Nemecko U18 – Dánsko U18 3:2 (kon.) | USA U18 – SR 18 6:2 (kon.) | Česko U18 – Rusko U18 3:2 (po pr.)
Švédsko U18 – Fínsko U18 10:0 (kon.) | Kanada U18 – Švajčiarsko U18 3:2 (kon.)
Nemecko U18
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Dánsko U18
cz Štvrtok 24.04.2014, 10:00 • Imatran Jäähalli • Majstrovstvá sveta U18

51:20
    Německo právě vstřelilo branku!
    Střela Manuela Wiederera se ještě neujala, ale k dorážce se následně dostal STEFAN LOIBL, jehož pokus už končí za zády dánského brankáře! Asistence: Manuel Wiederer, Emil Quaas.

44:42
    Sören Nielsen se v nebezpečném protiútoku dostal až přímo před Proskeho, který jeho zakončení dokázal chytit do lapačky.

42:32
    Lasse Knudsen (DEN) – 2 minuty za zdržování hry. Využijí Němci i svou druhou přesilovku?

37:43
    Němci využívají svou první přesilovku a je vyrovnáno! ANDREAS EDER bekhendem dorazil Kolbovu střelu za záda Lillieho. Asistence: Dominik Kolb, Tobias Kircher.

37:32
    Eder minul z ostrého úhlu prázdnou branku!

36:05
    První německá přesilovka! Thomas Olsen – 2 minuty za podražení.

31:19
    Dánsko právě vstřelilo branku!
    MARKUS JENSEN dostal přihrávku na modrou čáru, udělal jeden krok dopředu a následně vypálil puk přesně do horního rohu Proskeho branky! Asistence: Thomas Olsen, Emil Grandal.

29:58
    Další přesilovka pro Dánsko! Dominik Kolb dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

27:00
    Maximillian Kammerer (GER) – 2 minuty za vysokou hůl.

26:21
    Mayenschein už měl před sebou prázdnou bránu, ale jeden z dánských obránců skvělým obranným zákrokem zblokoval jeho střelu a zabránil tak jistému gólu!

24:01
    Maximillian Kammerer (GER) – 2 minuty za hákování.

12:21
    Tak to je blesková odpověď Němců! DOMINIK KOLB dostal přihrávku od Edera a jeho následná rána končí v síti dánské branky. Asistence: Andreas Eder, Tobias Kircher.

12:04
    MARTIN ESKILDSEN se s kotoučem dostal až do blízkosti Proskeho, kterého následně překonává bekhendovou střelou a posílá tak Dány do vedení! Asistence: Emil Christensen, Morten Jensen.

09:00
    První přesilovku zápasu si zahrají Dánové. Kai Wissmann – 2 minuty za hákování.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 13. Kolb (Eder, Kircher), 38. Eder (Kolb, Kircher), 52. Loibl (Wiederer, Quaas) – 13. Eskildsen (Christensen, Morten Jensen), 32. Markus Jensen (Olsen, Grandal)

Nemecko U18: Proske (Berger) – Rogl, Kurz (A), Quaas, Trinkberger, Schutz, Wissmann, Haase, Kaisler (A) – Kircher, Eder (C), Kolb – Loibl, Wiederer, Kammerer – Koziol, Todam, Konopatzki – Edfelder, Daubner, Mayenschein. Trenér: Jim Setters.
    Dánsko U18: Lillie (Seldrup) – Krogsgaard (C), Holmberg, Morten Jensen, Mieritz, Knudsen, Roennest, Weichel – Nielsen (A), Kristian Jensen, Markus Jensen (A) – Grandal, Korsgaard, True – Eskildsen, Christensen, Olsen – Rasmussen, Hoeg, Klussmann – Ruders. Trenér: Martin Struzinski.

Rozhodca: Michael Hicks, Pavel Hodek – Jordan Browne, Alexander Waldejer