Chomutov – Kladno 0:1 (po pr.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.)
cz Piatok 04.04.2014, 17:30 • SD ARÉNA • Baráž o ELH (CZ)

Konec zápasu. (19:49:41)

60:09
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Prodloužení trvalo celých devět vteřin. Jan Eberle ujel obraně a vystřelil na Růžičku, ten dalším dobrým zákrokem puk vyrazil, ale pouze k dojíždějícímu PAVLU PATEROVI, který prostřeluje bezmocného Růžičku. Asistence: Jan Eberle.

60:01

V řádné hrací době jsme branku neviděli, po 60 minutách je tedy stav stále 0:0 a půjdeme do prodloužení.

60:00

59:06
    Majeský jen o milimetry netrefil odkrytou branku.

58:21
    Jass vyhazuje.

58:08
    Malec (CHO) vyhodil puk mimo hrací plochu a odpyká si trest. Kladno zbytek hrací doby dohraje v přesilové převaze.

57:38
    Dragounovu prudkou střelu vyrazil Růžička, nikdo z jeho spoluhráčů se k dorážce nedostal.

57:05
    Chomutov se v útočné třetině neprosadil. Obrana v čele s Tomášem Kaberlem, který už teď ice time přes 19 minut, zafungovala v pořádku.