Ramírez-Hidalgo – Papík 2:0 (kon.) | Przysiezny – Sikora 2:1 (kon.)
Mečíř – Mertl 0:0 (zruš.) | Samper-Montana – Lojda 2:0 (kon.)
Ouellette – Mertl 1:2 (kon.) | Hernych – Sorensen 1:2 (kon.)
Dušan Lojda (WC)
0
3 1
cz Utorok 05.08.2014, 12:32Challenger Praha (antuka)

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou! (14:07:45)

V prvním setu brejknul Lojda svého soupeře ihned v prvním gemu, o gem později si ale Španěl vzal ztracený gem zpět a až do stavu 4:3 byla první sada vyrovnaná. Poté se povedlo Španělovi brejknout českého tenistu a nakonec si dokonce dokráčet pro vítězství 6:3. Ač by se to nemuselo zdát, druhý set byl také vyrovnaný, ale v každé výměně rozhodovali maličkosti, kterých bylo z rakety Dušana Lojdy až příliš. I proto si Jordi Samper-Montana došel ve druhém setu k vítězství v celém zápase 2:0 na sety po setech 6:3 a 6:1 za 85 minut čistého času. Jordi Samper-Montana se v osmifinále utká s Brazilcem Thiagem Monteirou, který prošel do hlavní části soutěže skrz kvalifikaci.

6:1
    Lojda pokazil úder na kříži. Míček pohltila síť, což znamená výhru Jordiho Samper-Montany.

A-40
    Lojda poslal míček za základní čáru. Brejkbol, setbol, mečbol!

40-40
    Povedený stopbol znamená vymazání i třetího mečbolu. Shoda!

40-30
    Druhý brejkbol a zároveň mečbol je umazán. Montana posílá míček mimo kurt.

40-15
    Ten první Lojda umazává, Montana trefuje síť.

40-0
    Dušan přehnal razanci ve svém úderu, míček se ocitá až za základní čárou. Montana má k dispozici 3 brejkboly a zároveň mečboly!

30-0
    Český tenista pokazil úder při náběhu na síť. Míček se ocitl v síti.

15-0
    Dvojchyba, která přichází z rakety Dušana Lojdy.

5:1
    Montana ukončuje šestý gem druhého setu esem a je jediný gem od vítězství v dnešním utkání.

A-40
    Lojdův stopbol Montana doběhl a na druhou stranu kurtu poslal kontra stopbol. Lojda na tento úder ještě stačil zareagovat, avšak míček končí v autu.

40-40
    Montana trefuje pouze síť. Shoda.

A-40
    Lojda posílá po druhém servisu Španěla return do autu.

40-40
    Oba brejkboly jsou vymazány, Lojda nedoběhl Montanův úder po čáře.

30-40
    Montana otiskl míček přesně o základní čáru.

15-40
    Český tenista donutil svého soupeře chybovat. Montana následně zahrál míček do autu. Dušan Lojda má k dispozici 2 brejkboly.