Philadelphia – Columbus 0:2 (kon.) | Carolina – Dallas 4:1 (kon.) | Toronto – Boston 4:3 (po pr.)
Tampa Bay – Calgary 1:4 (kon.) | Chicago – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Buffalo 2:1 (kon.)
Winnipeg – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Colorado – NY Rangers 3:2 (1:0 po s.n.) | San Jose – LA Kings 2:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
4:3 (2:1, 1:0, 0:2 - 1:0)
Boston Bruins
cz Piatok 04.04.2014, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou. (04:34:56)

3. Brad Marchand (BOS) 1+1, 2 střely

Drama je za námi a my známe vítěze! Stal se jím tým Toronto Maple Leafs. Domácí tým byl v prodloužení lepším soupeřem a javorové listy přesilové hry umí. Což jsme se přesvědčili i během prodloužení, když v početní výhodě Kadri vstřelil vítěznou branku.

62:51
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Domácí nakonec vítězí po trefě kanadského centra. NAZEM KADRI dostal přihrávku před branku, kde si s pukem poradil na jedničku a střelou k levé tyčce vystřelil pro svůj tým dva body. Asistence: Cody Fransen a Jake Gardiner.

62:40
    Domácí se dostali před Johnsona, kde kombinují. Nakonec to byl Kessel, který po střele od Riellyho otravoval před brankou.

62:06
    Domácí prohráli vhazování, a tak se mohli hosté osvobodit, ale Chára kotouč nevyhodil jen přihrál na Krejčího, který rozjel útočnou akci a snaží se šetřit cenné vteřinky v útočném pásmu.

61:52
    Drama až do úplného konce! Vyloučení tentokrát na straně hostů. Na dvě minuty si jde sednout Krug (BOS) za držení.

61:27
    Hra se točí nahoru a dolů a většina se odehrává ve středním pásmu. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

60:39
    Chára dostal přihrávku na modrou odkud vypálil ihned z voleje, ale minul branku. Puk se odrazil od zadního plexiskla do před brankového prostoru, ale domácí brankář byl pozorný a puku si všiml a včas ho schoval do své lapačky.

60:16
    Hosté mají před sebou ještě několika vteřinovou přesilovou hru čtyři na tři. Uvidíme jak to všechno dopadne.

60:01

Statistiky po 3. třetině

Hity: 29 – 30
    Střely: 26 – 37
    Vyloučení: 3 – 3
    Vyhraná vhazování: 31 – 26

Je za námi už i třetí třetina, která nám nabídla dvě branky. Obě padly na straně hostů. Boston po celou dobu pohrával, ale ve třetí třetině dokázal srovnat výsledek a udělat tak z dnešního zápasu drama. Za malý okamžik nás čeká prodloužení.

60:00

59:36
    Hamilton pálil z hranice pravého kruhu, ale trefil pouze připraveného Reimera. Vše tady na zimním stadionu v Torontu naznačuje, že se bude prodlužovat.

59:01
    Probíhá poslední minuty třetí třetiny a hosté mají početní výhodu pět na čtyři. Domácí se zatím, ale brání skvěle a nyní vyhazují.

58:46
    Tak to bude ještě zajímavé. Kulemin (TOR) dostává dvě minuty za držení.

58:15
    A máme tady další zakázané uvolnění. Opět na straně domácích. Ale hráči z Toronto nemohou vystřídat a jsou už příliš unaveni, a tak si domácí berou oddechový čas! Vhazování po levici Reimera.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 6. Ranger (D'Amigo, Rielly), 20. Bozak (Kessel, Franson), 21. Riemsdyk (Kessel), 63. Kadri (Fransen, Gardiner) – 7. Marchand, 46. Lucic (Krejčí, Marchand), 53. Bergeron (Marchand, Miller)

Toronto Maple Leafs: Bernier (od 49. Reimer) – Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Gardiner, Rielly, Gleason – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Raymond, Kadri, D'Amigo – Kulemin, Bolland, Clarkson – Bodie, McClement, Ranger
    Boston Bruins: Johnson (Rask) – Chára, Hamilton, Krug, Bodychuk, Miller, Bartkowski – Lucic, Krejčí, Eriksson – Marchand, Bergeron, Smith – Kelly, Iginla, Caron – Paille, Campbell, Thornton

Rozhodca: Martell, Joannette – Cherrey, Henderson

Diváci: 19 609