Djokovič – Dimitrov 3:1 (kon.) | Federer – Raonić 3:0 (kon.)
Grigor Dimitrov (11)
1
4 6 62 67
Piatok 04.07.2014, 14:11Wimbledon - muži - Wimbledon (tráva)

Tak veľká semifinálová dráma je na konci! Po tuhom štvorsetovom zápolení napokon do vytúženého finále postupuje NOVAK DJOKOVIČ! Stalo sa tak po setoch 6:4, 3:6, 7:6 (2) a 7:6 (7). Hlavne v treťom a štvrtom sete sme videli vyrovnané a dlhé zápolenie, ktoré vyvrcholilo až v tiebreaku. Bulhar Grigor Dimitrov sa za svoj výkon hanbiť nemusí, avšak miestami doslova daroval Djokovičovi game a dostal sa tak do nepohody. Takže prvé semifinále, ktoré trvalo 3 hodiny a 2 minúty sa nám skončilo a po ňom sme spoznali prvého finalistu. Toho druhého nám určí druhé semifinále medzi Rogerom Federerom a Milosom Raonicom, ktoré začína o chvíľu a ktorého prenosom Vás bude sprevádzať kolega Martin Platko.

Pekný zvyšok piatkového večera a príjemný víkend praje Miroslav Revaj. Dočítania a dovidenia pri ďalších prenosoch. (17:21:51)

Koniec zápasu

7:6
    Druhý mečbal v zápase už Djokovič využíva a tak vyhráva štvrtý set v tiebreaku a postupuje do finále!

8-7
    Ďalší mečbal pre Djokoviča! Bulhar sa pošmykol a zakočnil zle, len do siete!

7-7
    Dráma pokračuje! Mečbal je odvrátený! Obhodenie Bulharovi vyšlo.

7-6
    Dvojchyba Bulhara! Prvý mečbal v zápase má Djokovič! Ide podávať na víťazstvo v celom zápase!

6-6
    Aj tretí setbal je odvrátený a je vyrovnané 6:6! Famózne údery Djokoviča, ktorý bojuje ako lev a zrejme sa dostáva do lepšej psychickej pohody.

5-6
    Aj druhý setbal je odvrátený! Pri poslednom ide podávať Bulhar! Skvelý úder po čiare od Djokoviča.

4-6
    Teraz páska pomohla Novakovi, prvý setbal odvrátený.

3-6
    Tri setbaly pre Bulhara Grigora Dimitrova! Skvelá práca Bulhara na sieti!

3-5
    Obrovská a hlavne zbytočná chyba Djokoviča, ktorá ho zrejme bude veľmi mrzieť. Jeho return skončil len na sieti.

3-4
    Djokovič znižuje na 4:3 po presnom a tvrdom údere.

2-4
    4:2 pre Bulhara po zbytočne nevynútenej chybe Djokoviča.

2-3
    Lopta od Bulhara končí na sieti z nevynútenej chyby, minibrejk tak nepotvrdil!

1-3
    Ďalší bod pre Bulhara po krásnej výmene, ale tú osudovú chybu nakoniec spravil Srb.

1-2
    Ľahkú pozíciu Djokovič nezvládol a tak tu je minibreak!

1-1
    Úspešný volej Novaka Djokoviča.

0-1
    Priamy bod z podania pre Bulhara.

6:6
    Je tomu skutočne tak! Obhodenie Bulharovi nevyšlo. Vyrovnané 6:6 ideme do tiebreaku!