Slavia – Most 33:24 (kon.) | Olomouc – Šaľa 25:29 (kon.) | Veselí n/M – Zlín 19:21 (kon.)
Písek – Jindř. Hradec 31:15 (kon.) | Poruba – Michalovce 24:32 (kon.) | Partizánske – Senec 36:20 (kon.)
HK Slavia Partizánske
36:20 (20:9)
ŠKP Piccard Senec
cz Sobota 05.04.2014, 18:00Hádzanárska interliga ženy

Skončila sa nám druhý polčas tohto zápasu a teda už aj celé toto stretnutie. Podľa predpokladov ho vyhrali domáce hádzanárky, keď po celý zápas jasne dominovali a zaslúžene tak vyhrávajú rozdielom o 16 gólov, konkrétne je to 36:20.

Pekný zvyšok sobotného večera ešte želá Miroslav Revaj. Ďakujem za pozornosť a dovidenia pri ďalších prenosoch. (19:19:31)

60
    Konec zápasu. (36:20)

60
    Horníková uzatvára presnou strelou skóre druhého polčasu a aj tohto zápasu. (36:20) (36:20)

58
    Domáce ešte bojujú do konca a Kankulová pridáva ďalší gól. (35:20) (35:20)

58
    Štefíková dáva gól hostí. (34:20) (34:20)

57
    Kapsová sa presadzuje presnou strelou. (34:19) (34:19)

57
    Senec je v premieňaní 7m hodov stopercentný, čo teraz potvrdila Kurčinová. (33:19) (33:19)

56
    7m hod pre Senec! (33:18) (33:18)

56
    V závere zápasu Bettáková oslabuje domáci tím. (33:18) (33:18)

55
    Domáce pridávajú ďalší gól zásluhou Hollej. (33:18) (33:18)

54
    Opäť sa gólom presadzujú hostia, konkrétne je to Gáliková. (32:18) (32:18)

54
    7m hod bezpečne premieňa Kurčinová. (32:17) (32:17)

53
    7m hod pre Senec! (32:16) (32:16)

53
    Domáca Kapsová je vylúčená za nedovolený faul. Domáci budú hrať opäť v oslabení. (32:16) (32:16)

53
    V oslabení sa presadzuje domáca Horníková. (32:16) (32:16)

52
    Za hostí sa presadzuje Žákovská. (31:16) (31:16)

51
    Domáca Kankulová je vylúčená za nedovolený faul. (31:15) (31:15)

51
    Za hostí sa presadzuje Žákovská. (31:15) (31:15)

50
    Oddychový čas hostí sa už skončil. V hre sa opäť pokračuje ďalej. (31:14) (31:14)

49
    Oddychový čas pre hráčky Senca! (31:14) (31:14)

48
    Ďalšou úspešnou strelkyňou domáceho tímu je Kankulová. (31:14) (31:14)

47
    Za hostí sa presadzuje Štefíková. (30:14) (30:14)

46
    Vylúčenie na strane hostí, za nedovolený faul dostáva 2 minúty Marčeková. (30:13) (30:13)

45
    Za domáce sa presadzuje Kankulová. (30:13) (30:13)

44
    Na domáci gól dokázala rýchlo odpovedať Kurčinová. (29:13) (29:13)

44
    Domáce kontrolujú vývoj stretnutia a pridáva zásluhou Kertészová ďalší gól. (29:12) (29:12)

43
    Za hádzanárky Senca sa peknou strelou presadzuje Kurčinová. (28:12) (28:12)

42
    Za domáce sa presadzuje Kertészová. (28:11) (28:11)

41
    Legeňová sa presadzuje so 7m hodu. (27:11) (27:11)

41
    7m hod pre domáce hádzanárky. (26:11) (26:11)

40
    Za hostí sa tvrdou strelou presadzuje Žákovská. (26:11) (26:11)

39
    7m hod bezpečne premieňa Kurčinová. (26:10) (26:10)

39
    7m hod pre Senec! (26:9) (26:9)

38
    Sily na palubovke sa vyrovnajú, pretože domáca Szőkeová je za nedovolený faul vylúčená na 2 minúty. (26:9) (26:9)

37
    Domáca Michnová sa presadzuje pri presilovke. (26:9) (26:9)

37
    Žákovská oslabuje Senec a za nedovolený faul je vylúčená na 2 minúty. (25:9) (25:9)

36
    Druhý gól za sebou dáva domáca Blažeková. (25:9) (25:9)

35
    Domáce pokračujú v podobnej hre ako v prvom polčase, ďalší gól dáva Blažeková. (24:9) (24:9)

34
    Opäť dávajú gól domáce, konkrétne sa presadzuje Bettáková. (23:9) (23:9)

34
    Ďalší gól domácich hádzanárok dáva Blažeková. (22:9) (22:9)

33
    Až 3 minúty sa muselo hrať v druhom polčase aby sme videli gól. Skóre druhého polčasu otvára Michnová. (21:9) (21:9)

31
    Druhý polčas sa nám už začal. Rozohrávku mali hádzanárky Senca. (20:9) (20:9)

31
    Začal druhý poločas. (20:9)

Oba tímu sú už späť na palubovke! Druhý polčas sa nám o chvíľu začne.

Prvý polčas stretnutia sa práve skončil. Jasne v ňom podľa očakávania dominovali hádzanárky domáceho tímu a zaslúžene tak vedú pomerom 20:9.

30
    První poločas skončil. (20:9)

30
    Štefíková uzatvára skóre prvého polčasu. (20:9) (20:9)

29
    Za domáce sa presadzuje Horníková. (20:8) (20:8)

29
    7m hod bezpečne premieňa domáca Kapsová. (19:8) (19:8)

29
    7m hod pre domáce hádzanárky! (18:8) (18:8)

29
    Vylúčenie na strane hostí, nedovoleným faulom sa previnila Kurčinová . (18:8) (18:8)

28
    Zo 7m hodu sa úspešne presadzuje Marčeková. (18:8) (18:8)

28
    7m hod pre Senec! (18:7) (18:7)

28
    Opäť je žltou kartou potrestaná domáca hráčka, konkrétne je to Hollá. (18:7) (18:7)

27
    Najlepšia hráčka Senca Žákovská sa presadzuje presnou strelou do bránky domácich hádzanárok. (18:7) (18:7)

26
    Ďalší gól domácich dáva Gregušová. (18:6) (18:6)

25
    Bleskovo na gól hostí odpovedá domáca Michnová. (17:6) (17:6)

25
    Štefíková sa úspešne presadzuje so 7m hodu. (16:6) (16:6)

25
    7m hod pre Senec! (16:5) (16:5)

24
    Presilovku si zahrajú aj hostia, vylúčená je domáca Kapsová. (16:5) (16:5)

24
    Teraz sa už domáce presadzujú gólom, postarala sa oň Kapsová . (16:5) (16:5)

23
    Hádzanárky Senca sú už v plnom počte. Domáce nedokázali streliť počas presilovky ani jeden gól. (15:5) (15:5)

22
    Opäť vidí žltú kartu domáca hádzanárka, konkrétne je to Kurčinová. (15:5) (15:5)

21
    Domáca Kapsová je potrestaná žltou kartou. (15:5) (15:5)

21
    V oslabení unikla domácim hráčkam Kurčinová a krásne zavesila do bránky domácich hádzanárok. (15:5) (15:5)

20
    Domáci si zahrajú presilovku, pretože po faule je vylúčená Žákovská. (15:4) (15:4)

20
    Gólové suchoty v zápase teraz prelomila domáca Hollá. (15:4) (15:4)

19
    Teraz sledujeme fázu hry, kde sa nedarí presadiť gólovo ani jednému tímu. Stále majú však réžiu tejto hry vo svojich rukách domáce hádzanárky. (14:4) (14:4)

17
    Za hostí sa presadzuje Marčeková. (14:4) (14:4)

16
    Ďalší gól za domáce pridáva Šimáková. (14:3) (14:3)

15
    Jednoznačne teraz dominujú domáce hádzanárky, čoho výsledkom je gól Blažekovej. (13:3) (13:3)

14
    Za domáce sa presadzuje Hollá. (12:3) (12:3)

13
    Svoj druhý gól v zápase dáva za hostí Žákovská. (11:3) (11:3)

12
    Na gól hostí bleskovo odpovedá Bettáková. (11:2) (11:2)

12
    Ešte len druhý gól hostí dáva Marčeková. (10:2) (10:2)

11
    Bettáková sa úspešne presadzuje so 7m hodu. (10:1) (10:1)

11
    7m hod pre domáce hádzanárky! (9:1) (9:1)

10
    Úspešnou strelkyňou domácich je Szőkeová. (9:1) (9:1)

10
    Prvú žltú kartu za hostí vidí Marčeková. (8:1) (8:1)

9
    Po dlhej dobe vidíme ja gól, opäť ho dávajú domáce, keď sa presnou strelou presadzuje Kertészová. (8:1) (8:1)

8
    Aj druhú žltú kartu dostáva domáca hráčka, konkrétne je to Gajdošová. (7:1) (7:1)

8
    Prvou potrestanou hráčkou žltou kartou je Gáliková. (7:1) (7:1)

7
    Domáca Michnová sa presadzuje presnou strelou. (7:1) (7:1)

6
    Prvý gól hádzanárok hostí dáva Žákovská. (6:1) (6:1)

5
    Opäť dávajú gól domáce, konkrétne je to Blažeková. (6:0) (6:0)

4
    Na palubovke je teraz len jedno mužstvo a to domáce. Kertészová dáva ďalší gól domáceho tímu. (5:0) (5:0)

3
    Gajdošová zvyšuje skóre domáceho tímu. (4:0) (4:0)

2
    Domáce sú teraz pri chuti a jasne na palubovke dominujú. Úspešnou strelkyňou gólu je Blažeková. (3:0) (3:0)

2
    Aj druhý gól dávajú domáce, konkrétne sa presadila Michnová. (2:0) (2:0)

1
    Skóre zápasu otvára domáca Kertészová. (1:0) (1:0)

1
    Prvý polčas zápasu sa práve začal. Úvodnú rozohrávku mali domáce hádzanárky (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Oba tímy sú už nastúpené na palubovke. Začiatok zápasu je už na spadnutie.

HK DANLOG Partizánske: Ščasná, Blažeková,Legeňová, Szőkeová, Kertészová, Kankulová, Horníková, Súlovská, Škvareninová, Michnová, Bettáková, Gregušová, Kapsová, Gajdošová, Hollá, Šimáková.

ŠKP Piccard Senec: Žákovská, Brindzová, Gábrišová, Marčeková, Gáliková, Kočič, Kurčinová, Štefíková, Popovičová, Pavelová.

Vítame všetkých divákov, ktorý sa rozhodli sledovať prenosu zo zápasu hádzanárskej WHIL ligy, kde na domácej palubovke privítajú hádzanárky Partizánskeho súperky zo Senca. Jedná sa o súboj tímov zo Slovenska. Lepšie sú na tom domáce hádzanárky, pretože im po 20 odohraných zápasov patrí dobré 4.miesto. Hádzanárky Senca sú na tom v tejto sezóne veľmi zle, pretože im patrí posledné 12.miesto len so ziskom 4 bodov. Play-off súťaže si už určite nezahrajú a čaká ich tzv.skupina porazených. Tento tím stratil už aj potrebnú motiváciu do zápasov a tak prehráva jeden zápas za druhým. Príčiny prehry sú však hlavne v ich úzkom kádri. Domáce hádzanárky bojujú ešte o čo najlepšie umiestnenie pred play-off. Favoritom zápasu je bez debaty domáci celok. Zápas sa začína o 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Miroslav Revaj

HK Slavia Partizánske: Ščasná, Blažeková,Legeňová, Szőkeová, Kertészová, Kankulová, Horníková, Súlovská, Škvareninová, Michnová, Bettáková, Gregušová, Kapsová, Gajdošová, Hollá, Šimáková.