Šamorín – Bardejov 0:2 (kon.) | Dubnica – Podbrezová 1:3 (kon.) | R. Sobota – Prešov 1:2 (kon.)
L. Mikuláš – Pohronie 1:2 (kon.) | Michalovce – Trnava B 2:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
2:1 (2:0)
FC Spartak Trnava B
Sobota 17.05.2014, 19:30 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

90+1
    Striedanie v nadstavenom čase: Michalovský Kunca prenechal miesto Čapekovi.

90
    Za spomínaný faul vidí Mečiar žltú kartu.

88
    Paldan to s tým tlakom prehnal a za útočný faul na Galla vidí žltú kartu.

83
    Michalovce sa opäť dostali do prečíslenia. Hamuľák nahral voľnému De Marcovi. Ten sa ocitol sám pred brankárom. Strapák bol ale dobre postavený a strelu telom vytlačil.

78
    Danko prenecháva miesto De Marcovi. Michalovce sa snažia už neinkasovať a aj z toho pramení táto zmena.

77
    FC Spartak Trnava B dal gól!
    Galba sa dostal ku hlavičke po centri z ľavej strany a usmernil loptu do ľavého rohu. Lopta sa obtrela o tyč a Kira nemal najmenšiu šancu.

77
    Prichádza striedanie hosťov: Ujlakyho nahradil Fuják.

76
    Hamuľák sa ale aj dopustil faulu a vidí žltú kartu.

67
    Hamuľák už mohol zvýšiť na 3:0! Po krásnej prihrávke za obranu sa ocitol sám pred brankárom. Brankár Strapák ale dobre vybehol a loptu vyrazil. Nasleduje roh.

66
    O minútu neskôr následuje striedanie ešte jedno. Bayon si už nezahrá. Na jeho miesto prišiel Regáli.

65
    V 65.minúte prichádza ku prvému striedaniu. Kayemba prenechal miesto pre Pavlíka.

64
    Za spomínaný faul vidí žltú kartu Galba.

57
    Rehák teraz vidí žltú kartu za faul na Kuncu. Ten mal už nabratú rýchlosť a Rehák bol nútený zatiahnuť brzdu. Aj za cenu karty.

52
    Stopercentnú šancu teraz vychytal úžasný Kira! Center z pravej strany nezachytil žiaden z domácich obrancov. Na zadnej tyčke bol ale jeden voľný hráč Trnavy. Ten loptu namieril ku tyčke, no tam bol obetavý Kira, ktorý skokom len tak tak vyrazil na tyč, od ktorej sa lopta odrazila smerom do poľa.

39
    Richnák najprv fauloval a následne aj nešportovo odkopol loptu. Hlavný rozhodca ho za to "odmenil" žltou kartou.

35
    Skoro sme videl už druhý gól z priameho kopu. Banovič prekopol múr a nasmeroval loptu do ľavého horného rohu. Naštastie pre domácich, bol tam dobre postavený Kira, ktorý vybíja na roh.

34
    Prvá žltá karta pre michalovský tím patrí Gričovi za faul na Remeňa.

30
    Michalovce dali gól!

Nádherným gólom z priameho kopu zvyšuje na 2:0 domáci kapitán LUKÁŠ JANIČ. Z pravej strany prekopol múr postavený z hráčov Trnavy a nedal Strapákovi najmenšiu šancu!

29
    Banovič vidí prvú žltú kartu za faul na prenikajúceho Gamkrelidzeho, ktorý už takmer prenikol do šestnástky. Michalovce získavajú priamy kop z hranice pokutového územia.

14

V 14. minúte sa presadil MICHAL HAMUĽÁK: Jeho strela do protipohybu brankára otvára skóre zápasu. Loptu nasmeroval jemne, do ľavej časti brány.