Nemecko U18 – Dánsko U18 3:2 (kon.) | USA U18 – SR 18 6:2 (kon.) | Česko U18 – Rusko U18 3:2 (po pr.)
Švédsko U18 – Fínsko U18 10:0 (kon.) | Kanada U18 – Švajčiarsko U18 3:2 (kon.)
Česko U18
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Rusko U18
cz Štvrtok 24.04.2014, 14:00 • Imatran jäähalli • Majstrovstvá sveta U18

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Příjemný čtvrtek ze severu Evropy! Ve východofinských městech Lappeenranta a Imatra je dnes na programu velký den hokejového mistrovství světa do 18 let – čtvrtfinále.

A o postup mezi nejlepší čtyřku se utká také Česká republika, která se střetne s Ruskem.

Rusko prožívá zvláštní turnaj. Tým bez výraznější hvězdy si hned ve třech zápasech základní skupiny zahrál prodloužení. Od hrozící potupy v duelu se Slovenskem se ale ruská osmnáctka postupně zlepšovala a v posledním duelu zdolala na nájezdy Kanadu.

Výsledky Ruska v základní skupině:
    Rusko – Slovensko 3:2pp
    Rusko – Švédsko 3:4sn
    Rusko – Německo 5:2
    Rusko – Kanada 3:2sn

Česko prožívá v kategorii do 18 let po letech znovu turnaj, na kterém má reálnou šanci přejít čtvrtfinále. Věří v to hráči i realizační tým. "Od začátku sezóny máme cíl, který jsme si v kabině vytyčili," říká trenér Jakub Petr. V základní skupině získali Češi osm bodů, nejvíce od roku 2002. Poslední medaili získal národní tým v této kategorii v roce 2006 (bronz).

Výsledky Česka v základní skupině:
    Česko – Dánsko 9:2
    Česko – USA 0:3
    Česko – Finsko 4:3sn
    Česko – Švýcarsko 4:2

Ledová plocha tady v Imatře je již připravena pro rozbruslení, do utkání zbývá něco přes hodinu.

Pomalu končí rozbruslení dnešních soupeřů, národní tým volí pro tento zápas, jako domácí, bílé dresy. Rusko červené.

Česko U18: Vaněček – Pyrochta "A", Mašín "C", Rašner, Ščotka, Mikliš, Zbořil, Havlín – Pastrňák "A", Karabáček, Zacha – Kaše, Vrána, Špaček – Veselý, Smejkal, Chlapík – Vopelka, Kuťák, Ordoš – Černoch. Trenér: Jakub Petr.

Rusko U18: Treťjak – Slepcov "A", Šaripzjanov, Ljamkin, Nazarkin, Provorov, Mikulovič, Ščukin, Dervuk – Svečnikov, Nikolišin, Protapovič – Pilipenko, Kameněv "C", Korškov – Kraskovski, Dergačjov, Afonasievski – Jazkov, Fazlejev "A". Trenér: Pavel Baulin.

Rozhodčí: Wehrli (SUI), Kaukokari – Pesonen (oba FIN), Penkivech (USA).

Ledová plocha je připravena, aréna v Imatře není zcela zaplněna, i na takovém malém stadionu vidíme volná místa.

Po ledě již krouží čtveřice rozhodčích, čeká se na hlavní aktéry zápasu. V sázce je dnes hodně, tým který prohraje se s turnajem loučí.

Oba týmy již na ledové ploše, podle ovací tribun to vypadá, že převahu v hledišti budou mít, logicky, Rusové.

Jakub Petr prohodil pořadí útoků, dnes nám začíná jako první Pastrňák – Karabáček – Zacha.

00:01

00:15
    Pastrňák se dostal s pukem mezi kruhy, jeho pokus končí vedla branky.

00:24
    Alex Rašner prověřil pozornost ruského brankáře nahozením od červené čáry.

01:18
    Rusové v útočném pásmu, hraje se zatím rychlý hokej.

01:53
    Sborná kombinuje v útočném pásmu, nahození Slepcova Vaněček vůbec neviděl, naštěstí pro Čechy končí mimo.

02:01
    Češi se nemohou dostat z vlastní třetiny.

02:41
    Máme tu první vyloučení. Jakub Zbořil (CZE) – 2 minuty – podražení.

02:40
    Černoch se obětavě vrhl do střely jednoho z Rusů. Nyní se Češi osvobozují, Mašín vyhazuje.

03:03
    Slepcov tvrdou ranou prověřil Vaněčkovu pozornost. Následná skrumáž v brankovišti českého týmu.

03:18
    Buly v útočném pásmu Sborné.

04:41
    Český výběr kompletní.

04:57
    Václav Karabáček se hnal do gólové šance, v poslední chvíli jeho snažení zastavil Nazarkin.

05:05
    Na kotouči národní tým. Kaše manévruje za brankou Ruska, následně pálí Chlapík.

05:36
    Český tým bude hrát přesilovou hru, ale má již dlouhou výhodu a se šesti hráči se drží v útočném pásmu. Dominik Mašín v roli falešného útočníka pěkně zatápí obráncům Sborné.

05:55
    Stále Češi na kotouči.

06:27
    Až nyní se hra přerušuje. Velmi dobré střídání třetí české formace. Je z toho přesilová hra. Alexander Mikulovič (RUS) – 2 minuty – krosček.

06:54
    Zacha a Chlapík si vyměňují kotouč v rohu hřiště, chybí tomu střelba.

07:04
    Rašnerovi utekl puk do středního pásma, Fazlejev se hnal do protiútoku, naštěstí český obránce včas zasáhl.

07:36
    Chlapík v dobré pozici pálí pouze do připravené Treťjaka.

07:59
    Dergačjov vypálil z levého kruhu, Vítek Vaněček vůbec nevěděl, kde má kotouč.

08:15
    Buly ve středním pásmu.

08:45
    Chlapík si dovolil před modrou čárou kličku, nemyslel u toho však na svoje spoluhráče. Je z toho ofsajd národního týmu.

09:01
    Rusko v držení kotouče a spěchá dopředu.

09:30
    Pilipenko zkoušel vystřelit přes obránce, jeho pokus blokuje Filip Prochta.

09:50
    Mašín zakládá útok Čechů, je z toho šance pro Pastrňáka, kterému přihrával Zacha. Obrana Ruska pozorná.

10:21
    Na druhé straně se musel rychle přemístit Vaněček. Afonasievski dostal kotouč na střelu z první, ta pořádně protáhla českého brankáře.

10:41
    Michael Špaček z pravého kruhu střílí do náruče Treťjaka.

11:11
    Češi v útočném pásmu. David Kaše nyní předvedl své hokejové dovednosti, ovšem už těch kliček bylo moc.

11:30
    Rusko v držení puku, ale reprezentace dobře brání střední pásmo, přes které se nemůže Sborná dostat.

12:01
    Sledujeme rychlý hokej, málo přerušení a šance na obou stranách. Vaněček nyní musel řešit střelecký pokus z hole Korškova.

12:55
    Černoch se snažil proniknout do třetiny, mezi tři obránce raději nenajel a posílá hru na obránce.

13:13
    Jakub Zbořil předvedl útočný výpad podpořený zakončení z vrcholu kruhu. Treťjak kryje.

13:52
    Trenér Jakub Petr během komerční přestávky něco vysvětluje svým svěřencům. Rusové se radí v obranném pásmu.

14:01
    Buly po levici Treťjaka.

14:14
    Rusové se dopustili zakázaného uvolnění. Hra se opět stěhuje před jejich branku.

14:51
    Velké problémy v české rozehrávce. Ilja Dervuk se dostal ke kotouči v mezikruží, vyslal tvrdou střelu. Vaněček podržel svůj tým!

15:02
    Kaše špatnou nahrávkou ztrácí kotouč.

15:30
    Chlapík vybojoval puk v útočném pásmu a z velkého úhlu prověřil Treťjaka.

15:59
    Další šance na straně Ruska! Korškov a Kraskovski nebezpečně doráželi před brankou Vaněčka.

16:45
    Vopelka nyní ztratil hůl v obranném pásmu, Jiří Černoch mu ze střídačky rychle podal svoji a celé střídání se tak obešlo bez větších potíží.

16:59
    Český tým po delší době v útočné třetině. Střela Pastrňáka končí opět mimo.

17:21
    Icing Ruska.

17:55
    Provorov nahodil z velké dálky na Vaněčka. Tomu tato rána udělala překvapivě problémy.

18:53
    Česko U-18 právě vstřelilo branku!
    Zatímco Rusko se dralo do šancí, český tým otevírá skóre zápasu! Ondřej Mikliš nahodil kotouč lehce na Treťjaka, ten jej pouze vyrazil před sebe, kde číhal nikým nehlídaný JAKUB VRÁNA a doklepl z otočky do sítě. Asistence: Ondřej Mikliš, David Kaše.

19:13
    Rusko se ještě snaží o rychlou odpověď.

19:36
    Češi se drží na kotouči a hlídají si vedení.

20:00

Skončila první třetina, která ukázala, že dnes nečeká národní tým lehký zápas. Rusové měli lepší vstup do utkání, rychlé tempo udrželi během celé dvacetiminutovky. Šance, které si Sborná vytvořil sice nebyly jasně gólové, ale Vaněčka často ohrožovaly. Český brankář však podržel svůj tým. Reprezentace si příliš příležitostí nevytvořila, ale jedna dorážka ,v závěru třetiny, skončila brankou. Jakub Vrána doklepl nahozený puk a poslal Čechy do vedení. Uvidíme s čím přijdou oba celky do druhé třetiny, pokud chtějí Češi pomýšlet na výhru, musí trochu přidat.

Druhá perioda začne přibližně v 14:45

Oba týmy již na ledové ploše, za chvíli se začne.

20:01

20:10
    Pastrňák se hned po buly dostal k zakončení, jeho rána z vrcholu kruhů Treťjaka neohrozila.

20:30
    Rusové nastěhovaní v útočném pásmu.

20:55
    Michael Špaček vyvezl puk ze třetiny, následně David Kaše nahazuje a Češi střídají.

21:21
    Nyní měl práci opět Vítek Vaněček. Kirill Ščukin nahodil od modré čáry, český brankář přes klubko hráčů neviděl, nakonec našel kotouč v rukavici.

21:30
    Černoch dostal pěknou přihrávku do mezikruží, do rány se mu vložil jeden z Rusů.

21:55
    Sborná zakládá útok.

22:12
    Problémy v české rozehrávce. Kuťák poslat puk na Mašína, Rusové vystihli tento pas a jsou v útočném pásmu

22:50
    Velké šance na straně Ruska. Slepcov nejdříve pálil od modré čáry, následně selhal v dobré pozici Svečnikov! Česká defenziva nyní měla co dělat!

23:13
    Český tým nyní jen vyhazuje, Rusko je lepším týmem a tlačí se dopředu.

23:34
    Rozhodčí pouští zakázané uvolnění Ruska. Češi se opět brání.

24:07
    Hraje se dlouho bez přerušení, Ščotka vyslal na Treťjaka důrazné nahození, brankář Rusů vyráží do ochranné sítě.

24:30

25:02
    Jan Ordoš dostal přihrávku od Kuťáka, už byl ve velkém úhlu, přesto vypálil. Treťjak přerušuje hru.

25:31
    Rusko je i na začátku druhé části lepším týmem. Hra má rychlý spád, Čechy drží nad vodu zatím skvělý Vaněček a nutno říci, mnohdy i velká dávka štěstí.

25:56
    Komerční přestávka.

26:16
    Jakub Zbořil si nyní nerozuměl se Ščotkou, český obránce v pádu zažehnal pohromu.

26:37
    Rusko opět v držení kotouče a tlačí se před Vaněčka.

27:03
    Paradoxně tu máme přesilovou hru národního týmu. Útočný faul páchá Jevgenij Svečnikov – 2 minuty – hákování.

27:50
    Češi kombinují v útočném pásmu, Vrána to zkoušel z vrcholu kruhu, mimo.

28:14
    V přesilovce Čechů mělo největší šanci Rusko. Propatovič uvolnil Nikolišina, Vaněček pokryl první ránu a následně i těžkou dorážku. Krušné chvíle v českém brankovišti!

28:44
    Sborná opět tlačí. Jiří Černoch inkasoval těžký střet se svým spoluhráče a pomalu se zvedá z ledu.

29:30
    Přerušení před Vaněčkem.

29:57
    Ondřej Mikliš dostal kotouče do bolestivého místa. Rusové však stále šli po puku a je z toho menší strkanice.

30:09
    Další chyba v rozehrávce Čechů. Vše řeší Jakub Zbořil.

30:30
    Rusko je jasně lepším týmem. Pyrochta se snažil uklidnit hru, ve spolupráci s Pavlem Zachou se mu to povedlo.

30:59
    Rusové opět na kotouči a snaží se proniknout do útočného pásma.

31:12
    David Pastrňák si v jednom ze soubojů důrazně něco vysvětluje z ruským protihráčem.

31:30
    Tlak Ruska mírní komerční přestávka.

32:25
    Rusko má možnost přesilové hry. Pavel Zacha vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

32:35
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Tlak Ruska se poprvé v zápase projevuje i gólově. Sborná bleskově využila přesilovou hru. Kirill Pilipenko vystřelil na Vaněčka, ten jeho pokus pouze vyrazil a IGOR KORŠKOV pohotově doklepl na podruhé do sítě. Asistence: Kirill Pilipenko, Vladislav Kameněv.

32:57
    Branka Rusů jakoby nabudila český tým. Pavel Zacha se dostal do dobré příležitosti, těsně před Treťjakem však pállp pouze do něj.

33:30
    Češi zakládají další útok, ten rychle končí ve středním pásmu.

33:56
    Reprezentace se těžko dostává z vlastní třetiny.

34:15
    Slepcov vystřelil a Alexander Degačjov nebezpečně dorážel před Vaněčkem! Český brankář za pomoci obránců celou situaci vyřešil.

34:39
    Rusové tlačí, opět nastěhovaní před Vaněčkem.

35:41
    Dlouho nyní Sborná kombinovala v útočném pásmu, byl to až Tomáš Havlín, kdo vyhodil puk alespoň do středního pásma.

35:56
    Rusko výborně napadá a dělá obráncům reprezentace problémy.

36:22
    Jakub Vrána chyboval v rozehrávce a kapitán sborné Vladislav Kameněv z mezikruží pálí do Vaněčka. Jen díky českému brankáři je zatím stav takový, jaký je.

36:55
    Zacha hledal před brankou Pastrňáka, nepřesně. Ale alespoň se Češi chvíli udrželi na kotouči.

37:14
    Stadionem zní: "Rasija, Rasija!" Bohužel pro Čechy, Rusko má převahu jak na ledě, tak v hledišti.

37:44
    Treťjak si připisuje zákrok po střele Chlapíka.

38:19
    Velmi jednoduše se Rusové dostali z vlastní třetiny až do útočného pásma. Tam byl rychlý Filip Pyrochta, jenž zastavil útok soupeře.

38:57
    Na ledě vidíme zlomenou hůl jednoho z Rusů, buly před Treťjakem.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny. Pro Čechy bude důležité neinkasovat!

39:21
    Alex Rašner při střele zlomil hůl, Rusko tak útočilo na čtyři protihráče. Naštěstí situaci vyřešil opět Filip Pyrochta.

39:50
    Rozhodčí pouštějí icing Čechů.

40:00

Česká osmnáctka jakoby byla rychlostí hry mírně zaskočena. Rusko bylo po celou druhou část lepším týmem, Vítek Vaněček dlouho odolával tlaku. V 33.minutě však na dorážku Korškova v přesilové hře nestačil. Nutno říci, že stav 1:1 po čtyřiceti minutách je pro národní tým ještě výborný. Rusové vyhrávají většinu soubojů, výborně napadají a bruslí. To dělá Čechům problémy. Uvidíme, zda se výkon reprezentace ve třetí části zvedne, zatím ji drží jen skvělý Vaněček.

Třetí třetina začne přibližně v 15:31.

40:01

40:20
    Václav Karabáček hned v úvodu třetí třetiny prověřil Treťjakovu pozornost.

40:31
    Na druhé straně velká možnost! Pilipenko a Propatovič ujížděli na dva na jednoho, Vaněček výborně kryje.

41:11
    Tak opět jsou to Češi, kdo odskakuje na rozdíl jedné branky. Alex Rašner z mezikruží vystřelil puk na Treťjaka, ten jej vyrazil pouze před sebe, kde stál připravený DAVID KAŠE a umístil puk do branky. Viděli jsme již třetí, poměrně stejný gól, v dnešním zápase! Asistence: Alex Rašner.

41:30
    Vaněček si připisuje další zákrok.

41:55
    Chlapík to zkoušel z úhlu, Treťjak kryje.

42:28
    David Pastrňák se dostal do dobré pozice, těsně před obráncem volil stahovačku, kterou si ruský bek pohlídal.

42:47
    Vaněček opět ve střehu, pálil Kameněv.

43:07
    Rusové kombinují za brankou národního týmu, ten působí lepším dojmem než v prvních dvou třetinách. Ovšem Rusové nepolevují a tlačí dál.

43:25
    Ondřej Mikliš důrazný v rohu, Češi vyhazují.

44:10
    Hraje se dlouho bez přerušení, mírnou převahu má opět Rusko.

44:29
    Lukáš Vopelka se výborně udržel na kotouči ve středním pásmu a uklidnil hru. To bylo to, co český výběr potřeboval.

44:57
    Karabáček zkoušel štěstí z úhlu, Treťjak si dal pozor a vyráží do rohu.

45:36
    Rusové s kotoučem za vlastní brankou. Ljamkin hledal na druhé modré Kraskovskiho, nepřesně

45:53

46:16
    Jakub Petr udílí svým svěřencům důrazné pokyny během komerční přestávky.

46:30
    Český tým měl nyní problém dostat puk z obraného pásma, podařilo se to až Alexi Rašnerovi.

47:12
    Národní tým se usadil ve třetině soupeře.

47:47
    David Pastrňák od levého mantinelu prověřil pozornost Treťjaka střelou zápěstím. Ruský brankář našel puk v rukavici.

48:09
    Alexander Propatovič se proháčkoval mezi obránci, střela z mezikruží nedělala Vaněčkovi problém.

48:53
    Vopelka si nerozuměl na útočné modré čáře se Ščotkou, byl z toho protiútok Ruska. Vaněček opět kryje.

49:02
    Sborná srovnává krok. I přesto, že situaci musel ještě vyřešit videorozhdočí, je to branka. Nepřesnou situaci na brankovišti nepohlídali obránci reprezentace, KIRILL PILIPENKO sebral odražený puk a prostřelil dezorientovaného Vaněčka. Asistence: Vladislav Kameněv.

49:30
    Rusové dál tlačí, hraje se především v obraném pásmu Čechů.

49:55
    Zbořil nahazuje do útočného pásma.

50:42
    S českým týmem je nyní ještě hůře. Filip Chlapík se dopustil útočného faulu a dostává 2 minuty za držení.

50:59
    Střela Slepcova udělala velký závar v českém brankovišti. Ten řeší až hvizd rozhodčích.

51:27
    Rusové opět kombinují v útočném pásmu.

51:35
    Rašner vyhazuje, ačkoliv ne na dlouho. Opět je tu Nikolišin a Propatovič, kdo útočí.

51:49
    Rusko stále v náporu.

52:24
    Tohle oslabení už národní tým ubrání, kotouč ve středním pásmu.

52:42
    Češi kompletní, navíc vidíme zakázané uvolnění Ruska.

52:57
    Komerční přestávka, vhazování ve středovém kruhu.

53:09
    Češi v útočném pásmu.

53:30
    David Kaše bojuje za brankou soupeře. Nicméně neúspěšně, na kotouči opět Rusko.

53:59
    Filip Chlapík manévroval s pukem v rohu, následně o kotouč přišel, aby jej vzápětí vybojoval. Ideální možnost k zakončení však český forward prováhal.

54:06
    Ondřej Mikliš zakládá útok České republiky.

54:30
    David Pastrňák dostal kotouč do jízdy, do branky se tlačil jeho spoluhráč, nicméně Pastrňák volil střelu. Treťjak připraven.

55:03
    Kaše opět dobrým pohybem drží puk za brankou Ruska.

55:17
    Michael Špaček se dostal za útočnou modrou, nic nevymýšlel a vystřelil. Obránci Ruska zblokovali jeho pokus do ochranné sítě.

55:49
    Rusové se zlobí, rozhodčí pískají zakázané uvolnění. Buly před Treťjakem.

56:02
    Pastrňák našlápl ve středním pásmu, sice nevystřelil, ale přesto je národní tým usazen v útočné třetině.

56:30
    Rusko drží kotouč.

57:01
    Přerušení hry před Vaněčkem. Dergačjov pálil z úhlu, český brankář raději schoval puk v náruči..

57:40
    Závěr třetí části se blíží, Rusko opět v útočném pásmu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí části, kotouč na českých holích. Pastrňák spěchá dopředu.

58:31
    Karabáček vyváží puk, k ohrožení branky se však nedostal.

58:51
    Znovu Rusko v útočném pásmu, vidíme hektický závěr poslední části.

59:35
    Vítěk Vaněček přerušuje hru po střele Pilipenka.

59:50
    Obrovský nápor Rusů v posledních vteřinách třetí části! Skrumáž před Vaněčkem už vypadala, že dopadne pro reprezentaci dobře, nakonec se však dostal ke střele Pavel Kraskovskij, Vaněček připraven.

60:00

Tepová frekvence příznivců českého týmu tady hale zcela jistě dosahuje vysokých hodnot. Vidíme opravdu svižný hokej, český tým šel na začátku třetiny do vedení, Rusům se podařilo z velké převahy vytěžit vyrovnávací branku. Opět platí stejné. Akcie Čechů na postup do semifinále drží Vítek Vaněček.

60:01

60:20
    Začíná nám desetiminutové prodloužení.

60:50
    Trestné střílení pro Rusko!

60:50
    Výborný Vítek Vaněček! Svečnikov předvedl elegantní blafák, už to vypadalo, že umístí puk do sítě, Vaněček výtečně vyrazil!

61:09

61:30
    Hra má rychlý spád, Rusové v držení kotouče nahazují do útočného pásma.

61:45
    Buly před Treťjakem.

62:12
    Tvrdý hit Mikliše sklízí ovace publika.

63:21
    Svěčnikov neprošel přes Mašína, dopředu spěchá David Kaše.

63:57
    David Pastrňák už poněkolikáté v utkání zkouší stejnou kličku. Opět neúspěšně.

64:11
    Češi v držení kotouče a zakládají útok.

65:00
    Smejkal našlápl, obkroužil útočné pásmo, následně se dostávají k puku Rusové.

65:12
    Ondřej Mikliš uklidňuje hru za brankou.

65:47
    David Kaše ohrozil Treťjaka střelou zápěstím.

65:55
    Tak se chová kapitán! Dominik Mašín si nyní v prodloužení dovolil opravdu hodně. Na modré čáře zachoval chladnou hlavu, přesnou přihrávkou přes celou třetinu uvolnil Filipa Pyrochtu, jenž vystřelil, jeho pokus vyrazil Treťjak jen před sebe a JAKUB VRÁNA doklepl se štěstím do sítě! Asistence: Filip Pyrochta, Dominik Mašín.

Pokud má dnes Česko nějakého hrdinu, je to Vítek Vaněček! Ten se stává po zásluze nejlepším hráčem českého týmu v utkání. Za Rusko je to Kirill Pilipenko.

Český tým tak po mnoha letech přechází brány čtvrtfinále a v sobotu si v Lappeenrantě zahraje semifinále s vítězem večerního duelu Kanada – Švýcarsko. Pro tým Jakuba Petra tak jde o splnění dalšího malého cíle v úspěšné sezóně.

Skončilo utkání, které svými parametry patřilo mezi nejkvalitnější, co jsme zatím na šampionátu mohli vidět. Rusko dnes podalo výborný výkon, tlačilo se do šancí, bylo důrazné a především si vylámalo zuby na skvělém Vítku Vaněčkovi. Jeho výkon a obrovská týmovost reprezentace posouvá Čechy do semifinále!

Stadion v Imatře pomalu opouštějí čeští příznivci, hráči si užívají postupu, nicméně jak řekl v rozhovoru střelec Jakub Vrána. "Zítra je nový den a čeká nás příprava na semifinále." Do toho vzejde národnímu týmu vítěz utkání Kanada – Švýcarsko, které uvidíme tady na stadionu od 19:00 hodin.

To je u historického utkání reprezentace U18 prozatím všem, děkujeme za pozornost a u sobotních bojů o medaile se těšíme na počtenou. Pěkný den do České republiky z Finska! Loučí se s Vámi Lukáš Majer. (16:55:27)

Daniel Poláček

Lukáš Majer

Góly a asistencie: 19. Vrána (Mikliš, Kaše), 42. Kaše (Rašner), 66. Vrána (Pyrochta, Mašín) – 33. Korškov (Pilipenko, Kameněv), 50. Pilipenko (Kameněv)

Rusko U18: Treťjak – Slepcov "A", Šaripzjanov, Ljamkin, Nazarkin, Provorov, Mikulovič, Ščukin, Dervuk – Svečnikov, Nikolišin, Protapovič – Pilipenko, Kameněv "C", Korškov – Kraskovskij, Dergačjov, Afonasjevskij – Jazkov, Fazlejev "A". Trenér: Pavel Baulin.

Rozhodca: Wehrli (SUI), Kaukokari – Pesonen (oba FIN), Penkivech (USA)