Nitra – Pavlodar 3:6 (kon.) | Třinec – Dinamo Minsk 2:3 (1:3 po s.n.) | Trenčín – Senica 2:2 (2:1 po s.n.)
Poprad – Martin 4:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Slavia – Liberec 1:0 (kon.)
Kladno – Motor ČB 7:2 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Jastrzebie – Vítkovice 4:3 (kon.)
Znojmo – Jihlava 2:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Piešťany – Francúzsko U23 3:2 (2:0 po s.n.)
po s.n. (1:3)
HC Oceláři Třinec
2:3 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
cz Utorok 05.08.2014, 17:00 • WERK ARENA Třinec • Prípravný zápas

64:29
    Oceláři si ještě v závěru prodloužení zahrají přesilovku. Na trestnou lavici usedá Charles Linglet, trefil do hlavy Daniela Rákose. Linglet obdržel trest 2 + 10 minut.

52:10
    Tomáš Plíhal chtěl vzápětí odčinit svou chybu, při své snaze si ale počínal nedovolení. Plíhal odsedí dvě minuty za sekání.

41:18
    Dinamo si zahraje přesilovku. Domácí špatně střídali a hráli v šesti. Dvouminutový trest odpyká Jiří Polanský.

37:55
    Minsk si zahraje přesilovku. Na trestnou lavici usedá Jiří Polanský, který se provinil hákováním.

34:24
    Další dvojnásobná přesilovka pro Oceláře! Evgeny Lisovets hrál příliš vysokou holí, odpyká si dvě minuty. Třinec 5 na 3 13 vteřin.

32:37
    Sotva se hosté dostali do plného počtu, opět budou pykat za svou nedisciplinovanost. Jonathan Cheechoo na modré čáře nepříjemně sestřelil Jakuba Orsavu. To se nelíbilo Tomáši Plíhalovi, který jel svého parťáka pomstít. Po menší šarvátce oba hráči odjeli na trestnou lavici. Cheechoo dostal trest na 2 + 2 minuty (napadení, hrubost), Plíhal pak odsedí 2 minuty za hrubost. Oceláři budou hrát přesilovku 5 proti 4.

30:29
    Hosté jdou do tří! Minsk špatně střídal a chvíli hrál v pěti. Menší trest pro příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Anton Eliseenko. Oceláři mají k dispozici 37 vteřin přesilovky 5 na 3.

29:06
    Střelec druhé branky hostů opět v akci, tentokráte v roli faulujícího hráče. Lukáš Krajíček hákoval dotírajícího Kindla, obránce Minsku si odsedí dvě minuty.

14:40
    Dinamo se následně vydalo do protiakce, která nakonec přináší první přesilovku zápasu. Lukáš Zíb si počínal nedovoleně, odpyká dvě minuty za hákování.

Daniel Ježek

Góly a asistencie: 45. Rákos (Žejdl), 51. Rákos (Žejdl) – 22. Gavrus (Szczechura), 29. Krajíček (Cheechoo), rozh. náj. Ellison

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla (C), Nosek, Doudera, Trončinský, Galvas, Zíb, Matyáš – Orsava, Plíhal, Dravecký – Adamský, Polanský, Kindl – Hrňa, Žejdl, Rákos – Rufer, Gašparovič, Chmielewski
    HC Dinamo Minsk: Milchakov (Haugen) – Nogachyov, Lisovets, Krajíček, Bailen, Švarný, Chernook, Badun – Linglet, Shinkevich, Ellison, Kulakov, Drozd, Vesce, Cheechoo (C), Meleshko, Szczechura, Pavlovich, Eliseenko, Kitarov, Gavrus

Rozhodca: Mikula, Hradil – Hlavatý, Tošenovjan