Boston – Detroit 4:2 (kon.) | Boston – Detroit 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:1 (kon.)
Colorado – Minnesota 4:3 (po pr.) | San Jose – LA Kings 0:3 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 4:2 (kon.)
Chicago – St. Louis 5:1 (kon.)
San Jose Sharks
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Los Angeles Kings
cz Nedeľa 27.04.2014, 04:10 • SAP Center, San Jose • Play-off NHL

54:22
    San Jose bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za nedovolené bránění dostává Justin Williams (LAK).

50:19
    Jason Demers (SJS) dostává dvě minuty za podražení, když sestřelil Gáboríka, který by se jinak dostal až před Stalocka.

47:05
    Los Angeles bude hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za sekání poslán na trestnou lavici Patrick Marleau (SJS).

41:08
    A je tu další vyloučení. Tentokráte však na straně Kings, když dvě minuty za nedovolené bránění Stalocka dostává Anže Kopitar (LAK).

40:16
    Přesilovka Sharks je u konce, protože Brett Burns (SJS) podrazil jednoho z hostujících hráčů, a dostává tak dvě minuty.

39:24
    Dvě minuty za hrubost však dostává Jeff Carter (LAK), který tak oslabuje svůj celek v závěru druhé třetiny.

33:24
    Výhoda končí a na trestnou lavici putuje Kyle Clifford (LAK), který dostává dvě minuty za podražení.

27:12
    Los Angeles však přece jenom bude hrát přesilovou hru, když je na dvě minuty vyloučen právě Dan Boyle (SJS), jenž si odpyká svůj trest za podražení.

24:03
    Na trestnou lavici míří Dwight King (LAK) a Jason Demers (SJS), kteří oba dostávají dvě minuty za hrubost.

19:29
    A je tu také první vyloučení na domácí straně, když je na dvě minuty za podražení vyloučen Justin Brown (SJS), a tak budou hrát Kings svou první přesilovou hru v utkání.

14:09
    Máme tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za hrubost poslán na trestnou Jarret Stoll (LAK), a Sharks tam mají možnost se vrátit do utkání.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 9. Toffoli (Pearson, Martinez), 13. Kopitar (D. Brown), 21. Carter (Gáborík, Doughty)

San Jose Sharks: Niemi (21. Stalock) – Vlasic, Demers, Stuart, Braun, Hannan, Boyle – Pavelski, Thornton, Burns – Marleau, Couture, Nieto – Hertl, Sheppard, Wingels – Torres, Desjardins, M. Brown.
    Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Mitchell, Martinez – Gáborík, Kopitar, D. Brown – Pearson, Carter, Toffoli – King, Stoll, Williams – Clifford, Richards, Lewis.

Rozhodca: Joannette, Pollock – Heyer, MacPherson

Diváci: 17 562