Vlašim – Kladno 4:3 (po pr.) | Letohrad – Karviná 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Třinec 6:5 (kon.)
Pardubice – Most 5:0 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
4:2 (0:1, 4:0, 0:1)
HbK Karviná
cz Sobota 10.05.2014, 13:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Děkuji Vám za pozornost a přeji pěkný zbytek dne. (14:52:53)

Letohradští byli dnes opravdu lepším týmem, měli více ze hry a utkání si užívali. Příští týden je čeká závěrečné utkání v Ústí nad Labem. Karviná hraje poslední utkání s Třincem.

Máme tu konec zápasu mezi Letohradem a Karvinou, ve kterém si cenné tři body připisují po povedené druhé třetině domácí.

45:00

44:41
    Za nehezký krosček před domácí brankou dostává 2 minuty Martin Řehůřek. Ten samý hráč dostává nejprve osobní desetiminutový trest a pak ještě 5+OK za hrubost.

44:11
    Karviná se snaží zvrátit nepříznivý stav, má na to posledních 50 vteřin.

43:39
    Za podražení je vyloučen domácí David Tesař.

43:30
    Rozhodčí přerušuje hru kvůli zranění Štefky, Karvinští protestují kvůli přerušení hry.

43:09
    Před střídačkou hostí se do konfliktu dostává Protzner, rozhodčí ale vše řeší domluvou.

42:08
    Na branku hostí se řítil Lux, místo zakončení však poslal míček Kovářovi. Pavlíček je však pozorný.

40:24
    Karviná právě vstřelila branku!

Těsně po konci trestu Häuslera se před Šimarou prosazuje LUKÁŠ KUBICA – 4:2. Asistence: Vladimír Luka, Lumír Rosůlek.

39:30
    Hosté jsou v plném počtu a běží jim necelá minuta přesilovky.

38:53
    Hraje se 4 na 4, před letohradskou brankou. Letohrad vyhazuje na zakázané uvolnění.

38:20
    Za držení hole je vyloučen letohradský Miroslav Häusler.

37:30
    Odehrána polovina třetiny, rozhodčí opět vylučují. Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Ondřej Fárský.

35:27
    Od modré velmi dobře pálil Krejsa, ale marně.

34:29
    Za hákování je vyloučen karvinský David Heczko, Letohrad hraje další přesilovku.

33:05
    Také trest za gólmana uplynul, Letohrad veškeré snahy soupeře maří.

32:19
    Protznerův trest zůstal nevyužit, hosté stále pokračují ještě v přesilovce.

31:05
    Za sekání je vyloučen domácí brankář Letohradu Jan Šimara, trest odpyká David Halbrštát.

Iva Janoušková

Góly a asistencie: 19. Halbrštát, 21. Štefka (Krejsa, Halbrštát), 22. Kovář (Häusler, Lux), 27. Krejsa (Štefka) – 11. Pacas (Vašek, Řehůřek), 41. Kubica (Luka, Rosůlek)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Křečan) – Adamec (C), Košťál, Malík, Kvaizar, Nožka, Bělohlávek, Dalecký – Štefka, Halbrštát, Krejsa, Häusler, Tesař, Kovář, Protzner, Voleský, Rail, Lux
    HbK Karviná: Pavlíček, Horvát – Dittmann, vaše, Tomiczek, Heczko, Pilch, Zaremba, Kurz (C), Pietrasz, Řehůřek, Luka, Hercig, Kubica, Pala, Farský, Rosůlek, Pacas

Rozhodca: Škrobák Petr, Škrobák Michal