Dunajská Streda – Trnava 0:0 (kon.) | Žilina – Košice 4:1 (kon.)
MŠK Žilina
4:1 (2:1)
MFK Košice
Nedeľa 20.07.2014, 19:30 • Štadión MŠK Žilina • Niké liga

A je tomu tak. Je za nami stretnutie druhého kola medzi MŠK Žilina – MFK Košice. Žilinčanom sa podarilo vyhrať prvý domáci zápas a to naozaj skvelým výsledkom 4:1 čím potešili domáce publikum. Druhý polčas bol jednoznačne v réžií domáceho celku. V 76. minúte zvyšoval na 3:1 Lupčo a v 80 minúte si otvoril strelecký účet aj Škriniar. Žilinčania sú v sezóne 2014/2015 po dvoch kolách bez straty bodu, no naopak Košičania sú bez zisku bodu.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (21:23:27)

90+2

90+2
    A zrejme sa už nič nestane. Žilinčanom body dnes ostanú doma.

90+1
    Škriniar si na vlastnej polovičke vymieňa loptu s Pečovským a Letićom. Nie je sa kam ponáhľať.

90
    Nadstavovať sa budú približne dve minúty.

90
    Po Krnáčovom odkope sa lopta dostáva na Gubu, ktorého center len tesne míňa hlavu Wiliama. Domáci ostanú pri lopte a pokúsia sa pridať ešte jeden kúsok.

89
    Stretnutie sa už len dohráva. Prevažne je to na kopačkách domácich.

88
    Do konca stretnutia ostávajú niečo viac ako 2 minúty. domáce tribúny už stoja na nohách a radujú sa z dnešného výkonu ich hráčov.

87
    A je tomu tak. Jelić opúšťa s bolestivým výrazom tváre hraciu plochu.

86
    Na zemi ostáva ležať Jelić a vyzerá to tak, že bude potrebovať lekárske ošetrenie.

85
    Paur dnes dobojoval. Na jeho pozícií si zahrá Káčer.

83
    A Žilinčanom nestačia 4 góly. Letić rozbieha za pomoci Paura ďalší výpad Žilinčanov na ľavom krídle. tentokrát však akcia troskotá na dobre čítajúcom Viazankovi.

81
    Posledné striedanie Košíc. odchádza Skvašík a prichádza Huk.

Žilinský gólový galakoncert pokračuje.

80
    Žilina dala gól!

Rohový kop po Maboukovom centri priniesol Štvrtý gól Žilinčanov. Lopta pár sekúnd poskakovala pred Tofilovskym, až kým sa k nej nedostal MILAN ŠKRINIAR, ktorý si spolu s Paurom a Lupčom otvára strelecké skóre do Fortuna ligy,

78
    A domáci opäť operujú na polovičke Košíc. Do kombinácie sa pripája aj čerstvá posila de Oliveira.

77
    Pri chuti sú aj domáci fanúšikovia, ktorí povzbudzujú domácich k ďalšiemu gólu.

Tretí gól Žiliny.

Patrik Ondrovič

Góly: 14. Jelić (Lupčo), 39. Paur (Lupčo), 76. Lupčo (Alves de Oliveira), 80. Škriniar – 29. Diaby (Skvašík)

Karty:   41. Mihálik (ZIL) – 66. Novák (KOS), 75. Viazanko (KOS)

MŠK Žilina: Krnáč – Mabouka, Piaček, Škriniar, Letić – Paur (85. Káčer), Pečovský (C), Čmelík (63. Guba), Lupčo, Mihálik (74. Alves de Oliveira) – Jelić.
    Náhradníci: Le Giang – Vavro, Kadlec, Káčer, Hučko, Alves de Oliveira, Guba.

MFK Košice: Tofiloski – Sekulić, Kavka, Ostojić, Skvašík (81. Huk) – Pačinda, Korijkov, Bukata, Viazanko (C) – Haskič (56. Novák), Redžič (26. Diaby).
    Náhradníci: Ružinský – Huk, Bašista, Urban, Šinglár, Diaby, Novák.

Rozhodca: Ivan Kružliak – Mário Roszbeck, Karol Poláček