Hranice – Jičín 26:21 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 30:31 (kon.) | Dukla – Plzeň 13:18 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
30:31 (13:18)
HCB Karviná
cz Sobota 26.04.2014, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Karviná vybojovala v Kopřivnici těsné vítězství a udržuje si vedoucí pozici v dolní půli tabulky. Lépe na tom v Kopřivnici byli hosté od úvodních minut. V 5. minutě vedli 6:2, ve 12. minutě 10:6 a deset minut před přestávkou dokonce 16:7. Před odchodem do kabin se sice podařilo domácím ztrátu výrazně zkorigovat na rozdíl pouhých tří tref (13:16). Hostujícímu výběru se ale podařilo náskok znovu navýšit a ve druhém poločase si pak Karvinští stále udržovali asi šestibrankový odstup. O pět branek vedli ještě v 54. minutě. Závěr byl ale v podání domácích skvělý. Čtyřmi brankami v řadě se dotáhli na rozdíl jediné branky 30:31, když dobře mířil Bajgar s Fulnekem. Nakonec ale nedosáhli ani na bod, který by si za mohutný finiš zasloužili.

Nejlepší střelci Kopřivnice: Bajgar 13/5, Reček 5, Gřes Jan 4

Nejlepší střelci Karviné: Vančo 9, Paululík 6, Chudoba 4/3, Sliwka 4/1

Sedmimetrové hody: 7/5 – 5/4, vyloučení: 6 – 5 (13:25:29)

60
    Konec zápasu. (30:31)

29
    V poslední vteřině utkání měl možnost srovnat stav utkání z křídla Jiří Mičola, ale karvinský brankář se nyní blýsknul nejvýznamnějším zákrokem tohoto utkání, který Karviné připisuje v dnešním utkání zaslouženou výhru! (30:31) (30:31)

29
    Kopřivnice hraje osobní obranu. Hra je vytažena až do půlky hřiště! (30:31) (30:31)

29
    A je to opět Radek Bajgar, který je dneš střelecky při chuti! Jeho zásluhou vede karvinský celek rozdílem pouhé branky! (30:31) (30:31)

29
    Karvinským hráčům byl odebrán v útočné fázi balon. Dopředu se ženou domácí házenkáři, kteří byli ale atakování v šestimetrové oblasti! Rozhodčími bude nařízen sedmimetrový hod v poslední minutě utkání! (30:31) (30:31)

57
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou ! (29:31) (29:31)

56
    Na hřišti nástává absolutní zmatek! Kopřivnice bojuje s vypětím všech sil o vysněnou výhru v utkání! (29:31) (29:31)

55
    Kopřivnice v závěrečné pětiminutovce předádí ve své obraně obranné kombinace 2:4 a 3:3, kterými se snaží zaskočit svého soupeře. (29:31) (29:31)

54
    Pozor! Poslední minuty dnešního utkání nám přinášejí pekelné drama! Kopřivnice dokázala skorovat ve dvou vzniklých útočných příležitostech, což znamená, že hosté si drží vedení pouhým rozdílem dvou branek. (29:31) (29:31)

52
    Karviná upravuje stav utkání na 27:31. (27:31)

51
    Další sedmimetrový hod bude mít možnost proměnit Radek Bajgar, který kopřivnické publikum opět nezklamal. (27:30) (27:30)

50
    Karviná znovu svému soupeři dokazuje, že nedá svou kůži lacino. Hosté využívají bezchybně koncovku rychlého protiútoku. (26:30) (26:30)

49
    Radek Bajgar nastupuje na nařízený sedmimetrový hod. Bajgarova střela se odráží zpět do hracího pole, kterou znovu vyslal na bránu hostujícího celku a napodruhé svůj pokus končí úspěchem. (26:29) (26:29)

48
    Domácí útok našel v oblasti šestky osamoceného kopřivnického pivotmana, který střelou k tyči překonává brankáře hostů. (25:29) (25:29)

47
    Karviná využívá nařízený sedmimetrový hod. Na druhé straně hrací plochy kopřivničtí házenkáři proměňují ze stejné příležitosti. (24:28) (24:28)

46
    Kopřivnice se stále marně pokouší o vytoužený zlom v utkání. Karvinský celek svým předvedeným sportovním umem dokáže vždy zmrazit snahy soupeře o změnu vývoje v zápase. (23:27) (23:28)

45
    Vážení čtenáři, tak to byla opravdu házenkářská lahůdka, o kterou se postaral domácí brankář Marek Žingor, který střelou přes celé hřiště využil nepozornosti karvinského brankáře a připsal si na své konto atraktivní branku! Nyní mu patří obrovský aplaus! Hned na to Kopřivnice potěšila své bouřlivé publikum další brankou, která padla z postu levého křídla. (23:27) (23:27)

44
    Karviná bere Kopřivnici naději na obrat v utkání, když z úspěšného letu křídel rapidně zvyšuje svůj náskok na rozdíl šesti branek. (21:27) (21:27)

43
    Hra se nyní přelévala z jedné strany na druhou. Z těchto útočných přelivů dokázali vytěžit oba týmy několik rychlých branek. (21:26) (21:26)