Olomouc – Jindř. Hradec 29:10 (kon.) | Michalovce – Senec 0:0 (odl.) | Partizánske – Šaľa 26:25 (kon.)
Slavia – Zlín 35:22 (kon.) | Veselí n/M – Písek 20:21 (kon.) | Most – Poruba 25:23 (kon.)
HK Slavia Partizánske
26:25 (14:11)
HK Slovan Duslo Šaľa
cz Nedeľa 27.04.2014, 16:00 • Mestská športová hala Partizánske • Hádzanárska interliga ženy

Je dobojované!
    Druhý polčas tohto zápasu bol spočiatku pre domáce Partizánčanky naozaj veľmi pohodlný, keďže si držali svoj náskok na hodnote troch až štyroch gólov. Následne však Šalianky zabrali na plné obrátky a v závere poriadne dramatizovali. Tento zápas sa skončil zaslúženou výhrou Partizánskeho a stav semifinálovej série sa pred presunutím do Šale zakotvil na hodnote 1:1.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch z WHIL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (17:27:19)

60
    Konec zápasu. (26:25)

60
    40 sekúnd pred koncom a Sofia Demajová dokázala vsietiť kontaktný gól! (26:25) (26:25)

59
    Szarková živí šalianskú nádej ďalším gólom, no čas hrá v prospech Partizánskeho. (26:24) (26:24)

59
    Šimáková však nechce nič riskovať a udržuje partizánsky náskok v pohodlnej hladine. (26:23) (26:23)

58
    Dráma na koniec? Trochtová znižuje na rozdiel dvoch bodov! (25:23) (25:23)

57
    Domáci tréner nechce nič riskovať a berie oddychový čas! (25:22) (25:22)

57
    Demajová pálila z pravej strany a bola úspešná. (25:22) (25:22)

57
    Vyzerá to tak, že dnes je už o výsledku zápasu rozhodnuté. Partizánčanky sa nikde neponáhľajú a udržujú si svoj náskok. (25:21) (25:21)

56
    Andrea Kertészová je v druhom polčase naozaj famózna. Skórovala aj tentokrát. (25:21) (25:21)

53
    Dominika Kodajová zakončovala nekompromisne a naozaj presne. (24:21) (24:21)

53
    Na druhej strane sa gólovo dokázala presadiť aj Kertészová. (24:20) (24:20)

52
    Súkenníková napriahla pravú ruku na ľavej strane a bola úspešná. (23:20) (23:20)

51
    Tak hráčky Šale opúšťa už aj šťastena. Dominika Kodajová bola neúspešná na sedemmetrovom hode. (23:19) (23:19)

50
    Šaľa má k dispozícii presilovú hru. Na dve minúty si odchádza sadnúť domáca Andrea Kertészová. (23:19) (23:19)

49
    Zuzana Hollá bola úspešná a hráčky Partizánskeho majú štvorgólový náskok. Medzitým hrá Šaľa v plnom počte. (23:19) (23:19)

48
    Szőkeová Natália ukázala svoju suverenitu a aj ona skóruje. (22:19) (22:19)

47
    Simona Szarková sa dostala na pravé krídlo a znižuje domáci náskok. (21:19) (21:19)

47
    Dominika Kodajová obdržala dvojminútový trest za ďalší tvrdý faul. Je tu presilová hra pre domáci tím. (21:18) (21:18)

47
    Andrea Kertészová posiela domáce hráčky do trojgólového vedenia. Šaľa bola tak blízko a zároveň tak ďaleko. (21:18) (21:18)

HK Slavia Partizánske: Škvareninová, Súlovská – Ščasná, Blažeková, Legeňová, Szőkeová, Kertészová, Kankulová, Horníková, Michnová, Bettáková, Gregušová, Kapsová, Gajdošová, Hollá, Šimáková
    HK Slovan Duslo Šaľa: Grandtnerová, Haládiková, Krebsová – Bujnochová, Trochtová, Blehová, Bíziková, Kodajová, Kováčová, Pócsiková, Demajová, Tulipánová, Szarková, Súkenníková, Sláviková, Ladicsová,