40:51 (16:19, 29:30, 33:43)
Česká republika
cz Pondelok 04.08.2014, 16:00ME do 16 rokov - ženy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:37:51)

Češky dnešní zápas zvládly, kromě malého zaváhání v úvodu druhé čtvrtiny a nakonec si celkem pohodlně dokráčely k zaslouženému vítězství.

40:00
    Konec zápasu. (40:51)

39:43
    Sedmnáct vteřin před koncem zápasu ještě oddehový čas pro Česko. (40:51) (40:51)

38:55
    Hošková se trefuje za dva body a navyšuje vedení svého týmu. (40:51) (40:51)

38:49
    Becchaxová nedává za dva body a naděje Belgičanek se rozplynuly... (40:49) (40:49)

37:20
    Oddechový čas Belgie. (40:49) (40:49)

36:35
    Stoupalová proměňuje oba trestné hody, Česko vede o devět bodů. (40:49) (40:49)

36:16
    Belgie v závěru zápasu snižuje, dokáže ještě zdramatizovat koncovku? (40:47) (40:47)

36:08
    Velmi dlouhá série bez bodu končí úspěšným pokusem Belgičanky Vanderhoydonksové. (39:47) (39:47)

32:58
    Díky úspěšnému pokusu Becchaxové snižují Belgičanky na rozdíl deseti bodů. (37:47) (37:47)

31:57
    A znovu Šípová! (35:47) (35:47)

31:57
    V posledních minutách střelecky "táhne" Česko Šípová. (35:45) (35:45)

30:22
    Belgičanky zahajují dobře poslední čtvrtinu zápasu, dvoubodovým košem Becchaxové. (35:43) (35:43)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (33:43)

Třetí čtvrtina končí a Belgičanky, díky tomu, že zaznamenaly pouze čtyři body, prohrávají již o deset bodů!

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (33:43)

27:56
    A již o deset! Vitásková dává za dva body a Česko vede o deset bodů! (33:43) (33:43)

26:48
    Belgičanky se dostaly do velké krize, Šípová dává za dva body a Česko vede již o osm bodů! (33:41) (33:41)

26:26
    Lavička Belgie musí zareagovat oddechovým časem, Česky "odskakují" o šest bodů! (33:39) (33:39)

Martin Dvořák

Belgicko: Rametteová, Baracheová, Vanderhoydonksová, Peutersová, Devosová, Francineová, Resimontová, Ghislaineová, Davreuxová, Henketová, Coleová, Makwayaová
    Česká republika: Váchová, Pospíšilová, Neubauerová, Vitulová, Sauerová, Vitásková, Stoupalová, Krumpholcová, Šípová, Hošková, Reisingerová, Krejzová