NY Rangers – Philadelphia 2:1 (kon.) | Colorado – Minnesota 4:5 (po pr.) | San Jose – LA Kings 1:5 (kon.)
New York Rangers
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Philadelphia Flyers
cz Štvrtok 01.05.2014, 01:10 • Madison Square Garden, New York • Play-off NHL

28:37
    Bude se vylučovat na straně Jezdců. Pouliot najel do Masona a je vyloučen na dvě minuty. Hosté mají šanci na vyrovnání.

20:39
    Jezdci měli na ledě šest hráčů a budou za tento počin pykat. Letci budou hrát přesilovou hru.

10:43
    Bude se vylučovat a Jezdci si zahrají přesilovou hru. Zlý muž Philadelphie Rinaldo je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 24. Carcillo (Zuccarello, Klein), 32. Pouliot (Brassard, Stralman) – 45. Akeson (Coburn, Read)

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Staal, Stralman, Klein, J. Moore – St. Louis, Stepan, Nash – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Carcillo, Richards, Hagelin – Dorsett, D. Moore, Boyle
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Coburn, Timonen, Streit, MacDonald, L. Schenn, Gustafsson – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Lecavalier, B. Schenn – Akeson, Couturier, Read – Hall, Raffl, Rinaldo

Rozhodca: Peel, Rooney – Amell, Nansen

Diváci: 18 006