Kovalík – Janković 1:2 (kon.) | Ignatik – Šimůnek 2:0 (kon.)
Ramírez-Hidalgo – Papík 2:0 (kon.) | Przysiezny – Sikora 2:1 (kon.)
Mečíř – Mertl 0:0 (zruš.) | Samper-Montana – Lojda 2:0 (kon.)
Ouellette – Mertl 1:2 (kon.) | Hernych – Sorensen 1:2 (kon.)
3 6 6
Adrian Sikora
1
6 3 3
Utorok 05.08.2014, 12:29Challenger Praha - Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia (antuka)

Takže po prehre Jozefa Kovalíka sa nedostal do druhého kola ani Adrian Sikora. Slovesnko bude mať tak už len jedného zástupcu a to Miloslava Mečířa ml. Jeho zápas bol však dnes zrušený a zrejme sa predstaví až zajtra.

S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a prajem pekný zvyšok dňa. Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch. Onlajny pre Vás dnes majú prichystané ešte veľa športových prenosov! (14:31:51)

Koniec zápasu

6:3
    GEM, SET, ZÁPAS Michal Przysiezny! Tak napokon Poliak prvý mečbal v zápase využil a vyhral tretí set pomerom 6:3, celkovo vyhral zápas 2:1 na sety po hrách 3:6, 6:3 a 6:3. Sledovali sme zaujímavý a vyrovnaný zápas, kde sa chlieb lámal v posledných momentoch. Napokon vyšiel zo zápasu ako víťaz tenista z Poľska, keď dokázal otočiť vývoj setov. Náš tenista bojoval statočne a dokonca viedol 1:0 na sety, ale napokon v Prahe končí.

40-30
    Je tu mečbal pre Poliaka!

30-30
    Po 30 na oboch stranách.

30-15
    Týmto fiftýnom otáča Poliak vývoj vo svoj prospech.

15-15
    Pokračovanie mu nevyšlo a je to po 15 na oboch stranách.

0-15
    Cestu za záchranou začína Adrian úspešne.

5:3
    Esom na záver využíva hneď prvý gembol a čistou hrou ide do vedenia 5:3! Takže náš tenista ide podávať na udržanie sa v treťom sete a aj samotnom zápase. Uvidíme, ako to napokon skončí.

40-0
    Tri gemboly a šanca na čistú hru pre Poliaka.

30-0
    A aj jeho pokračovanie.

15-0
    Úvod podanie tenistovi z Poľska vyšiel.

4:3
    Ten už dokázal využiť a znižuje tak na 3:4 z jeho pohľadu! Podávať teraz ide Poliak.

30-40
    A aj ten druhý, Slovákovi už ostáva len jeden.

15-40
    Čistá hra to už nebude, prvý gembol je odvrátený.

0-40
    Získava tri gemboly a šancu na čistú hru!

0-30
    Pokračuje naďalej dobre a dostáva sa do vedenia 30:0.

0-15
    Adrian začína úspešne a pripisuje si fiftýn.

4:2
    Esom na záver a celkovo siedmym získava Poliak túto výmenu a dostáva sa do vedenia 4:2! Podávať teraz ide Adrian, musí ho určite vyhrať, ináč by to už pre neho bolo moc komplikované.