Osasuna – Malaga 0:2 (kon.) | Sociedad – Rayo Vallecano 2:3 (kon.)
2:3 (2:1)
Rayo Vallecano
Pondelok 10.03.2014, 22:00Španielska LaLiga

To je už odo mňa pre túto chvíľu všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:54:15)

A je koniec! V baskickom San Sebastiane sa predsa len zrodilo veľké prekvapenie. Po prvom polčase síce domáci ešte viedli 2:1. Hostia ale hneď po prestávke vyrovnali gólom Buena na 2:2 a v 67.minúte sa zásluhou Rochinu dostali do vedenia. San Sebastian sa snažil, ale hostia trpezlivo bránili a navyše hrozili z protiútokov. Ziskom troch bodov sa Vallecano dotiahlo na osemnástu Almeriu a sedemnásty Valladolid, ktorí majú po 26 bodov.

90+3
    Griezmann nepresne prihrával a hostia rozvážne vyvážajú loptu.

90+3
    Beží už posledná minúta nadstaveného času.

90+2
    Hráči Vallecana vystihli prihrávku a môžu šetriť cenné sekundy.

90+2
    Domáci to kombinačnou hrou aj naďalej skúšajú.

90+1
    Lenže San Sebastianu sa v útoku nedarí, hostia veľmi dobre pokrývajú priestor.

90+1
    Rozhodca nadstavuje tri minúty. Dočkáme sa vyrovnania alebo si hostia udržia vedenie?

90
    Striedanie v tíme Rayo Vallecano: z ihriska odchádza Alberto Bueno, prichádza Martinez Nacho.

89
    Vzápätí domáci hráč zastavil brejk hostí faulom.

89
    Prieto krásne vysunul Velu, ale ten dlho váhal so strelou a nakoniec sa k nej ani nedostal!

88
    Hostia mohli ísť do protiútoku, ale Bangoura poslal loptu do autu.

87
    Na druhej strane chcel Bueno poslať pas pred brankára Zubikaraia, ale jeho spoluhráča nedobehol k lopte včas.

86
    Hostia si zatiaľ vedia poradiť so všetkým nákopmi domáceho tímu.

85
    Hosťujúci Larrivey sa dopustil útočného faulu. Baskovia už majú na vyrovnanie len okolo päť minút riadneho hracieho času.