Slavia – Most 33:24 (kon.) | Olomouc – Šaľa 25:29 (kon.) | Veselí n/M – Zlín 19:21 (kon.)
Písek – Jindř. Hradec 31:15 (kon.) | Poruba – Michalovce 24:32 (kon.) | Partizánske – Senec 36:20 (kon.)
HK Slavia Partizánske
36:20 (20:9)
ŠKP Piccard Senec
cz Sobota 05.04.2014, 18:00Hádzanárska interliga ženy

Skončila sa nám druhý polčas tohto zápasu a teda už aj celé toto stretnutie. Podľa predpokladov ho vyhrali domáce hádzanárky, keď po celý zápas jasne dominovali a zaslúžene tak vyhrávajú rozdielom o 16 gólov, konkrétne je to 36:20.

Pekný zvyšok sobotného večera ešte želá Miroslav Revaj. Ďakujem za pozornosť a dovidenia pri ďalších prenosoch. (19:19:31)

60
    Konec zápasu. (36:20)

60
    Horníková uzatvára presnou strelou skóre druhého polčasu a aj tohto zápasu. (36:20) (36:20)

58
    Domáce ešte bojujú do konca a Kankulová pridáva ďalší gól. (35:20) (35:20)

58
    Štefíková dáva gól hostí. (34:20) (34:20)

57
    Kapsová sa presadzuje presnou strelou. (34:19) (34:19)

57
    Senec je v premieňaní 7m hodov stopercentný, čo teraz potvrdila Kurčinová. (33:19) (33:19)

56
    7m hod pre Senec! (33:18) (33:18)

56
    V závere zápasu Bettáková oslabuje domáci tím. (33:18) (33:18)

55
    Domáce pridávajú ďalší gól zásluhou Hollej. (33:18) (33:18)

54
    Opäť sa gólom presadzujú hostia, konkrétne je to Gáliková. (32:18) (32:18)

54
    7m hod bezpečne premieňa Kurčinová. (32:17) (32:17)

53
    7m hod pre Senec! (32:16) (32:16)

53
    Domáca Kapsová je vylúčená za nedovolený faul. Domáci budú hrať opäť v oslabení. (32:16) (32:16)

53
    V oslabení sa presadzuje domáca Horníková. (32:16) (32:16)

52
    Za hostí sa presadzuje Žákovská. (31:16) (31:16)

51
    Domáca Kankulová je vylúčená za nedovolený faul. (31:15) (31:15)

51
    Za hostí sa presadzuje Žákovská. (31:15) (31:15)

50
    Oddychový čas hostí sa už skončil. V hre sa opäť pokračuje ďalej. (31:14) (31:14)