Borussia Dortmund
2:0 (2:0)
VfL Wolfsburg
cz Utorok 15.04.2014, 20:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • DFB-Pokal

Myslím, že to bylo pěkné utkání, divákům se muselo líbit. Postoupit však může je jen jeden. Do finále postupuje Borussia Dortmund. S tímto konstatováním se loučím a přeji hezkou noc. (22:37:24)

Dobojováno. Borussia splnila úlohu favorita a postupuje do finále poháru. Výhra se však nerodila hladce. Soupeř hrál velice dobře a nebýt nevyužitých šancí, vypadalo by to jinak. Jenže skvělý Weidenfeller svou bránu doslova začaroval a pomohl svému týmu toto utkání vyhrát. Dortmund tak ukázal, že po rozpačitém období je zpět a musí se s ním zase počítat.

90+6
    Dostává ji Aubameyang.

90+5
    Už se hraje dokonce šestá minuta nastavení. Ještě uvidíme žlutou kartu za zdržování hry.

90+4
    Dnešní utkání sleduje 80 645 diváků.

90+3
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Reus, přichází Schieber.

90+3
    Platí to i v případě hlavičkujícího Caligiuri, který mířil hodně vedle.

90+1
    Ještě střídající Caligiuri pozlobil brankáře Borussie, ale ten se rozhodit nenechal. Hosté se snaží alespoň o korekci ve skóre, ale slovy klasiky, "je to marný".

90
    Nastavovat se bude celkem pět minut. Přeci jen bylo k vidění mnoho ošetřování.

89
    Už nám běží poslední minuta zápasu a obrana Vfl je hodně otevřená. Borussia se ovšem nikam zbrkle nechce hnát.

88
    Střely na bránu 4:6, střely mimo 3:6. Jak je vidět, hosté nehráli dnes vůbec špatně. Proti byl však skvělý brankář Dortmundu. Ten si musí ještě v závěru dávat pozor na rohový kop.

87
    O postupu už je s největší pravděpodobností rozhodnuto. Zítra bude o finále poháru bojovat i Bayern Mnichov.

86
    Jak se hra rozkouskovala, tak už tu máme rázem jen čtyři minuty do konce.

85
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Lewandowski, přichází Aubameyang.

84
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Malanda, přichází Caligiuri.

81
    Oba hráči zůstávají na hřišti, Weidenfeller vypadá celkem k světu, ale Malanda má zřejmě o večerní zábavu postaráno. S ním to nevypadá vůbec dobře.

80
    Neskutečné, neuvěřitelné a Weidenfeller na hrad! Standardka hostů byla velmi nebezpečná. Gustavo našel Malandu, který nejprve levačkou trefil německého brankáře, který míč vyrazil na tyč. Poté přišla dvojitá dorážka znovu Malandy z malého vápna, ale když vám není přáno. Tohle byl moment Weidenfellera.

78
    Grün chytá míč do rukavic po centru Reuse. Hraje se momentálně na útočné polovině hráčů ve žlutých dresech.

77
    Ani prázdná brána nestačila hostům k tomu, aby se radovali. Naopak si musí dávat pozor na Lewandowskiho, který mohl definitivně potvrdit postup. Nesedla mu střela na levačku. Ovšem tento borec hraje velký zápas a patří k nejlepším na place.