Columbus – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 5:2 (kon.) | LA Kings – San Jose 4:1 (kon.)

54:59
    Takže dvě minuty za hrubost a osobní desetiminutové tresty nakonec dostávají Raffi Torres (SJS) a střelec dvou branek domácích Justin Williams (LAK).

54:47
    Teď se do sebe pustili domácí Mike Richards (LAK) a Logan Couture (SJS), a oba tak dostávají za bitku pět minut.

53:56
    Los Angeles bude navíc hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Wingels (SJS).

42:01
    A je tu trochu menší vyvážení hlavních rozhodčích, když na dvě minuty za nedovolené bránění posílají na trestnou lavici Dana Boyla (SJS).

41:29
    Tanner Pearson (LAK) dostává dvě minuty ze nesportovní chování, když dle hlavních rozhodčích "osprchoval" Stalocka. To je hodně přísné vyloučení pro domácího útočníka.

29:54
    Los Angeles však bude znovu hrát ve čtyřech, protože Drew Doughty (LAK) zasáhnul Marleaua vysokou holí, a tak dostává dvě minuty.

26:40
    Jarret Stoll (LAK) dostává dvě minuty za hru vysokou holí, a tak budou hrát Sharks velice dlouhou přesilovku pěti proti třem!

26:17
    Robyn Regehr (LAK) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a tak si Sharks zahrají svou první přesilovou hru v utkání.

11:14
    Je tu první vyloučení v utkání. Joe Thornton (SJS) u obranné modré čáry sestřelil domácího kapitána kolenem, a tak dostává dvě minuty. Kings si tedy zahrají první přesilovku v utkání.

06:11
    Kyle Clifford (LAK) a Andrew Desjardins (SJS) tedy dostávají pětiminutové tresty za bitku.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 6. Williams (Doughty, Muzzin), 52. Williams (Regehr, Kopitar), 54. Kopitar (Williams, King), 55. Kopitar (Doughty, Martinez) – 33. Sheppard (Braun, Torres)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin. Doughty, Regehr, Vojnov, Martinez, Mitchell – Gáborík, Kopitar, Brown – Pearson, Carter, Toffoli – King, Stoll, Williams – Clifford, Richards, Lewis.
    San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Irwin, Boyle, Braun, Demers, Hannan, Stuart – Hertl, Thornton, Burns – Marleau, Couture, Nieto – Havlát , Pavelski, Wingels – Torres, Desjardins, Sheppard.

Rozhodca: Lee, St. Laurent – Barton, Racicot

Diváci: 18 384