Azarenková – Strýcová 0:0 (zruš.) | Barthelová – Strýcová 0:2 (kon.)
Utorok 12.08.2014, 01:08WTA Cincinnati - Cincinnati Open (tvrdý povrch)

To je už odo mňa pre túto chvíľu všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (02:16:24)

Koniec zápasu

6:3
    A je pomerne rýchlo dobojované! Dominika Cibulková nedokázala potvrdiť rolu papierovej favoritky a na turnaji v Cincinnati vypadáva už v prvom kole. Anastasia Pavljučenková našu úspešnú tenistu zdolala po setoch 6:3 a 6:3.

40-0
    Pavljučenková sa bez problémov dostáva k trom mečbolom!

30-0
    Ruska vybehala všetky dôrazné údery Cibulkovej a nakoniec ju ešte stihla zahnať do rohu kurtu.

15-0
    A po nepresnom forhende sa už naša tenisová jednotka hnevá.

5:3
    Anastasia Pavljučenková už prvý brejkbol využíva a tak bude za stavu 5:3 servovať na víťazstvo v tomto zápase. Cibulkovej to na servise dnes jednoducho nejde.

40-0
    Odvážny bekhend Pavljučenkovej doskákal presne na bočnú čiaru a má tak k dispozícii tri brejkboly!

30-0
    Hneď na to prestrelila z forhendu roh kurtu a nevyzerá to s ňou práve ružovo.

15-0
    Cibulková otvorila ôsmu hru druhého setu dvojchybou.

4:3
    Anastasia Pavljučenková zastavila sériu gembol Cibulkovej v rade na čísle 2 a dostáva sa do vedenia 4:3.

40-30
    Dobrá defenzíva dostáva Pavljučenkovú ku gembolu.

30-30
    Priamy bod z prvého podania prináša stav po 30 na oboch stranách.

15-30
    Na druhej strane prišla nevynútená chyba Pavljučenkovej z forhendu.

15-15
    Cibulková neuspela z dobrej pozície a je to 15:15.

0-15
    Pavljučenková znervóznela a robí ďalšiu dvojchybu.

3:3
    Podarilo sa. Dominika Cibulková vyrovnala stav druhého setu briliantným winnerom presne na čiaru na 3:3.

30-40
    Cez druhé podania sa Cibulková dopracovala ku gembolu.

30-30
    Priamy bod z prvého podania a rázom je to po 30 na oboch stranách.

30-15
    Cibulková znižuje nekompromisným smečom na 30:15.

30-0
    Vzápätí pod vplyvom tlaku súperky robí ďalšiu chybu a prehráva 30:0.

15-0
    Cibulková vstupuje na tretí servis nevynútenou chybou z forhendu

3:2
    A už prvý vďaka dvojchybe súperky premieňa! Dominika Cibulková sa aj teraz z prekérnej situácie vymotala a berie späť stratený servis. 3:2.

0-40
    Ako na hojdačke! Cibulková má k dispozícii tri brejkboly.

0-30
    Cibulková sa dostala do kurtu a víťazným forhendom do rohu ujala vedenia v hre 0:30.

0-15
    Svitá nádej pre slovenské farby. Pavljučenková začína piaty game dvojchybou.

3:1
    Anastasia Pavljučenková už tretí brejkbol ustála a opäť odskakuje Cibulkovej v druhom sete na rozdiel jedného brejku. 3:1.

40-30
    Druhý brejkbol je minulosťou po vyhodenom bekhende Pavljučenkovej.

40-15
    Ten prvý Cibulková odvrátila krížnym forhendom.

40-0
    Presne umiestneným víťazným forhendom po čiare získava Ruska tri brejkboly!

30-0
    Ďalšia zbytočná chyba a Pavljučenková je blízko k ďalším brejkbolom.

15-0
    Na servise nezačína Cibulková už tak dobre a robí nevynútenú chybu z forhendu.

2:1
    Výborne! Dominika Cibulková čistou hrou berie späť stratený servis z predošlej hry a znižuje tak na 2:1.

0-40
    Tri brejkbolové príležitosti pre Cibulkovú!

0-30
    Následne presne umiestnila aj forhendový return a vedie 0:30.

0-15
    Na príjme ale začína Slovenka úspešne, keď jej return Pavljučenkovú zaskočil.

2:0
    To nevyzerá dobre. Anastasia Pavljučenková pritlačila na returne a dočkala sa chyby z rakety Cibulkovej, ktorá stráca už prvé podania v druhom sete.

40-30
    Druhá dvojchyba Cibulkovej v tejto hre a tak bude čeliť brejkbolu!

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Return Pavljučenkovej vyletel mimo kurtu.

30-15
    Pavljučenková má zrejme patent na údery na čiaru. 30:15.

15-15
    Tú ale strieda dvojchyba a je to po 15 na oboch stranách.

0-15
    Cibulková vstupuje na servis v druhom sete druhým esom.

1:0
    Anastasia Pavljučenková vďaka nevynútenej chybe Cibulkovej ukončila prvý servis v druhom sete. 1:0.

40-15
    Dva gembolové príležitosti pre Pavljučenkovú.

30-15
    Teraz sa Dominika dostala včas do výmeny a donútila súperku chybovať z forhendu.

30-0
    Cibulková poslal loptičku z returnu druhého podania len do autu.

15-0
    Ruska otvorila druhý set podaním na telo Cibulkovej.

6:3
    A už prvý premieňa vďaka víťaznému returnu z bekhendu po čiare! Anastasia Pavljučenková bola v prvom sete lepšou hráčkou na kurte číslo tri a Dominiku Cibulkovú zdolala pomerom 6:3.

40-0
    Pavljučenková sa dostala do kurtu a víťazným forhendom vybojovala tri setboly!

30-0
    Ajajááj. Dominika robí dvojchybu a Pavljučenková je blízko ku setbolom.

15-0
    Piešťanská rodáčka vstupuje do dôležitej hry nevynútenou chybou.

5:3
    Anastasia Pavljučenková čistou hrou na servise potvrdila brejk z predošlej hry prvého setu a za stavu 5:3 bude Cibulková podávať na udržanie sa.

40-0
    Priamy bod z prvého podania a dva gemboly pre ruskú reprezentantku.

30-0
    Vytrvalý tlak z forhendu priniesol Pavljučenkovej ovocie v podobe víťazného úderu a predstavte si... opäť loptička lízla čiaru.

15-0
    Cibulková sa snažila čo to šlo, ale jednoručným forhendom nedokázala súperku na sieti obhodiť.

4:3
    Neskutočné! Anastasia Pavljučenková je na returne famózna a po druhom víťaznom v rade berie druhý servis Cibulkovej v prvom sete. 4:3.

40-30
    Pavljučenková sa blysla víťazným returnom a k dispozícii má ďalší brejkbol!

30-30
    S intenzitou forhendu to prehnala a je to po 30 na oboch stranách.

15-30
    Cibulková bola na druhom podaní istejšia ako na prvom a získava predsa len priamy bod.

15-15
    Ruska, ale aj v tomto prípade trafila úder presne na bočnú čiaru.

0-15
    V rýchlej výmene bola presnejšia Cibulková a v siedmej hre sa ujíma vedenia.

3:3
    Anastasia Pavljučenková zahrala bekhend presne na bočnú čiaru a proti tomu nemohla Cibulková nič robiť. 3:3.

40-15
    Pavljučenková si obojručný bekhend dostatočne pripravila a získava dva gemboly.

30-15
    Eso jej chybu odčinilo a tak vedie 30:15.

15-15
    Lenže teraz prišla druhá dvojchyba Rusky a je to 15:15.

15-0
    Cibulkovej return končí na sieti a tak začína Pavljučenková tento servis podľa predstáv.

2:3
    Dominika Cibulková zakončila svoj tretí servis esom a vedie 2:3 v prvom sete.

15-40
    Zo záklonu poslala Pavljučenková forhend do siete a bude čeliť gembolom.

15-30
    Dominikin forhend minul bočnú čiaru a zahlásený bol logicky aut.

0-30
    Agresívna hra ruskej tenistka prináša miestami pomerne ľahké fiftíny pre Cibulkovú.

0-15
    Piatu hru začína úspešnejšie naša tenistka, keďže Pavljučenková vyhodila bekhend do autu.

2:2
    Anastasia Pavljučenková vyrovnáva na 2:2 winnerom z run-voleja do voľnej časti kurtu.

40-30
    Chuť si však rázom napravila prvým podaním von z kurtu, ktoré Cibulková nedokázala returnovať.

30-30
    Pavljučenková sa dopustila nevynútenej chyby z nabiehaného forhendu.

30-15
    Cibulková nedala súperke šancu agresívnym forhendom von z kurtu.

30-0
    Po priamom bode z prvého podania je to už 30:0 pre Pavljučenkovú.

15-0
    Ruská tenistka umiestnila svoj krížny bekhend presne do rohu dvorca a vedie 15:0.

1:2
    Dominika Cibulková zakončila tretí game zápasu víťazným forhendom a ujíma sa vedenia 1:2.

15-40
    Cibulková má po priamom fiftíne dva gemboly.

15-30
    Pavljučenková kontruje winnerom z returnu po druhom podaní Cibulkovej.

0-30
    Hneď na to obojručným bekhendom po čiare zvyšuje na 0:30.

0-15
    Druhý servis v prvom sete zahájila Dominika trpezlivou hrou vo výmene a fiftínom.

1:1
    Ruska sa dopustila prvej dvojchyby a tak pomohla Dominike Cibulkovej získať späť stratené podanie. 1:1.

30-40
    Veľmi náročný, ale úspešný bekhend prináša Cibulkovej prvý brejkbol!

30-30
    Pavljučenková dorovnáva víťazným forhendom k bočnej čiare.

15-30
    Po druhom podaní Pavljučenkovej udrela Cibulková víťazným returnom z forhendu.

15-15
    Aj teraz bol return slovenskej tenistky nádejný, ale následný forhend už zastavila sieť.

0-15
    Cibulková odštartovala príjem dôrazným returnom a pripísala si dôležitý fiftín.

1:0
    Žiaľ, Anastasia Pavljučenková prešla na sieť a umným volejom premenila prvý brejkbol, čím vzala Cibulkovej servis. 1:0.

40-30
    Ruska vytiahla kvalitný return a Cibulková bude čeliť prvému brejkbolu!

30-30
    Po 30 na oboch stranách. Slovenka spravila nevynútenú chybu z krížneho forhendu.

15-30
    Pavljučenková mala odkrytú stranu kurtu,ale bekhend umiestnila len do autu.

15-15
    Následne však neodhadla dĺžku svojho forhendu a je to po 15.

0-15
    Cibulková vstupuje do zápasu krásnym winnerom z bekhendu.

0:0

V Cincinnati sa počasie konečne umúdrilo, dobrovoľníci vysušili kurt a oba tenistky už prišli zo šatní, aby absolvovali krátku rozcvičku.

Začiatok zápasu sa podľa všetkého opäť posunie, keďže pred chvíľou začalo pomerne husto pršať.

Príjemný večer všetkým fanúšikom kvalitného ženského tenistu. V americkom Cincinnati sa rozbieha WTA turnaj na tvrdom povrchu aj so slovenskou účasťou. V prvom kole si Dominika Cibulková zmeria sily s Anastasiou Pavljučenkovou.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 23:30.