Los Angeles Kings – Chicago Blackhawks 3 : 3.

Michal ROZSÍVAL (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:13
    Marian HOSSA (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:33
    Michal HANDZUŠ (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 9:25
    Marian GÁBORÍK (LAK) 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:02

Tento zápas přitom dnes měli dobře rozehraný domácí, kteří po brankách Doughtyho a Martineze vedli ve 48. minutě 3:2! Pak ale v 52. minutě vyrovnal Keith a hostům "narostla křídla", což dokumentuje další gól v síti Kings, o něhož se postaral v 57. minutě Kane. V závěru zápasu se ještě domácí pokoušeli alespoň o vyrovnání při hře bez brankáře, Blackhawks ale již těsné vedení udrželi až do konce.

Neskutečný zápas končí vítězstvím obhájců z Chicaga, kteří se tak vrátili do série, v níž prohrávali již 1:3! Po dvou výhrách v posledních zápasech si vynutili rozhodující sedmý zápas na svém ledě a pokud zvítězí i v tomto zápase, postoupí po roce opět do finále!

60:00

59:42
    Poslední šance domácích, Gáborík padá za brankou Crawforda.

59:19
    Ofsajd na útočné modré odpískán domácímu týmu, tím se vše komplikuje, protože vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:11
    Další zakázané uvolnění Chicaga, vhazovat se bude po levici Crawforda.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, domácí útočí v šesti, Jonathan Quick na střídačce, branka Kings prázdná.

58:52
    Oddechový čas pro domácí.

58:38
    Drew Doughty s pukem ve vlastní třetiny a teprve nyní odjíždí Quick na střídačku.

58:15
    Carter vyhrál vhazování.

58:11
    Quick stále v bráně, hosté vyhráli vhazování, ale odehráli pouze na zakázané uvolnění.

57:58
    V samém závěru třetí třetiny ještě komerční přestávka, po níž se bude vhazovat po levici Crawforda.

57:58
    Brown proniká do útočného pásma, jeho střela je zblokována do ochranné sítě, hra přerušena.

57:42
    Puk za brankou Chicaga, ale Quick zůstává v bráně.

57:20
    Čas bleskově utíká, z pohledu domácího týmu, který se co nevidět pokusí o hru bez brankáře.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 18. King (Stoll, Wiliams), 46. Doughty (Brown, Richards), 48. Martinez (Doughty) – 22. Kane (Toews, Seabrook), 23. B. Smith (Sharp, Seabrook), 52. Keith (Kane, Shaw), 57. Kane (Saad, Hjalmarsson)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Mitchell, Vojnov, Martinez, Greene – Gáborík, Kopitar, Brown – Pearson, Carter, Toffoli – Clifford, Richards, Lewis – King, Stoll, Williams
    Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Hjalmarsson, Oduya, Rozsíval, Leddy, Seabrook, Brookbank – Bickell, Toews, Hossa – Saad, Shaw, Kane – Bollig, Kruger, B. Smith – Sharp, Handzuš

Rozhodca: Jackson, O'Rourke – Murray, Heyer

Diváci: 18 471