Montpellier – Marseille 2:3 (kon.)
HSC Montpellier
2:3 (0:1)
Olympique Marseille
cz Piatok 11.04.2014, 20:30 • Stade de la Mosson (Montpellier) • Ligue 1 Uber Eats

Pěkný fotbal, plno gólů, slušná zápletka. Nu, proč ne. Jen houšť. Z mé strany je to vše, přeji pěkný zbytek večera a užívejte víkendu. (22:32:14)

Duel skončil a nakonec se radují hráči Marseille, i když měli velký kus štěstí. Po poločase vedli, ale soupeř se na ně ihned vrhl a vyrovnal Cabellou. To však hosty nezlomilo a znovu udeřili. V zajímavém průběhu pěkného zápasu znovu vyrovnali střídajícím Sansonem. Jenže ani bod nebyl HSC přán. Šťastnou trefou se prezentoval minutu před koncem Payet. I on byl střídajícím žolíkem, který odehrál sotva dvacet minut.

90+2
    Už to ale nevypadá příliš dobře. Blíží se konec zápasu a Montpellier si dnes nutno říct vybralo kopec smůly.

90
    Nastavují se tři minuty. Tolik času mají domácí na to, aby se potřetí v duelu pokusili o vyrovnání.

89
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Tak to je neskutečné, co dnes musí Jourdren schytat. V jeho síti končí těsně před koncem zápasu další smolný gól. DIMITRI PAYET vypálil z hranice vápna a trefil padajícího obránce Montpellier. Balon se odrazil tak nešikovně, že zapadl za záda francouzského brankáře. Podruhé ho dnes hosté přelobovali.

88
    ...nemuselo to ale platit. Cabella odcentroval z pravé strany přesně na hlavičku Nianga a ten si může nehty ukousat, jaký byl kousek od velkého překvapení a šoku.

87
    Vypadá to, že se Olympique bude muset spolehnout pouze s bodem...

86
    Nikdo nechce udělat chybu, hraje se ve středu hrací plochy.

85
    Ještě pět minut do konce základní hrací doby, u míče Marseille.

84
    Míč u Mandandy, který si v podstatě mnoho zákroků nepřipsal. Ale už dvakrát musel kapitulovat.

83
    No, Hilton šel do souboje s Mandandou a fauloval. Není se čemu divit.

82
    Cabella hraje také velký zápas a odehraje nyní trestný kop.

81
    Ještě nás asi čeká zajímavá poslední desetiminutovka, Montpellier je opět při chuti a řádně ožilo.

79
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Vše ale jinak. Domácím stačí málo a nemilosrdně trestají z ojedinělé akce. Nejprve přišla Cabellova pumelice, kterou ještě Mandanda dokázal konečky prstů vyrazit. Jenže pouze na kopačky MORGANA SANSONA a střídající žolík po dvou minutách pobytu na hřišti vyrovnává.

78
    Deset minut před koncem je stav stále 1:2 a nic nenasvědčuje tomu, že by se Montpellier dostával do nějakého soustavnějšího tlaku.

78
    Kouč Courbis má potřetí a naposledy vystřídáno, nyní záleží na tom, jaký to bude mít výsledný efekt.

77
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jean Deza, přichází Morgan Sanson.

77
    Vzájemná strkanice byla vyřešena žlutými kartami pro oba hráče.

76
    Žlutou kartu dostává Karim Aït-Fana (Montpellier HSC).

Roman Zajíček

Góly: 48. Cabella, 79. Sanson – 42. Valbuena (A. Ayew), 58. Gignac (Dja Djedjé), 89. Payet

Karty:   76. Aït-Fana (MON) – 76. Romao (OMA)

HSC Montpellier: Jourdren – Jebbour (46. Congré), Hilton (C), Bocaly, El Kaoutari – Mounier (71. Aït-Fana), Stambouli, Marveaux, Cabella, Deza (77. Sanson) – Niang.
    Náhradníci: Pionnier – Congré, Martin, Sanson, Assoumin, Aït-Fana, Camara.

Olympique Marseille: Mandanda (C) – Dja Djedjé, N´Koulou, Mendes, Morel (32. Mendy) – Khalifa, Valbuena (73. Payet), Cheyrou, Romao, A. Ayew – Gignac.
    Náhradníci: Samba – Diawara, Mendy, Fanni, Lemina, Payet, Imbula Wanga.

Rozhodca: Bien – Plancon, Danizan