Olomouc – Jindř. Hradec 29:10 (kon.) | Michalovce – Senec 0:0 (odl.) | Partizánske – Šaľa 26:25 (kon.)
Slavia – Zlín 35:22 (kon.) | Veselí n/M – Písek 20:21 (kon.) | Most – Poruba 25:23 (kon.)
DHC Slavia Praha
35:22 (15:13)
Handball PSG Zlín
cz Nedeľa 27.04.2014, 17:00 • SH Chemik, Lovosice • Hádzanárska interliga ženy

To je ode mě z toho utkání pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou! (18:34:55)

Slavistky měli výborný vstup do druhého poločasu, kdy začali jasně převažovat nad svými sokyněmi. Po celou dobu pomalu navyšovali své vedení až na konečný třináctibrankový rozdíl. Zlíňanky dnes bohužel tahali za kratší konec než tomu bylo včera, kdy byl zápas více vyrovnaný, dnes to platilo pouze v prvním poločase. Vše dokládají také statistiky druhého poločasu – druhý poločas ovládla Slavia v poměru 20:9! Do Zlína se tak přesunuje tato série za stavu 2:0 pro Slavii.

Domácí hráčky k sobě dokonce volají své fanoušky a fotí se s nimi, společně s medailemi, které jim visí kolem krku. Moc hezké gesto od hráček Slavie.

Stříbrné medailistky ze základní části se ještě fotí pro klubové webové stránky.

Zklamané hráčky Zlína leží unavené na palubovce, zatímco jejich soupeřky ze Slavie si užívají děkovačku se svými fanoušky.

Fanoušci Slavie i po skončení zápasu docela hlasitě stále povzbuzují své hráčky.

Na palubovce ještě probíhá předávání stříbrných medailí členem ČHF, které si vysloužili Slávistky již v základní části za 2. místo v tabulce.

60
    Konec zápasu. (35:22)

60
    V posledních sekundách se pokusila překvapit Túrociovou z vlastního brankoviště Petra Kudláčková (SLA), marně. (35:22) (35:22)

60
    Hostující Helena Brandová (ZLN) se snažila z velké dálky ohrozit branku, střela ale byla zblokována. (35:22) (35:22)

60
    Kroky odpískány Jačkové (SLA). (35:22) (35:22)

60
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání. (35:22) (35:22)

59
    Dnešní utkání sleduje 350 diváků.

59
    Domácí v plném počtu. (35:22) (35:22)

59
    Eliška Jačková (SLA) trestá Zlínskou hru bez brankářky brankou z půlky hřiště, do zcela prázdné brány. (35:22) (35:22)

58
    K sedmimetrovému hodu se postavila Kateřina Vélová (SLA), která nedává hostující Túrociové šanci. (34:22) (34:22)

58
    Navíc v tu stejnou chvíli je za nesportovní chování vyloučena na 2 minuty Lenka Hradilová (ZLN). (33:22) (33:22)