40:51 (16:19, 29:30, 33:43)
Česká republika
cz Pondelok 04.08.2014, 16:00ME do 16 rokov - ženy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:37:51)

Češky dnešní zápas zvládly, kromě malého zaváhání v úvodu druhé čtvrtiny a nakonec si celkem pohodlně dokráčely k zaslouženému vítězství.

40:00
    Konec zápasu. (40:51)

39:43
    Sedmnáct vteřin před koncem zápasu ještě oddehový čas pro Česko. (40:51) (40:51)

38:55
    Hošková se trefuje za dva body a navyšuje vedení svého týmu. (40:51) (40:51)

38:49
    Becchaxová nedává za dva body a naděje Belgičanek se rozplynuly... (40:49) (40:49)

37:20
    Oddechový čas Belgie. (40:49) (40:49)

36:35
    Stoupalová proměňuje oba trestné hody, Česko vede o devět bodů. (40:49) (40:49)

36:16
    Belgie v závěru zápasu snižuje, dokáže ještě zdramatizovat koncovku? (40:47) (40:47)

36:08
    Velmi dlouhá série bez bodu končí úspěšným pokusem Belgičanky Vanderhoydonksové. (39:47) (39:47)

32:58
    Díky úspěšnému pokusu Becchaxové snižují Belgičanky na rozdíl deseti bodů. (37:47) (37:47)

31:57
    A znovu Šípová! (35:47) (35:47)

31:57
    V posledních minutách střelecky "táhne" Česko Šípová. (35:45) (35:45)

30:22
    Belgičanky zahajují dobře poslední čtvrtinu zápasu, dvoubodovým košem Becchaxové. (35:43) (35:43)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (33:43)

Třetí čtvrtina končí a Belgičanky, díky tomu, že zaznamenaly pouze čtyři body, prohrávají již o deset bodů!

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (33:43)

27:56
    A již o deset! Vitásková dává za dva body a Česko vede o deset bodů! (33:43) (33:43)

26:48
    Belgičanky se dostaly do velké krize, Šípová dává za dva body a Česko vede již o osm bodů! (33:41) (33:41)

26:26
    Lavička Belgie musí zareagovat oddechovým časem, Česky "odskakují" o šest bodů! (33:39) (33:39)

23:52
    Šípová proměňuje jeden ze dvou trestných hodů. (33:35) (33:35)

22:53
    A vzápětí i Šípová a Česko tak znovu vede! (33:34) (33:34)

21:50
    Reisingerová dává za dva body. (33:32) (33:32)

21:29
    A Belgičanky trestají, oba trestné hody proměňuje Devosová. (33:30) (33:30)

20:19
    Henketová vrací vedení Belgii, poté se netrefila nejlepší česká střelkyně (aktuálně 18 bodů!!) Resingerová za tři body a navíc faulovala. (31:30) (31:30)

20:01
    Začala třetí čtvrtina. (29:30)

Druhý poločas začne přibližně v 16:54.

Belgičanky v závěru prvního poločasu nakonec díky Resimontové snížily na rozdíl jediného bodu, do kabin tak oba týmy odchází v podstatě za velmi vyrovnaného stavu, kdy Česko vede pouze o bod! Další průběh zápasu tak slibuje velké drama!

20:00
    Druhá čtvrtina skončila. (29:30)

19:10
    Reisingerová je k nezastavení! (27:30) (27:30)

18:58
    Belgičanky neuspěly v šesti posledních pokusech o koš za tři body. (27:28) (27:28)

18:58
    Oddechový čas Česka. (27:28) (27:28)

18:38
    Po faulu Baracheové proměňuje Neubauerová jeden trestný hod ze dvou, i tak to stačí na těsné vedení Česka! (27:28) (27:28)

18:16
    Reisingerová zaznamenala již 16 bodů z celkových 27 českého týmu! (27:27) (27:27)

18:16
    Lavička Belgie si bere oddechový čas. (27:27) (27:27)

17:49
    Reisingerová zatím táhne český tým, nejprve úspěšným pokusem za dva body snížila a poté proměněným trestným hodem dokonce vyrovnala! (27:27) (27:27)

16:13
    Náskok Belgie narostl již na pět bodů, ale díky úspěšnému pokusu Reisingerové se Češky "dotáhly" na rozdíl tří bodů. (27:24) (27:24)

14:53
    Češky dokonale vypadly z tempa, Belgie vede již o tři body! (25:22) (25:22)

14:21
    Lavička Česka reaguje oddechovým časem. (21:22) (21:22)

14:19
    Střelecká mizérie českých basketbalistek pokračuje, Henktetová dostává Belgii do vedení! (21:22) (21:22)

13:59
    2:19 – to je doba, po kterou se Češky nedokázaly prosadit, neplatí to pro Belgičanky, které zásluhou Davreuxové snižují na rozdíl jediného bodu! (21:22) (21:22)

11:42
    Šípová zaznamenává dva body a vrací Česku tříbodový náskok. (19:22) (19:22)

11:03
    Reisingerová ze dvou trestných hodů proměňuje jeden. (19:20) (19:20)

10:30
    Navíc byla Devosová faulována při svém pokusu a následný trestný hod proměňuje, je srovnáno! (19:19) (19:19)

10:30
    Dvoubodovým košem vstupují Belgičanky do druhé čtvrtina, trefuje se Devosová. (18:19) (18:19)

10:01
    Začala druhá čtvrtina. (16:19)

První čtvrtina končí vítězstvím Česka, které, kromě úvodních minut, celou dobu drželo slušný náskok.

10:00
    První čtvrtina skončila. (16:19)

09:56
    V posledních vteřinách ještě Belgičanky snížily, ale tříbodový náskok Česku vrátila Reisingerová! (16:19) (16:19)

08:49
    Coleová proměnila jeden trestný hod ze dvou, Češky kontrují úspěšným pokusem Krejzové za dva body. (14:17) (14:17)

08:06
    Resimontová dala koš, navíc při tom byla faulována Vitulovou, následný trestný hod také proměňuje. (13:15) (13:15)

06:53
    Vanderhoydonksová fauluje a Krejzová proměňuje oba trestné hody. (10:15) (10:15)

05:52
    Devosová se trefuje za dva body a Belgičanky snižují. (10:13) (10:13)

05:22
    Lavička Belgie reaguje oddechovým časem. (8:13) (8:13)

05:20
    Hošková se prosazuje a Češky vedou již o pět bodů! (8:13) (8:13)

04:27
    Po faulu Baracheové (první osobní faul) proměňuje oba trestné hody Neubauerová. (8:11) (8:11)

04:18
    Henketová snižuje na rozdíl jediného bodu. (8:9) (8:9)

03:59
    Reisingerová (CZE) to vzala na sebe a po úspěšné "trojce" nyní dává za dva body a Česko vede! (6:9) (6:9)

03:14
    Vzápětí ale Vitásková fauluje a Baracheová trestá proměněnými trestnými hody. (6:4) (6:4)

02:27
    Češky srovnávají zásluhou úspěšné "trojky" Reisingerové! (4:4) (4:4)

02:07
    Po úspěšném pokusu Makwayaové za dva body to již neplatí. (4:1) (4:1)

01:27
    Vitásková na druhé straně jednou neproměnila a Češky prohrávají o bod. (2:1) (2:1)

00:55
    Henketová proměňuje oba trestné hody. (2:0) (2:0)

00:01
    Utkání právě začalo. (0:0)

Sestavy:

Belgie: Rametteová, Baracheová, Vanderhoydonksová, Peutersová, Devosová, Francineová, Resimontová, Ghislaineová, Davreuxová, Henketová, Coleová, Makwayaová

Česko: Váchová, Pospíšilová, Neubauerová, Vitulová, Sauerová, Vitásková, Stoupalová, Krumpholcová, Šípová, Hošková, Reisingerová, Krejzová.

Češky ovládly pořadí skupiny C a v konkurenci Itálie, Švédska a Dánska dokázaly skupinu vyhrát s plným počtem bodů!

Přeji všem fanouškům a příznivcům bezedných košů hezký večer. Dnešním dnem pokračuje právě probíhající Mistrovství Evropy žen do 16 let a my budeme sledovat utkání mezi BELGIÍ a ČESKEM.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Martin Dvořák

Belgicko: Rametteová, Baracheová, Vanderhoydonksová, Peutersová, Devosová, Francineová, Resimontová, Ghislaineová, Davreuxová, Henketová, Coleová, Makwayaová
    Česká republika: Váchová, Pospíšilová, Neubauerová, Vitulová, Sauerová, Vitásková, Stoupalová, Krumpholcová, Šípová, Hošková, Reisingerová, Krejzová