Elche – Bilbao 0:0 (kon.) | Barcelona – Vigo 3:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Osasuna 1:0 (kon.)
Sevilla – Real Madrid 2:1 (kon.) | Atlético Madrid – Granada 1:0 (kon.)
Atlético Madrid
1:0 (0:0)
Granada CF
Streda 26.03.2014, 22:00Španielska LaLiga

To je pre dnešok odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:55:47)

Je koniec. Domáci sa v druhom polčase dočkali víťazného gólu, keď sa po rohovom kope presadil Diego Costa. Granada sa v druhom polčase v ofenzíve trápila a domáci si svoje tesné vedenie postrážili až do konca. Situácia v tabuľke La Ligy je tak po tomto kole nasledovná: Atlético je na 1.mieste so ziskom 73 bodov, Barcelona predbehla Real a je na 2.mieste so ziskom 72 bodov a Real Madrid klesol po prehre v Seville na 3.miesto so ziskom 70 bodov.

90+3
    Pred koncom ešte prišiel faul v podaní Costu.

90+2
    Domáci držia loptu a Granada sa len márne snaží o jej zisk.

90+1
    Atlético získalo rohový kop nakrátko a nikam sa neponáhľa. Všetko majú domáci vo svojich rukách.

90
    Rozhodca nadstavuje 3 minúty.

90
    Rocio prerušil postup domáceho tímu k bráne Fernandeza.

89
    Garciovi strela vôbec nesadla a končí ďaleko od pravej tyčky.

88
    Štatistika ofsajdov je jasne naklonená na domácej strane. Domáci hráči sa v ňom ocitli už sedemkrát.

87
    Po nábehu sa ocitol v ofsajdovom postavení Juanfran.

86
    El Arabi sa dopustil útočného faulu. Pri lopte sú tak domáci.

85
    Costa sa dostal cez troch protihráčov, ale lopta mu v okamihu strelu unikla z kopačiek a Fernández mohol zasiahnuť.

83
    Madridčania sa nikam nemusia ponáhľať. Hostia to skúšajú v týchto chvíľach dlhými loptami na hrot.