Anderlecht – Waregem 0:0 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
0:0 (0:0)
SV Zulte Waregem
cz Utorok 15.04.2014, 20:30 • Stade Constant Vanden Stock. • Belgická Jupiler Pro League

Tímto se s Vámi loučím. (22:26:34)

Tak máme za sebou zápas ve kterém jasně dominovali domácí hráči, ale i tak končí nakonec remízou. V prvním poločase se jednalo o poklidný fotbal, ale postupně začal gradovat. Ve druhé půli se více přitvrdilo a domácí jasně přehrávali soupeře, ale i tak měl světlé chvilky a nějakou šanci si vytvořil, ale vše bez gólu.

90+4
    Domácí stále nepolevují, ale není to jim nic platné.

90+2
    střely na branku 16:7.

90+1
    Domácí se snaží vstřelit ten vytoužený gól, ale ne a ne.

90
    Po krásném centru od Vargase se ocitá v ofsajdu Pollet.

89
    Další vyložená šance domácích, kterou vytahuje špičkami kopaček Bossut.

87
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Cyriac, přichází Pollet.

86
    To snad není možné! Krásná technická střela od Najara končí jen pár centimetrů od levé tyčky!

85
    Domácí budou zahrávat přímý kop ze 17- ti metrů!

84
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Naessens, přichází Pourié.

82
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Bruno, přichází Acheampong.

81
    Vargasova střela z přímého volného kopu zaváněla branku, ale také jako přeechozí střely jeho spoluhráčů končí jen těsně nad.

78
    Hosté nastřelili tyčku! Centrovaný míč tečoval nějaký z obránců přímo na kopačky Cacerese, který ze vzduchu trefuje tyč!

77
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Mitrovič, přichází Vargas.

76
    Teď zase domácí mohli vstřelit gól. Mitrovič dostal ve vápnu míč přímo na kopačky, ale střela mu nesedla a končí mimo.

74
    Hosté zase byli blízko branky! Hazard skvele přihrával Contému, ten chtěl poslat míč ještě na lépe postaveného Naessence, ale k němu přihrávka už nedošla. Nějaký z obránců míč odkopl pryč.

73
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Bongonda, přichází Caceres.

72
    Domácí fanoušci se snaží své hráče vyburcovat ke gólu, ale hráči zatím asi vyčkávají.