Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (po pr.) | Montreal – NY Rangers 1:0 (po pr.) | Ottawa – Toronto 1:0 (kon.)
Florida – Columbus 2:3 (kon.) | Nashville – Chicago 7:5 (kon.) | Arizona – San Jose 2:3 (kon.)
Edmonton – Vancouver 5:2 (kon.) | LA Kings – Anaheim 3:4 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Detroit 0:3 (kon.)
NJ Devils – Boston 3:2 (kon.) | Philadelphia – Carolina 5:6 (0:1 po s.n.) | Washington – Tampa Bay 0:1 (0:1 po s.n.)
Buffalo – NY Islanders 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Los Angeles Kings
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
Anaheim Ducks
cz Nedeľa 13.04.2014, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

49:26
    Anaheim půjde na 45 vteřin do tří, protože Ben Lovejoy (ANA) zahrál vysokou holí proti Mike Richardsovi. Na vyloučen: 4-4.

48:11
    Nyní se ale bude Anaheim potřetí v zápase bránit přesilové hře domácích. Nick Bonino (ANA) totiž zahrál vysokou holí proti Dustinu Brownovi. Na vyloučení: 4-3.

38:08
    Další vyloučení na straně domácích je zde. Kapitán Dustin Brown (LAK) hákoval Rickarda Rakella a dostává za svůj prohřešek dvě minuty. Na vyloučení: 4-2.

35:14
    A Anaheim toho beze zbytku využívá. Ne gólově, ale přesilovkově. Hosté získali puk a Corey Perry si to po přejetí útočné modré namířil proti dvojici soupeřů, byl ale podražen Robynem Regehrem (LAK), který dostává dvě minuty. Na vyloučení: 3-2.

27:13
    Jenže Mathieu Perreault (ANA) trošku zbytečně podrazil Jordana Nolana a bude z toho druhá přesilovka pro Los Angeles Kings. Na vyloučení: 2-2.

23:10
    Dvě minuty za podražení si vysloužil Matt Greene (LAK). Hosté si tak zahrají druhou přesilovou hru zápasu. Na vyloučení: 1-2.

13:38
    Hned po buly se dostal ke kotouči Kyle Palmieri, byl ovšem držen Dustinem Brownem (LAK), který dostává dvě minuty. Na vyloučení: 1-1.

06:54
    Za podražení Tylera Toffoliho si půjde sednout na dvě minuty na trestnou lavici střelec vyrovnávacího gólu NICK BONINO (ANA). Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 5. Brown (Mitchell), 41. Kopitar (Williams, Gáborík), 57. Kopitar (Vojnov, Regehr) – 7. Bonino (Winnik), 23. Smith-Pelly (Lindholm, Beauchemin), 56. Beleskey, rozh. náj. Smith-Pelly

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Vojnov, Martinez, Mitchell, Greene, Regehr – Gáborík, Kopitar, Williams – Carter, Richards, Nolan – King, Stoll, Brown – Clifford, Lewis, Toffoli. Trenér: Darryl Sutter.
    Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Beauchemin, Fowler, Robidas, Allen, Lovejoy – Beleskey, Getzlaf, Perry – Maroon, Perreault, Rakell – Cogliano, Smith-Pelly, Silfverberg – Winnik, Bonino, Palmieri. Trenér: Bruce Bourdeau.

Rozhodca: 38 St. Laurent, 28 Lee – 55 Hayer, 95 Murray

Diváci: 18372