Slavia – Zlín 32:24 (kon.) | Veselí n/M – Písek 28:23 (kon.) | Olomouc – Jindř. Hradec 22:17 (kon.)
Michalovce – Senec 0:0 (odl.) | Most – Poruba 34:33 (po pr.) | Partizánske – Šaľa 27:28 (kon.)
DHK Baník Most
34:33 (13:14)
DHC Sokol Poruba
cz Sobota 26.04.2014, 18:00 • Sportovní hala Most • Hádzanárska interliga ženy

Domácí tedy vítězí díky brance Jeřábkové, která ale byla rozhodně největší oporou Černých andělů po celý zápas, zítra bude série pokračovat opět na mostecké palubovce znovu od 18 hodin.

Minarčíková neuspěla! Černí andělé vyhrávají tento velmi dramatický rozstřel.

Vítková o zem úspěšná, 8:7!

Adámková bezpečně uklízí míč do vynglu, 7:7!

Jeřábková proměňuje, 7:6!

Uhráková s ledovým klidem srovnává, 6:6!

Růčková také úspěšná, 6:5!

Hrbková znovu bezproblému, 5:5!

Beňušková úspěšná 5:4!

Teď se prohazují, opět začnou Černí andělé.

Petra Vítková mazácky prostřeluje Dolákovou, 4:4!

Hrbková nezaváhala 3:4!

Weisenbilderová také úspěšná 3:3!

Uhráková znovu vrací vedení Porubě, 2:3!

Růčková ale vzápětí srovnává na 2:2!

Adámková prostřeluje Bezpalcovou a Poruba vede 1:2!

Beňušková srovnává na 1:1!

Ani Šviráková neprostřelila Müllnerovou 0:1.

Jeřábková to zkusila mezi nohy, ale nebyl úspěšná. 0:1.

Minarčíková proměňuje první hod! 0:1.

Druhá půle je u konce a nyní budou následovat sedmimetrové hody, omlouváme se, že online přenos ukazuje konec zápasu, ale jedná se pouze o chybu systému.

60
    Druhý poločas skončil. (26:26)

60
    Tak to je neuvěřitelné! Při Černých andělech teď stáli všichni svatí! nejprve tři vteřiny před koncem nápálila hrbková břevno a z dorážky Uhráková trefila jen Müllnerovou do nohy v poslední vteřině, to byl infarktový závěr pro Severočešky! (26:26) (26:26)

60
    44 vteřin do sirény Martinková propálila Dolákovou ze střední spojky! (26:26) (26:26)

59
    Minuta a půl do konce druhé půle a Michaela Hrbková střílí šestadvacátou branku do protihpohybu Müllnerové! (25:26) (25:26)

58
    Znovu srovnáno, Adámková z pivota úspěšná! (25:25) (25:25)

58
    Vysloužilová v brejku o zem neprostřelila Dolákovou, která jí vychytala nohou. (25:24) (25:24)

57
    Matoušková dostává dvě minuty, to může být velká komplikace pro Černé anděly. (25:24) (25:24)

57
    Vítková se prosazuje z pivota a Černí andělé po velmi dlouhé době opět vedou! (25:24) (25:24)

56
    Hrbková nevyzrála na Müllnerovou podstřelem, míč pro Černé anděly. (24:24) (24:24)

55
    Poruba si vybírá oddechový čas, trenér Beňadik cítí, že tlak Černých andělů sílí. (24:24) (24:24)

55
    A máme po velmi dlouhé době znovu srovnáno! Martinková ze střední spojky prostřelila Dolákovou. (24:24) (24:24)

54
    Beňušková ze sedmičky stahuje na rozdíl jediné branky. (23:24) (23:24)

54
    Hrbková neuspěla se svou střelou přes bloky při signalizovaé pasivitě, míč pro Černé anděly. (22:24) (22:24)

53
    Weisenbilderová také technicky přehodila Dolákovou. (22:24) (22:24)

52
    Uhráková si seběhla až na brankoviště a o zem propálila Müllnerovou. (21:24) (21:24)

50
    Vítková si teď mazácky počkala, až si Doláková povyběhne z branky a přehodila jí. (21:23) (21:23)

50
    Uhráková teď zápasnicky skolila Vítkovou a vysloužila si dvě minuty. (20:23) (20:23)

50
    Hrbková z pravé spojky úspěšná. (20:23) (20:23)

49
    Martinková ze střední spojky propálila Dolákovou. (20:22) (20:22)

48
    Tak to je neuvěřitelné! Zcela osamocená zůstala na brankovišti Bělohoubková, která ihned naskočila do brankoviště a trestá zaváhání domácí obrany! (19:22) (19:22)

47
    Uhráková se protlačila až na brankoviště a střelou o zem drží Porubě dvoubrankové vedení. (19:21) (19:21)

47
    Beňušková přes bloky úspěšná. (19:20) (19:20)

46
    Martinková teď ani nadvakrát nedokázala překonat Dolákovou, a tak na druhé straně z rychlé protiakce tento počin trestá Šviráková. (18:20) (18:20)

45
    Dominika Müllnerová si teď vyšlápla na Švirákovou, kterou vychytala reflexivně nohou ze sedmičky. (18:19) (18:19)

45
    Vysloužilová dostává 2 minuty + sedmička Poruba. (18:19) (18:19)

44
    Černí andělé teď měli trošku lepší formu posledních pár minut, načež reaguje trenér Poruby time-outem. (18:19) (18:19)

44
    Rozehrávka mezi spojkami končí brankou Weisenbilderové. (18:19) (18:19)

43
    Hrbková ze sedmičky pouze do tyče, tenhle moment by mohl Severomoravanky v závěru utkání mrzet. (17:19) (17:19)

42
    Martinková si naskočila na bloky a z velké dálky propálila Dolákovou. (17:19) (17:19)

41
    Weisenbilderová z pravé spojky vyslala tvrdý projektil na branku Poruby, který se zastavil až v síti. (16:19) (16:19)

40
    Další time-out putuje na lavičku Černých andělů pro trenéra Poloze, jehož výraz ve tváři dokonale kontrastuje s dnešním výkonem domácích hráček. (15:19) (15:19)

39
    Růčková z brankoviště trefila pouze tyč, míč hned vyhodila Doláková na Hrbokovou, která jen potvrdila známé české pořekadlo "nedáš, dostaneš". (15:19) (15:19)

38
    Delegát se teď zvedl při přerušené hře a přes rozhodčího udělil Weisenbilderové dvě minuty. (15:18) (15:18)

38
    Ze střední spojky se prosazuje Beňušková. (15:18) (15:18)

37
    Bělohoubková se prosazuje technickým přehozem. (14:18) (14:18)

36
    Hrbková se prosazuje přes bloky a celá mostecká hala rázem oněmněla, až na dva věrné diváky Poruby. (14:17) (14:17)

34
    Jednoznačně nejlepší Černý anděl v dnešním utkání, Jeřábková, trefila pouze tyč porubské branky. (14:16) (14:16)

33
    Jeřábková dokázala zakončit z brankoviště, i přes to, že byla tísněná. (14:16) (14:16)

33
    Znovu velmi laciná branka, Uhráková prošla jak nůž máslem a navýšila náskok Severomoravanek. (13:16) (13:16)

31
    Další velmi laciná branka do mostecké sítě, Hrbková se dostala dokonce přes čtyři bránící hráčky do zakončení. (13:15) (13:15)

31
    Začal druhý poločas. (13:14)

První půle je za námi a trošku překvapivě jí vyhráli Severomoravanky rozdílem jedné branky. Černí andělé zahájili velmi laxně a také v jednu chvíli prohrávali až o čtyři branky.

30
    První poločas skončil. (13:14)

29
    Beňušková snižuje na rozdíl jediné branky a mostecká sportovní hala se znovu otřásá v základech! (13:14) (13:14)

28
    Jeřábková si teď seběhla až na brankoviště a střelou do dolní poloviny branky prostřelila Dolákovou. (12:14) (12:14)

27
    hrbková ze sedmičky prostřelila Bezpalcovou. (11:14) (11:14)

26
    Jeřábková prokazuje jako jedna z mála Černých andělů svou stoupající formu v posledních zápasech, tentokráte prostřelila Dolákovou ze střední spojky. (11:13) (11:13)

25
    Růčková si poradila při sedmičce s vystřídavší Roháčkovou, kterou prostřelila. (10:13) (10:13)

25
    Domácí trenér Poloz si vybírá oddechový čas a jen nevěřícně odchází od stolku časoměřičů, načež kroutí hlavou. (9:13) (9:13)

23
    Martiková to znovu vzala na sebe a při signalizované pasivitě prostřelila bloky. (9:13) (9:13)

21
    Adámková velmi jednoduše prošla na brankoviště, dnes opravdu celá defenziva Černých andělů nemá svůj den! (8:13) (8:13)

21
    Růčková z pravé spojky propálila Dolákovou. (8:12) (8:12)

20
    Uhráková se prosazuje střelou o zem z pivota. (7:12) (7:12)

19
    Porubanky utíkají na rozdíl čtyř branek! Mýlková uspěla střelou z podstřelu a s Černými anděly to začíná být zlé! (7:11) (7:11)

18
    Bělohubková přehodila technicky Müllnerovou. (7:10) (7:10)

17
    Martinková si vyskočila velmi vysoko a přes bloky překonala Dolákovou. (7:9) (7:9)

16
    Hrbkové stačil jeden mrštný pohyb, aby se dostala přes Dvořákovou a prostřelila Müllnerovou, při které dnes moc štěstí nestojí. (6:9) (6:9)

15
    První dnešní time-out si vybírá lavička hostí. Hostující trenér může být s dosavadním průběhem hry rozhodně spokojený, jeho svěřenkyně podávají dobrý výkon. (6:8) (6:8)

15
    Růčková zatáhla míč na střed, odkud našla volnou Vysloužilovou, která neměla problém se zakončením. (6:8) (6:8)

14
    Výborná individuální akce od Mýlkové, která se probila přes dvě bránící hráčky Černých andělů a prostřelila Müllnerovou. (5:8) (5:8)

13
    Hrbková z velké dálky trefila sice jen břevno, ale míč se Müllnerové smolně odrazil od zad do sítě. (5:7) (5:7)

12
    A hned po ní ten samí prohřešek postihl i Martinkovou. (5:6) (5:6)

12
    Vítková dostává žlutou kartu. (5:6) (5:6)

11
    Růčková se trefila ze střední spojky přesně do šibenice. (5:6) (5:6)

10
    Uhráková opět vrací dvoubrankové vedení na stranu Poruby. (4:6) (4:6)

9
    Další žlutá karta na lavičku Poruby – Poláchová. (4:5) (4:5)

9
    Martinková znovu prostřelila Dolákovou. (4:5) (4:5)

9
    Martinková se prosazuje ze své tradiční pozice ze střední spojky a vysokého výskoku. (3:5) (3:5)

8
    Z levého křídla dobře trefila volný prostor Revajová. (2:5) (2:5)

8
    Šviráková byla na konci kombinační akce Sokola a z brankoviště prostřelila domácí brankařku. (2:4) (2:4)

7
    Růčková se postavila na druhou sedmičku Mostu a bezpečně uklidila míč do sítě. (2:3) (2:3)

7
    Mýlková dostává žlutou kartu + sedmička Černí andělé. (1:3) (1:3)

6
    hrbková se prosazuje z pravé spojky a Severomoravanky se tak dostávají do dvoubrankového vedení. (1:3) (1:3)

5
    Minarčíková si teď vyšlápla na Martinkovou a dostává za to žlutou kartu. (1:2) (1:2)

5
    Minarčíková teď proskočila po levé straně na brankoviště a prostřelila Müllnerovou. (1:2) (1:2)

4
    Martinková srovnává stav po rychlé akci. (1:1) (1:1)

3
    Beňušková selhala hned na úvod utkání ze sedmičky, tak to je velmi špatný úvod Černých andělů, který rozhodně nepřidá na psychice. (0:1) (0:1)

3
    Poláchová otevírá skóre střelou z levé spojky. (0:1) (0:1)

3
    Mýlková z podstřelu nevyslala příliš prudkou střelu, která by ohrozila Müllnerovou. (0:0) (0:0)

2
    Beňušková dostává žlutou kartu. (0:0) (0:0)

1
    Vysloužilová z levého křídla orazítkovala na úvod pouze vzdálenější tyč. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Házenkářská WHIL skončila, v obou zemích jsou nyní na pořadu národní play off. V českém semifinále se utká DHK Baník Most, který obsadil ve WHIL 3. místo a do českého play off postoupil ze druhé pozice, s celkem DHC Sokol Poruba. Vzájemná bilance z WHIL je 1:1, když oba celky dokázaly využít domácí prostředí. Most vyhrál na své palubovce 26:25, Ostravanky potom 26:24. Dá se očekávat relativně vyrovnaný průběh série, už proto, že mostecké hráčky s příchodem roku 2014 přeci jenom slevily ze své skvělé formy, kterou si držely už od podzimu 2012 až do konce roku 2013. Přesto bude Most v této sérii favoritem na postup do finále.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.