0
66 2
Sobota 26.07.2014, 01:12ATP Atlanta - BB&T Atlanta Open (tvrdý povrch)

6:2
    Dámy a páni, Jack Sock získava i záverečnú loptičku zápasu a to znamená, že vo štvrťfinále turnaja ATP v Atlante poráža nášho Lukáša Lacka 7:6 a 6:2.

40-30
    Vzápätí však chyba Slováka a Jacka Socka delí od výhry v zápase jedna jediná loptička.

5:2
    Nuž, Jack Sock vedie v druhom sete už 5:2, pretože na jeho servis Lukáš Lacko opäť nestačil a pre slovenského tenistu je stav maximálne krízový. Lacko ide podávať na udržanie sa v druhom sete.

4:2
    Podanie Lackovi teraz absolútne nejde. Jack Sock získava pri podaní nášho tenistu čistú hru a vedie tak v druhom sete už 4:2.

3:2
    Je to dobré. Jack Sock urobil ľahkú chybu, Lacko to využil a tak znižuje v druhom sete na 2:3.

3:1
    Je to tak. Lukáš Lacko bohužiaľ stráca vlastné podanie a Jack Sock vedie v treťom sete 3:1 a bude podávať.

2:1
    Socka ani tentoraz podanie nesklamalo a vedie tak v druhom sete 2:1.

1:0
    Prvú hru druhého setu si zaslúžene pripisuje Jack Sock.

7:6
    A je to tu. Jack Sock premieňa tretí setpoint a prvý set vyhráva pomerom 7:6.

4-3
    Vyrovnané 4:4! Výborne Lukáš.

6:6
    A je vyrovnané, 6:6!

5:6
    No konečne. Lukášovi po dlhšom čase poriadne sadlo podanie a ujíma sa v prvom sete vedenia 6:5.

5:5
    A je vyrovnané 5:5. Lukáš Lacko doslova prehajdákal vedenie 4:1.

4:5
    Nuž a stalo sa presne to, čo sme nechceli. Jack Sock znižuje na 4:5 v prvom sete a bude podávať na vyrovnanie.

40-0
    Jack Sock znižuje na 3:5, Lukáš Lacko ide podávať na víťazstvo v prvom sete.

2:5
    Dámy a páni, Lukáš Lacko získava čistú siedmu hru prvého setu a Jack Sock bude následne podávať na udržanie sa v prvom sete.