kontruje winnerom z returnu po druhom podaní Cibulkovej.

15-40
    Cibulková má po priamom fiftíne dva gemboly.

1:2
    Dominika Cibulková zakončila tretí game zápasu víťazným forhendom a ujíma sa vedenia 1:2.

15-0
    Ruská tenistka umiestnila svoj krížny bekhend presne do rohu dvorca a vedie 15:0.

30-0
    Po priamom bode z prvého podania je to už 30:0 pre Pavljučenkovú.

30-15
    Cibulková nedala súperke šancu agresívnym forhendom von z kurtu.

30-30
    Pavljučenková sa dopustila nevynútenej chyby z nabiehaného forhendu.

40-30
    Chuť si však rázom napravila prvým podaním von z kurtu, ktoré Cibulková nedokázala returnovať.

2:2
    Anastasia Pavljučenková vyrovnáva na 2:2 winnerom z run-voleja do voľnej časti kurtu.

0-15
    Piatu hru začína úspešnejšie naša tenistka, keďže Pavljučenková vyhodila bekhend do autu.

0-30
    Agresívna hra ruskej tenistka prináša miestami pomerne ľahké fiftíny pre Cibulkovú.

15-30
    Dominikin forhend minul bočnú čiaru a zahlásený bol logicky aut.

15-40
    Zo záklonu poslala Pavljučenková forhend do siete a bude čeliť gembolom.

2:3
    Dominika Cibulková zakončila svoj tretí servis esom a vedie 2:3 v prvom sete.

15-0
    Cibulkovej return končí na sieti a tak začína Pavljučenková tento servis podľa predstáv.

15-15
    Lenže teraz prišla druhá dvojchyba Rusky a je to 15:15.

30-15
    Eso jej chybu odčinilo a tak vedie 30:15.

40-15
    Pavljučenková si obojručný bekhend dostatočne pripravila a získava dva gemboly.

3:3
    Anastasia Pavljučenková zahrala bekhend presne na bočnú čiaru a proti tomu nemohla Cibulková nič robiť. 3:3.

0-15
    V rýchlej výmene bola presnejšia Cibulková a v siedmej hre sa ujíma vedenia.

15-15
    Ruska, ale aj v tomto prípade trafila úder presne na bočnú čiaru.

15-30
    Cibulková bola na druhom podaní istejšia ako na prvom a získava predsa len priamy bod.

30-30
    S intenzitou forhendu to prehnala a je to po 30 na oboch stranách.

40-30
    Pavljučenková sa blysla víťazným returnom a k dispozícii má ďalší brejkbol!

4:3
    Neskutočné! Anastasia Pavljučenková je na returne famózna a po druhom víťaznom v rade berie druhý servis Cibulkovej v prvom sete. 4:3.

15-0
    Cibulková sa snažila čo to šlo, ale jednoručným forhendom nedokázala súperku na sieti obhodiť.

30-0
    Vytrvalý tlak z forhendu priniesol Pavljučenkovej ovocie v podobe víťazného úderu a predstavte si... opäť loptička lízla čiaru.

40-0
    Priamy bod z prvého podania a dva gemboly pre ruskú reprezentantku.

5:3
    Anastasia Pavljučenková čistou hrou na servise potvrdila brejk z predošlej hry prvého setu a za stavu 5:3 bude Cibulková podávať na udržanie sa.

15-0
    Piešťanská rodáčka vstupuje do dôležitej hry nevynútenou chybou.

30-0
    Ajajááj. Dominika robí dvojchybu a Pavljučenková je blízko ku setbolom.

40-0
    Pavljučenková sa dostala do kurtu a víťazným forhendom vybojovala tri setboly!

6:3
    A už prvý premieňa vďaka víťaznému returnu z bekhendu po čiare! Anastasia Pavljučenková bola v prvom sete lepšou hráčkou na kurte číslo tri a Dominiku Cibulkovú zdolala pomerom 6:3.

15-0
    Ruska otvorila druhý set podaním na telo Cibulkovej.

30-0
    Cibulková poslal loptičku z returnu druhého podania len do autu.

30-15
    Teraz sa Dominika dostala včas do výmeny a donútila súperku chybovať z forhendu.

40-15
    Dva gembolové príležitosti pre Pavljučenkovú.

1:0
    Anastasia Pavljučenková vďaka nevynútenej chybe Cibulkovej ukončila prvý servis v druhom sete. 1:0.

0-15
    Cibulková vstupuje na servis v druhom sete druhým esom.

15-15
    Tú ale strieda dvojchyba a je to po 15 na oboch stranách.

30-15
    Pavljučenková má zrejme patent na údery na čiaru. 30:15.

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Return Pavljučenkovej vyletel mimo kurtu.

40-30
    Druhá dvojchyba Cibulkovej v tejto hre a tak bude čeliť brejkbolu!

2:0
    To nevyzerá dobre. Anastasia Pavljučenková pritlačila na returne a dočkala sa chyby z rakety Cibulkovej, ktorá stráca už prvé podania v druhom sete.

0-15
    Na príjme ale začína Slovenka úspešne, keď jej return Pavljučenkovú zaskočil.

0-30
    Následne presne umiestnila aj forhendový return a vedie 0:30.

0-40
    Tri brejkbolové príležitosti pre Cibulkovú!

2:1
    Výborne! Dominika Cibulková čistou hrou berie späť stratený servis z predošlej hry a znižuje tak na 2:1.

15-0
    Na servise nezačína Cibulková už tak dobre a robí nevynútenú chybu z forhendu.

30-0
    Ďalšia zbytočná chyba a Pavljučenková je blízko k ďalším brejkbolom.

40-0
    Presne umiestneným víťazným forhendom po čiare získava Ruska tri brejkboly!

40-15
    Ten prvý Cibulková odvrátila krížnym forhendom.

40-30
    Druhý brejkbol je minulosťou po vyhodenom bekhende Pavljučenkovej.

3:1
    Anastasia Pavljučenková už tretí brejkbol ustála a opäť odskakuje Cibulkovej v druhom sete na rozdiel jedného brejku. 3:1.

0-15
    Svitá nádej pre slovenské farby. Pavljučenková začína piaty game dvojchybou.

0-30
    Cibulková sa dostala do kurtu a víťazným forhendom do rohu ujala vedenia v hre 0:30.

0-40
    Ako na hojdačke! Cibulková má k dispozícii tri brejkboly.

3:2
    A už prvý vďaka dvojchybe súperky premieňa! Dominika Cibulková sa aj teraz z prekérnej situácie vymotala a berie späť stratený servis. 3:2.

15-0
    Cibulková vstupuje na tretí servis nevynútenou chybou z forhendu

30-0
    Vzápätí pod vplyvom tlaku súperky robí ďalšiu chybu a prehráva 30:0.

30-15
    Cibulková znižuje nekompromisným smečom na 30:15.

30-30
    Priamy bod z prvého podania a rázom je to po 30 na oboch stranách.

30-40
    Cez druhé podania sa Cibulková dopracovala ku gembolu.

3:3
    Podarilo sa. Dominika Cibulková vyrovnala stav druhého setu briliantným winnerom presne na čiaru na 3:3.

0-15
    Pavljučenková znervóznela a robí ďalšiu dvojchybu.

15-15
    Cibulková neuspela z dobrej pozície a je to 15:15.

15-30
    Na druhej strane prišla nevynútená chyba Pavljučenkovej z forhendu.

30-30
    Priamy bod z prvého podania prináša stav po 30 na oboch stranách.

40-30
    Dobrá defenzíva dostáva Pavljučenkovú ku gembolu.

4:3
    Anastasia Pavljučenková zastavila sériu gembol Cibulkovej v rade na čísle 2 a dostáva sa do vedenia 4:3.

15-0
    Cibulková otvorila ôsmu hru druhého setu dvojchybou.

30-0
    Hneď na to prestrelila z forhendu roh kurtu a nevyzerá to s ňou práve ružovo.

40-0
    Odvážny bekhend Pavljučenkovej doskákal presne na bočnú čiaru a má tak k dispozícii tri brejkboly!

5:3
    Anastasia Pavljučenková už prvý brejkbol využíva a tak bude za stavu 5:3 servovať na víťazstvo v tomto zápase. Cibulkovej to na servise dnes jednoducho nejde.

15-0
    A po nepresnom forhende sa už naša tenisová jednotka hnevá.

30-0
    Ruska vybehala všetky dôrazné údery Cibulkovej a nakoniec ju ešte stihla zahnať do rohu kurtu.

40-0
    Pavljučenková sa bez problémov dostáva k trom mečbolom!

6:3
    A je pomerne rýchlo dobojované! Dominika Cibulková nedokázala potvrdiť rolu papierovej favoritky a na turnaji v Cincinnati vypadáva už v prvom kole. Anastasia Pavljučenková našu úspešnú tenistu zdolala po setoch 6:3 a 6:3.