Nitra – Pavlodar 3:6 (kon.) | Třinec – Dinamo Minsk 2:3 (1:3 po s.n.) | Trenčín – Senica 2:2 (2:1 po s.n.)
Poprad – Martin 4:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Slavia – Liberec 1:0 (kon.)
Kladno – Motor ČB 7:2 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Jastrzebie – Vítkovice 4:3 (kon.)
Znojmo – Jihlava 2:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Piešťany – Francúzsko U23 3:2 (2:0 po s.n.)
HK Poprad
4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
HK VITAR Martin
Utorok 05.08.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Prípravný zápas

53:29
    Tomáš Klíma si odchádza sadnúť na dve minúty za nedovolené bránenie.

48:55
    Jaroslav Kasík sa v týchto chvíľach previnil držaním a odchádza na dve minúty na trestnú lavicu.

33:17
    Prichádza ďalšie vylúčenie. Jaroslav Kasík je potrestaný dvomi minútami za nedovolenú hru s vysokou hokejkou.

32:57
    Matúša Paločka teraz napadol Tomáš Klíma po prerušení hry a popradský hráč sa ihneď do súperovho pustil, za čo dostáva martinský hráč dve minúty za hrubosť a popradský hokejista 10 minút za nešportové správanie!

24:21
    Michal Dvořák sa v súboji so Štrauchom previnil seknutím a odchádza si sadnúť na dve minúty.

21:35
    Peter Boltun sa spoza brány natlačil až pred bránkovisko a zakončoval, no martinský brankár puk zachytil. Potom však popradský útočník fauloval a odchádza na dve minúty za nedovolenú hru s vysokou hokejkou.

20:37
    Sily na ľade sa vyrovnávajú. Tomáš Brcko si odchádza na trestnú lavicu sadnúť za držanie.

19:54
    Jaroslav Kasík odchádza na trestnú lavicu, keďže sa previnil nedovoleným bránením.

16:33
    Martinčania si zahrajú presilovú hru. Štefan Fabian sa previnil nedovoleným bránením.

15:38
    Popradčania si ako prvý zahrajú v početnej prevahe. Za napadnutie si odchádza na dve minúty sadnúť Lukáš Klíma.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 9. Paločko (Fabian, Kroták), 15. Takáč (Kroták, Šeliga), 16. Sýkora (Gápa, Malina), 55. Dinda (Gápa, Paukovček) – 13. Suja (Finsterle, T. Klíma), 35. Tupý (Pokrivčák, Suja), 49. Dírer (Jurášek, Šugár)

HK Poprad: Sidor (30. Sedlačko) – Malina, Dinda – Kasík ("A"), Kurali – Fabian ("A"), Šeliga – D. Šterbák, Pitka – Gápa, Paukovček, Sýkora – M. Nagy, Boltun, Matis – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Ďuriš, Zvoník, Štrauch
    HK VITAR Martin: Čech (30. Dzubina) – Brcko ("A"), Tupý – Fillo, Rusina – Pacalaj, Dvořák – Finsterle, T. Klíma, Suja ("C") – Jokeľ, Pokrivčák ("A"), L. Klíma – Jurášek, Dírer, Šugár

Rozhodca: Tomáš Orolin – Roman Bednár, René Šoltés