NJ Devils – NY Rangers 0:2 (kon.) | Winnipeg – Carolina 2:3 (kon.) | Toronto – Montreal 3:4 (kon.)
Arizona – Boston 2:4 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:8 (kon.) | San Jose – Washington 2:3 (1:2 po s.n.)
NY Islanders – Columbus 2:0 (kon.) | Pittsburgh – St. Louis 0:1 (kon.)
Edmonton Oilers
1:8 (1:1, 0:4, 0:3)
Calgary Flames
cz Nedeľa 23.03.2014, 03:10 • Rexall Place, Edmonton • NHL

34:05
    Andrew Ference (EDM) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za podražení, a tak po další komerční přestávce bude hrát Calgary přesilovou hru.

20:31
    Navíc ještě Mikael Backlund (CGY) zahákoval svého soupeře, a tak dostává dvě minuty.

18:51
    Tak to je hodně laciné vyloučení domácího celku. Perron ještě nebyl na své lavičce a Eberle už se naopak rychle vyřítil a přebral kotouč, a tak lavička Oilers dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Jordan Eberle (EDM).

16:01
    Flames budou hrát přesilovou hru, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen Taylor Hall (EDM).

07:34
    Bitka nakonec končí nerozhodně, když ani jeden z hráčů neskončil na zádech, a tak oba odcházejí na trestnou lavici na pět minut.

Luke Gazdic (EDM) – 5 minut bitka
    Kevin Westgarth (CGY) – 5 minut bitka

02:49
    Navíc jet u první vyloučení v utkání, když je na trestnou poslán hostující Kevin Westgarth (CGY) na dvě minuty za hru vysokou holí.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 5. Petry (Nugent-Hopkins, Eberle) – 9. Giordano (Cammalleri, Brodie), 25. Cammalleri (Backlund), 26. Stajan (t.s.), 26. Byron (Cammalleri, Brodie), 28. Glencross (Stajan), 45. Glencross (Stajan, Hudler), 46. Westgarth (Witherspoon, Šmíd), 54. Glencross (Stajan, Butler)

Edmonton Oilers: Fasth (28. Scrivens) – Marinčin, Petry, Ference, Schultz, Fraser, Klefborn – Hall, Gagner, Perron – Lander, Nugent-Hopkins, Eberle – Hendricks, Gordon, Smyth – Gazdic, Pitlick, Jones.
    Trenér: Dallas Eakins.

Calgary Flames: Rämö (MacDonald) – Giordano, Brodie, Russell, Butler, Šmíd, Wotherspoon – Cammalleri, Backlund, Byron – Glencross, Stajan, Hudler – Agostino, Monahan, Colborne – Westgarth, Bouma, McGrattan.
    Trenér: Bob Hartley.

Rozhodca: Peel, Walsh – Cherrey, Knorr.

Diváci: 16 839