Petržalka U16 – Nové Zámky U16 1:1 (kon.) | Spišská Belá U16 – Kyjov U16 2:0 (kon.) | Martin U16 – Kežmarok 2:3 (kon.)
Petržalka U16 – Nitra 2:8 (kon.) | Bratislava U16 – Trebišov U16 12:0 (kon.) | Kyjov U16 – Kometa Vrútky 0:5 (kon.)
Nitra – Martin U16 4:1 (kon.) | Kežmarok – Nové Zámky U16 4:3 (kon.) | Kometa Vrútky – Bratislava U16 3:2 (kon.)
Trebišov U16 – Spišská Belá U16 0:6 (kon.)
HBC Petržalka 2010 U16
1:1 (0:1, 1:0)
HBK Nové Zámky U16
Sobota 10.05.2014, 07:30Mamut Cup 2014 (M-SR U16)

30:00
    Koniec zápasu. (08:18:11)

14:57
    V posledných sekundách predviedol Procházka svoje šprintérske schopnosti, keď prešprintoval súpera po pravej strane, ale jeho strela sa neujala!

14:30
    Snaha Zámkov o gól je enormná, ale teraz sa pri pokuse o brejk dopustili zakázaného uvoľnenia. Vhadzovať sa bude po Vyžinkárovej ľavici.

13:53
    Po góle si tréner HBK vyžiadal oddychový čas.

13:53
    HBC Petržalka 2010 dáva gól!
    Nedáš- Dostaneš!
    Medzi obranu HBK sa dostal LADISLAV SOÓS a strelou pod brvno nedal vyžinkárovi šancu. Asistencia: Matúš Iľko.

13:20
    Gubo si nahodil loptičku do súperovej tretiny, napokon ju aj sám vybojoval, prihral Gálisovi pred bránu, ale ten z vyloženej šance nedáva!

13:01
    Začali sa posledné 2 minúty stretnutia.

12:56
    Marko sa snažil vyrovnať strelu z ľavej strany, ale Židuljak jeho strelu zblokoval.

12:11
    Na druhej strane mohol vyrovnať Iľko, ale aj jemu loptička preskočila hokejku a skončila v rohu.

11:22
    Kovács so Slávikom sa dostali do prečíslenia 2 na 1, ale prvý menovaný adresoval zlú prihrávku svojmu spoluhráčovi.

10:58
    Iľko vybojoval stratenú loptu a tak pre svoje mužstvo získal aspoň pásma. Petržalke už ale veľa času na vyrovnanie nezostáva.

10:20
    Hlinkova strela z medzikruhov je zblokovaná, loptička sa iba dokotúľala ku Rišianovej a tá hru prerušila.

09:40
    Po dlhšom čase s ak slovu dostávajú aj hokejbalisti HBK, tí držia loptičku ďaleko od vlastného brankára a zbierajú dôležité sekundy.

08:58
    A ďalší pokus Petržalky. Teraz sa oň postaral od červenej čiary Vojtek, ale loptička končí v rohu ihriska. Tak toto bola veľmi nepresná strela.

08:40
    Vyžinkár chytá ďalekonosnú strelu súpera a hru radšej prerušuje.

08:23
    Nové Zámky hrajú s piatimi hráčmi.

08:04
    Kovács zachytil rozohrávku súpera, z ľavej strany sa snažil vystrelil, ale jeho strela je zblokovaná.

07:46
    A opäť. Tentokrát sa tak stalo po tom, čo Slávik vyhodil loptičku na striedačku.

07:42
    Hra je opäť prerušená, vhadzuje sa po Vyžinkárovej pravici.

07:21
    Petržalka sa nevie usadiť v útočnom pásme, skôr je to také obliehanie brány, bez akejkoľvek myšlienky. Židuljak výborne zapracoval a vyhadzuje loptičku.

06:40
    Zámky však na úvod vyhadzuje cez všetky čiary.

06:17
    Chyba pri striedaní v mužstve Nových Zámkov a je z toho vylúčenie pre príliš veľa hráčov na ploche. Trest si odchádza odsedieť Hlinka.

05:59
    Gubo nastrelil loptičku do súperovej tretiny, kde o ňu bojuje Hlinka, zatiaľ však neúspešne.

05:01
    Menším výpadkom sme sa dostali až do 6. minúty druhej tretiny. Hra je prerušená, vhadzovať sa bude po ľavici Rišianovej.

15:01

15:00

13:07
    HBK Nové Zámky dáva gól!
    Zámky sa počas presilovky dostávajú do vedenia! Ideálnu súhru zakončil SEBASTIÁN SLÁVIK, ktorého pred bránou našiel Kovács. Asistencia: Erik Kovács.

12:44
    Zámky si svojou aktivitou vypýtali vylúčenie. Filip odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie.

12:35
    Gubo vystrelil z uhla, ale jeho strelecký pokus letí iba pozdĺž mantinelu.

12:02
    HBK zavreli svojho súpera v jeho pásme, ale bez výraznejšej príležitosti.

11:12

10:59
    Rozhodcovia sa teraz upískli, počas vylúčenie Nových Zámkov im odpískali zakázané uvoľnenie. Vhadzovať sa tak bude v strednom pásme.

10:29
    Slávik vystrelil spoza modrej čiary, ale to bol taký pokus z núdze by som skôr povedal, keď už nič iné, aspoň nazbieral dôležité sekundy.

09:50
    Kovács odvádza kus roboty v oslabení. O loptu bojuje v rohu súperovej tretiny a zbiera tak dôležité sekundy.

09:25
    Hariš zbytočnou chybou prišiel o loptičku v strednom pásme, zmocnil sa jej Iľko, ale jeho pokus nemieril na Vyžinkárovu bránu.

09:07
    Máme tu ďalšie vylúčenie a opäť na strane Nových Zámkov. Za hákovanie ide na trestnú lavicu Kucsera.

08:53
    Procházka prešprintoval súpera, nahral pred bránu, kde bol Bóna, ten ale jeho prihrávku nespracoval a nedokázal ani zakončiť. Petržalka v zápätí vyhodila loptičku na zakázané uvoľnenie.

08:12
    Hlinko pokus z pravej strany bol zblokovaný Klimkom, loptičku je v rohu ihriska.

07:08
    Hra je prerušená, pretože Vajdák z mužstva Petržalky zovrel loptičku.

06:35
    Slávik potiahol loptičku do útočného pásma, ale tam bol o ňu pripravený. V zápätí Petržalka vyhadzuje cez všetky čiary, ale zakázané uvoľnenie z toho nebude

05:44
    Rišianová teraz po menšom závare pred bránou radšej loptičku podržala a hru prerušila.

05:20
    Ihneď po vyhranom vhadzovaní sa k loptičke dostal domáci Gubo a jeho strela z medzikruhov zazvonila na hornej žrdke!

03:31
    Zámky hrajú s piatimi hráčmi.

03:01
    Vajdák sa skúsil natlačiť pred Vyžinkára, ale jeho bekhendový pokus sa neujal.

02:44
    Petržalka sa nevie dostať do útočného pásma, Zámky hrajú oslabenie veľmi dobre.

01:30
    Hneď na úvod tu máme prvé vylúčenie zápasu, na trestnú lavicu si išiel sadnúť Hariš za napadnutie.