Sparta Praha – Malmö 4:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Tiraspol 2:1 (kon.) | Debrecín – Borisov 1:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:1 (1:0)
Sheriff Tiraspol
Utorok 29.07.2014, 20:15 • Pasienky, Bratislava • Liga majstrov (predkolá)

Máme tu koniec zápasu, v ktorom vyhral Slovan zaslúžene 2:1 po góloch Žofčáka z penalty a Mészárosa. Slovan hral posledných 30 minút v oslabení o Richarda Lásika, ktorý bol vylúčený a po jeho faule bola nariadená penalta, ktorú však Tiraspol nepremenil. Šancu však premenil o pár minút neskôr Ricardinho. Slovan ide do odvetného zápasu s lepšou pozíciou. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem vám príjemný zvyšok večera. (22:07:10)

90+3

90+3
    Faul na Grendela v strede ihriska, lopta pre Slovan.

90+2
    Žltú kartu dostává Dušan Perniš (ŠK Slovan Bratislava).

90+1
    Center z rohu od Cadu letel na hranicu šetnástky. Následne po vyboxovaní Perniša letela ďalšia strela mimo bránky domácich.

90+1
    Rohový kop pre hostí.

90
    Nadstavený čas 3 minúty.

90
    Lester Peltier naháňa obrancov hostí a snaží sa získať čo najviac času.

89
    Niňajov center zo stredu ihriska nenašiel nikoho z jeho spoluhráčov, a tak bude Degra odkopávať od svojej bránky.

88
    Na štadióne to vrie. Juninho dostal žltú kartu za faul v strede ihriska.

87
    Center z pravej strany na hlavu Lestera Peltiera, ktorý poslal loptu vedľa pravej tyče.

87
    Center z ľavej strany skončil v rukách Perniša.

87
    Sheriff teraz zatlačil Slovan do šestnástky, ktorá je úplne preplnená hráčmi oboch tímov.
    Slovanisti z ničoho nič udreli!

85
    Slovan dal gól!
    Neuveriteľné, Slovan sa aj napriek početnej nevýhode dostáva opäť do vedenia. Po chybe brankára i celej hosťujúcej obrany prepadla lopta pred KAROLA MÉSZÁROSA, ktorému už nerobilo problémy dopraviť loptu do opustenej svätyne!

84
    Posledné striedanie v zápase. Z ihriska odišiel Ismail Isa a nahradil ho Potiguar Juninho.

83
    Vyzerá to tak, že zápas sa skončí 1:1. Sheriffu takýto výsledok vyhovuje a vyzerá to, že Slovanu v oslabení zrejme tiež.